0

Wszystko widzi Neymar

0

Ja dawno takiej barcy nie widziałem z 2 lata bite

0

Uwielbiam takie szybkie akcje 2 podania wyjscie na pozycje i gol piekne

0

bo jestes z gimnazjum

0

Ma ktoś poludzkiego linka gdzie bedzie mecz ?

0

Ney koło Messiego chyba się lubia

0

Fajnie spiewaja hymn :)

0

Oglądam właśnie mecz Bayernu na Polsat Sport na zywo audi cup i powiem szczerze że coś sie popsuło zero składnych akcji klepią piłkę bez sensu i o najgorsze jakieś dziwne roszady Lahm w środku pola biega dla mnie to jakieś jaja są

0

To już wiemy kto zagra na lewym skrzydle :)

0

Nie porównój zdobywce 4 złotych piłekj do Christiano

0

Haha przyspiewka przed golem barcy Lechia najlepsza jest Lechie trzeba szanowac patologia

0

Naćpałeś się ?

0

Co ? ?

0

Gdzie masz autobus dziecko

0

Messsi Bóg

0

Bartra hahahhaah

0

Ten Bartra jest fatalny naprawde

0

Brawo przynajmniej ciekawy mecz

0

Nawet gracz valarengi powiedział że Lechia jest sporo lepszym zespołem od nich

0

0

Aj ten Alexis drugie imie chaos

0

Co za idioci gwiżdżą Boże takie rzeczy tylko w Polsce żallll

0

Chodziło mu o Thiago Silve że pieniądze nie grają roli nic o Mangali nie wspominał. Opcja z Thiago Silvą i tak upadła

0

Song fajny ziomek troche sie speszyl i zaczal sam z siebie sie smiac bo nie dał przetluumaczyc pytania ma po prostu poczucie humoru i dystans

0

Oni tacy są to radosne chłopaki i tyle

0

o ja pierdykam ale konferencja heh

0

Zaraz będzie lądował :)

0

Martino Jordanka na głowie heh

0

co ty powiesz

0

Właśnie wlecieli do Polski :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?