xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze prawi Sara niech Iker ucieka z tego syfu
0
To nie jest powiedzonko :) to jest święta prawda
0
A chodzi ci o obowiązek reprezentacyjny rozumiem
0
Za jaki bezcen leków zapomniałes czy zmniejszyles dawke ?
0
ostatnie momenty pedro w pierwszym skladzie a kto wie moze i wogole w skladzie
0
Też bym był jakbym odszedł z Realu :D
0
Mówie o obrońcy jeden transfer w rok to jest zdecydowanie za mało i zapłacimy za to
0
Trener nie kupuje zawodników tylko zarząd
0
Tak jeszcze najlepszego obrońce sprzedajmy Mashe jest u nas strasznie niedoceniany a to najwiekszy walczak jakiego widziałem oprócz oczywiście Puyola
0
Z tym w zimowych okienku to był dowcip roku zarządu Barcy jak można kupić dobrego obrońce w zime jeśli najlepsi grają w europejskich pucharach po co nam taki obrońca który nie będzie mógł grać
0
Powiem tak wszystkie kluby liczące się dzisiaj szaleją na rynku transferowe chodzi mi o te kluby które mają jakieś braki bo np Bayern czy Borussia wcześniej już zaklepała super zawodników a Barca co robi i jej dyrektor sportowy myślę że jest w kinie z żoną i nawet go nic nie obchodzi
0
Mashe to nasz najlepszy środkowy obrońca więc nie wiem oco ci chodzi
0
Agunia nie udawaj dziewczyny
0
Kaka ma 100 procent praw do swojego wizerunku taki Ronaldo ma 80 %
0
Zarabia z reklam i idzie to na jego konto a nie na konto realu jakbys nie wiedział musiałem cie uświadomić
0
Zapomniałem o Adriano heh
0
Co ma do tego Rosell ? Sakho w co drugim meczu u nas by siedział na trybunach nie ma szans wygryźć Puyola Pique Mashe Songa Busiego ze składu a to są nasi ewentualni środkowi obrońcy
0
Po prostu jest słaby po co to piszecie w każdym poście
0
Jeśli mamy wyminusowany post przez Hala gówno jestem podwójnie szczęśliwy że mi się udalo ich wpienić minusujcie dalej dla mnie to jest jak tlen
0
hahahhahahahhaha masz racje wróciłem do domu ale o 5 rano z imprezy
0
Za ile by odszedł już dawno hah
0
Na którą do szkoły Daro leć bo się spoźnisz
0
Interes życia normalnie leże i tarzam sie po dywanie kupiony za 70 mln oddany za darmo nie zdziwiłbym się jeśli Milan wynegocjował że jeszcze Real dopłaci i będzie dalej 50 procent wynagrodzenia płacił dla Kaki hahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahha
0
jeśli według ciebie Neymar wczoraj źle zagrał to kim ty kurde jesteś ?
0
Masz racje znowu będziemy płakać przez naszych bocznych obrońców oni do bronienia sie nie nadaja na szczescie chociaż w ataku coś tam nadrabiają o Pique nie wpomne już nic bo szkoda słów
0
Jak patrze na gre Neymara i Pedro to mam wrażenie że oni uprawiają inne dyscypliny sportu jeden to jest piłkarz a drugi jest nieokreślony
0
Z nikąd bo nic takiego nie miało miejsca
0
Hazardowi brakuje szybkosci taka natura nigdy nie bedzie drugim Messim
0
Ostatnia nadzieja zmienić mu pozycję tylko nie wiem na jaką on musi mieć miejsce jeśli jego nie ma zupełnie sobie nie radzi
0
Zgadzam sie to bedzie jego ostatni sezon w Barcelonie uwielbiam go jako człowieka ale jako piłkarza nie mogę patrzec jest po prostu za słaby na Barcelonę