0

To juz nie ten Celtic co rok temu teraz 4 miejsce w grupie i góra 3 punkty na koniec będą mieli połowa składu odeszła

0

Będziesz miał 80 lat nawet sie sam nie wysrasz

0

ile jeszcze razy te koszyki będziecie podawać przecież wszystko pisze wyżej pajacyki

0

Jesli Neymar grał słaby mecz to jaki grał Alexis według mnie katastrofalnie słaby

0

Oj chyba Diego chce być w przyszlości naszym trenerem myślę że kiedyś kiedyś kto wie

0

tak na powaznie to tylko neymar mi sie podobal ale nie bardzo go partnerzy z ataku dostrzegali

0

Zamykam jape ale oglądaj uważnie mecz 2 połowe przyznasz mi racje

0

Zgadzam się w pełni on sie nie nadaje do tych zawodników nie dorasta dla takiego Iniesty do pięt każde przyjecię to strata wszytsko idzie dziś lewą stroną gdzie jest Neymar i Alba bo na prawą strach podawać Messi to wogóle go nie widzi i bardzo dobrze

0

Z tą obroną nawet nie obronimy mistrzostwa w tym roku Alves wolny jak żółw Pique to porażka totalna nie mogę już na niego powoli patrzeć chodź przyznam się że kiedyś był moim ulubieńcem a Alba to brak słów on jest tak cienki na lewej obronie że szkoda komentować to wogóle nie jest obrońca ja nie wiem kto mu tą pozycjęwymyslił 160 i 50 kg wagi odbija się od każdego jak by z papieru był

0

Oj spowalnia spowalnia i to każda akcje, tata mówi trzeba grać szybciej i bardziej zdecydowanie a Xavi dalej swoje kółeczko do tyłu albo do boku co za bezsens

0

Będzie pressing będzie wygrana tego jestem pewien jak narazie to nam starczyło sił na pressing w 1 meczu sezonu z Levante dziwne to jest trochę

0

Szanuje go powiedział to co czuje jego sprawa gdzie odszedł jeśli faktycznie tak było jak mówi to nie za ładnei ze strony niektórych ludzi w naszym klubie

0

Najlepszy możliwy skład mówiłem że Iniesta jest bez formy i widze że Tata też to widzi Fabregas jest obecnie w lepszej formie

0

Napewno bardziej zasługuję na tą nagrodę od Ronaldo który nic nie zdobył ale zobaczymy

0

Niespodziewałem się że kiedyś to napisze ale Iniesta jest jak dla mnie bez formy obecnie

0

Zamienić w końcu Fabregasa za Xaviego obaj są w dobrej formie ale Cesc w lepszej i jest młodszy dzisiaj będzie trzeba sporo pobiegać

0

Kim byś został gdybyś nie był piłkarzem ? Slusarskim hihi

0

O Balu mówisz ?

0

50 mln za mniej go nie puszczą nie róbmy sobie jaj nie przyjdzie do nas

0

Zgadzam się bardzo słabo Alba gra ale powtarzam to nie jest lewy obrońca jak może gościu co waży 60kg być obrońcą

0

nic nie stoi na przeszkodzie, by w środowy wieczór ... mam wrażenie że gdzieś już to zdanie czytałem i to wielokrotnie w tym roku

0

Ciekawe kiedy Pedro będzie gotowy bo napewno nie teraz a gra

0

Po wczorajszym meczu powiem tyle Neymar będzie gwiazdą w tej lidze

0

Co ty bierzesz odstaw to jak najszybciej

0

Tak Bartra hahahhahha

0

A o tej akcji co powiesz :) ?

0

W ataku nie jest niezły tylko jest najlepszy w ataku z wszystkich środkowych pomocników w premier League

0

Nie jakby grał z nimi razem to mielibysmy pełny skład i zabezpieczone tyły a treaz każda kontra przeciwko nam kończy się stratą gola Busi nie nadąrzy sam za wszytskim

0

Z nim w składzie byśmy wygrywali Lige Mistrzów co roku a real nie miałby z nami żadnych szans w bezpośrednich starciach

0

Jest lepszy od Busiego taka jest prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?