xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To juz nie ten Celtic co rok temu teraz 4 miejsce w grupie i góra 3 punkty na koniec będą mieli połowa składu odeszła
0
Będziesz miał 80 lat nawet sie sam nie wysrasz
0
ile jeszcze razy te koszyki będziecie podawać przecież wszystko pisze wyżej pajacyki
0
Jesli Neymar grał słaby mecz to jaki grał Alexis według mnie katastrofalnie słaby
0
Oj chyba Diego chce być w przyszlości naszym trenerem myślę że kiedyś kiedyś kto wie
0
tak na powaznie to tylko neymar mi sie podobal ale nie bardzo go partnerzy z ataku dostrzegali
0
Zamykam jape ale oglądaj uważnie mecz 2 połowe przyznasz mi racje
0
Zgadzam się w pełni on sie nie nadaje do tych zawodników nie dorasta dla takiego Iniesty do pięt każde przyjecię to strata wszytsko idzie dziś lewą stroną gdzie jest Neymar i Alba bo na prawą strach podawać Messi to wogóle go nie widzi i bardzo dobrze
0
Z tą obroną nawet nie obronimy mistrzostwa w tym roku Alves wolny jak żółw Pique to porażka totalna nie mogę już na niego powoli patrzeć chodź przyznam się że kiedyś był moim ulubieńcem a Alba to brak słów on jest tak cienki na lewej obronie że szkoda komentować to wogóle nie jest obrońca ja nie wiem kto mu tą pozycjęwymyslił 160 i 50 kg wagi odbija się od każdego jak by z papieru był
0
Oj spowalnia spowalnia i to każda akcje, tata mówi trzeba grać szybciej i bardziej zdecydowanie a Xavi dalej swoje kółeczko do tyłu albo do boku co za bezsens
0
Będzie pressing będzie wygrana tego jestem pewien jak narazie to nam starczyło sił na pressing w 1 meczu sezonu z Levante dziwne to jest trochę
0
Szanuje go powiedział to co czuje jego sprawa gdzie odszedł jeśli faktycznie tak było jak mówi to nie za ładnei ze strony niektórych ludzi w naszym klubie
0
Najlepszy możliwy skład mówiłem że Iniesta jest bez formy i widze że Tata też to widzi Fabregas jest obecnie w lepszej formie
0
Napewno bardziej zasługuję na tą nagrodę od Ronaldo który nic nie zdobył ale zobaczymy
0
Niespodziewałem się że kiedyś to napisze ale Iniesta jest jak dla mnie bez formy obecnie
0
Zamienić w końcu Fabregasa za Xaviego obaj są w dobrej formie ale Cesc w lepszej i jest młodszy dzisiaj będzie trzeba sporo pobiegać
0
Kim byś został gdybyś nie był piłkarzem ? Slusarskim hihi
0
O Balu mówisz ?
0
50 mln za mniej go nie puszczą nie róbmy sobie jaj nie przyjdzie do nas
0
Zgadzam się bardzo słabo Alba gra ale powtarzam to nie jest lewy obrońca jak może gościu co waży 60kg być obrońcą
0
nic nie stoi na przeszkodzie, by w środowy wieczór ... mam wrażenie że gdzieś już to zdanie czytałem i to wielokrotnie w tym roku
0
Ciekawe kiedy Pedro będzie gotowy bo napewno nie teraz a gra
0
Po wczorajszym meczu powiem tyle Neymar będzie gwiazdą w tej lidze
0
Co ty bierzesz odstaw to jak najszybciej
0
Tak Bartra hahahhahha
0
A o tej akcji co powiesz :) ?
0
W ataku nie jest niezły tylko jest najlepszy w ataku z wszystkich środkowych pomocników w premier League
0
Nie jakby grał z nimi razem to mielibysmy pełny skład i zabezpieczone tyły a treaz każda kontra przeciwko nam kończy się stratą gola Busi nie nadąrzy sam za wszytskim
0
Z nim w składzie byśmy wygrywali Lige Mistrzów co roku a real nie miałby z nami żadnych szans w bezpośrednich starciach
0
Jest lepszy od Busiego taka jest prawda