xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Fabregas wyjdzie dziś w napadzie to zwątpie w tego trenera i w ten zespół
0
Za Guardioli na 100 meczy z przypuszczalnym składem sprawdzało sie może 5 % za Martino podobnie tylko za Tito była jedna i ta sama jedenastka która zawsze przegrywała ważne mecze
0
Najwyższy czas zastąpic Xaviego Fabregasem taka kolej rzeczy
0
Dobry pomysł
0
Musi zagrac Song z Busim inaczej przegramy to Martino pojdz po rozum do głowy nie badz zaslepiony jak Tito
0
Jesli on wybiera skład tydzien przed meczem to po jakiego czorta trenowac zawiodłem sie na nim niestety
0
Bardzo sie ciesze ze jutro zagramy przekonamy sie ze jest wart 20 baniek ale napewno nie 100
0
Alves Pique Bartra Puyol i nie przegramy tego meczu a jest dość prawdopodobne że wygramy niestety nikt nie widzi że nadziewamy sie na kontry i znowu wyjdzie Adriano i bedzie słabo
0
Nigdy nie pisze z przecinkami i kropkami to tak na marginesie na przyszłość dla ciebie
0
sorki za bledy ale pisze dotykowym telefonem i ciezko ale naprawde strasznie mnie irytuje ta niemoc zmieniania czegos co sie wypaliło co sie nie sprawdza czescie musimy grac z kontry idealny byłbu song on by powalczył odebrał szybko piłke neymar z messim szybkie dwa podania i akcja bramkowa
0
dlatebo zlepszymi zespołami musza grac song i busi czy ci trenerzy po pepoe sa tak zaslepieni czy tak słabi ze tego nie widza kiedys gralismy czesto keita i busim lub keita i toure lub nusim i toure i wygrywalismy wszystko jak leci bo nie nadziewalismy sie na kontry martino chyba nie ma jaj xavi gra wszystko a jest obecnie słaby jak ja popatrzylem wczoraj jak on wraca do obrony to rece załamałem on sie nie nadaje na mecz z realem i basta przeciez oni nas zjedza z taka dziura w srodku pola
0
za pepa pojechalismy na santiago z dwoma defensywnymi pomocnikami keita i busi i dwoma napastnikami pedro i messi i wygralismy 2-0 czemu teraz nie mozemy tak grac co stoi na przeszkodzi odkad odszedl pep nie mozemy wygrac z realem cos jest nie tak w taktyce czy nikt nie widzi ze nadziewamy sie na kontry ze busi sam w srodku nic nie zdziała
0
real nas wypunktuje gramy praktycznie 3 defensywnymi zawodnikami 2 srodkowych i busi bocznych nie licze bo oni w defensywie sa bardzo słabi czemu nie gra song oco tu chodzi przeciez wygrywamh tylkoz ogorkamk na lepsze zespoły to bedzie za malo martino wymysl cos wierzylem w ciebie ale robisz to samo co tito xavi iniesta graja w kazdym meczu a sa zupelnie bez formy to samo alves adriano pique
0
Na Real zobaczymy Busiego i Songa razem zobaczycie i Fabregasa Inieste a w ataku Messi i Neymar musimy zneutralizować kontry Realu jak niegdys robil to Pep Keitą i Toure i wygramy
0
obrona na jutro alves pique bartra i puyi na lewej to samo na real tylko mashe za bartre lub pique wazne zeby nie miec dwoch ofensywnych bocznych obroncow a jednego
0
niestety liga mistrzow to dno kazdy sie trzesie ze przegra szczegolnie takie milany chelse i inne wynalazki brakuje pieknych meczy i fajnie grajacych zespołow
0
co ten pedro bredzi ? Kto jak kto ale on nie zasluzył na nic
0
kim ty jestes masz chociaz 15 latek czy i to zawyzyłem ?
0
to czemu gra w bayernie i reprezentacji i jest jednym z najlepszych
0
Jutrzejszy mecz według mnie jest tak samo istotny jak z Milanem i Realem i to sa 3 punkty i to więc w czym rzecz ? A na dodatek na jednym z bardziej gorących terenów w hiszpani, jutro będzie najtrudniejszy mecz jak dotychczas w sezonie według mnie a jak będzie zobaczymy
0
nie piłkarze ale messi czyli połbog
0
wierzycie w istnienie tej klauzuli bo ja nie
0
akurat pamietam kiedys xavi przekazywał iniescie opaske w meczu
0
dalej chcecie ter stegena u
nas widzicie jakie on babole
wpuszcza wlasnie niemcy
graja z wyspami owczymi w
mlodziezowce stegen gra w
1 skladzie jest 2-2 i stegen jest naslabszy w zespole
przypomne wyspy owcze to
polamatorzyy
0
dalej chcecie ter stegena u nas widzicie jakie on babole wpuszcza wlasnie niemcy graja z wyspami owczymi w mlodziezowce stegen gra w 1 skladzie jest 2-2 i stegen jest naslabszy w zespole przypomne wyspy owcze to polamatorzy
0
taki mecz towarzyski ze slabym rywalem to sama przyjemnosc wedlug mnie
0
pierwszy polak w barcelonie
0
zdesperowany z hala gówno
0
od kiedy zuniga to obronca czy ja o czyms nie wiem ?
0
W wieku 20 lat staje się szefem to co będzie później zacieram ręce