0

Dobrze prawi Sara niech Iker ucieka z tego syfu

0

To nie jest powiedzonko :) to jest święta prawda

0

A chodzi ci o obowiązek reprezentacyjny rozumiem

0

Za jaki bezcen leków zapomniałes czy zmniejszyles dawke ?

0

ostatnie momenty pedro w pierwszym skladzie a kto wie moze i wogole w skladzie

0

Też bym był jakbym odszedł z Realu :D

0

Mówie o obrońcy jeden transfer w rok to jest zdecydowanie za mało i zapłacimy za to

0

Trener nie kupuje zawodników tylko zarząd

0

Tak jeszcze najlepszego obrońce sprzedajmy Mashe jest u nas strasznie niedoceniany a to najwiekszy walczak jakiego widziałem oprócz oczywiście Puyola

0

Z tym w zimowych okienku to był dowcip roku zarządu Barcy jak można kupić dobrego obrońce w zime jeśli najlepsi grają w europejskich pucharach po co nam taki obrońca który nie będzie mógł grać

0

Powiem tak wszystkie kluby liczące się dzisiaj szaleją na rynku transferowe chodzi mi o te kluby które mają jakieś braki bo np Bayern czy Borussia wcześniej już zaklepała super zawodników a Barca co robi i jej dyrektor sportowy myślę że jest w kinie z żoną i nawet go nic nie obchodzi

0

Mashe to nasz najlepszy środkowy obrońca więc nie wiem oco ci chodzi

0

Agunia nie udawaj dziewczyny

0

Kaka ma 100 procent praw do swojego wizerunku taki Ronaldo ma 80 %

0

Zarabia z reklam i idzie to na jego konto a nie na konto realu jakbys nie wiedział musiałem cie uświadomić

0

Zapomniałem o Adriano heh

0

Co ma do tego Rosell ? Sakho w co drugim meczu u nas by siedział na trybunach nie ma szans wygryźć Puyola Pique Mashe Songa Busiego ze składu a to są nasi ewentualni środkowi obrońcy

0

Po prostu jest słaby po co to piszecie w każdym poście

0

Jeśli mamy wyminusowany post przez Hala gówno jestem podwójnie szczęśliwy że mi się udalo ich wpienić minusujcie dalej dla mnie to jest jak tlen

0

hahahhahahahhaha masz racje wróciłem do domu ale o 5 rano z imprezy

0

Za ile by odszedł już dawno hah

0

Na którą do szkoły Daro leć bo się spoźnisz

0

Interes życia normalnie leże i tarzam sie po dywanie kupiony za 70 mln oddany za darmo nie zdziwiłbym się jeśli Milan wynegocjował że jeszcze Real dopłaci i będzie dalej 50 procent wynagrodzenia płacił dla Kaki hahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahha

0

jeśli według ciebie Neymar wczoraj źle zagrał to kim ty kurde jesteś ?

0

Masz racje znowu będziemy płakać przez naszych bocznych obrońców oni do bronienia sie nie nadaja na szczescie chociaż w ataku coś tam nadrabiają o Pique nie wpomne już nic bo szkoda słów

0

Jak patrze na gre Neymara i Pedro to mam wrażenie że oni uprawiają inne dyscypliny sportu jeden to jest piłkarz a drugi jest nieokreślony

0

Z nikąd bo nic takiego nie miało miejsca

0

Hazardowi brakuje szybkosci taka natura nigdy nie bedzie drugim Messim

0

Ostatnia nadzieja zmienić mu pozycję tylko nie wiem na jaką on musi mieć miejsce jeśli jego nie ma zupełnie sobie nie radzi

0

Zgadzam sie to bedzie jego ostatni sezon w Barcelonie uwielbiam go jako człowieka ale jako piłkarza nie mogę patrzec jest po prostu za słaby na Barcelonę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?