xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko widzi Neymar
0
Ja dawno takiej barcy nie widziałem z 2 lata bite
0
Uwielbiam takie szybkie akcje 2 podania wyjscie na pozycje i gol piekne
0
bo jestes z gimnazjum
0
Ma ktoś poludzkiego linka gdzie bedzie mecz ?
0
Ney koło Messiego chyba się lubia
0
Fajnie spiewaja hymn :)
0
Oglądam właśnie mecz Bayernu na Polsat Sport na zywo audi cup i powiem szczerze że coś sie popsuło zero składnych akcji klepią piłkę bez sensu i o najgorsze jakieś dziwne roszady Lahm w środku pola biega dla mnie to jakieś jaja są
0
To już wiemy kto zagra na lewym skrzydle :)
0
Nie porównój zdobywce 4 złotych piłekj do Christiano
0
Haha przyspiewka przed golem barcy Lechia najlepsza jest Lechie trzeba szanowac patologia
0
Naćpałeś się ?
0
Co ? ?
0
Gdzie masz autobus dziecko
0
Messsi Bóg
0
Bartra hahahhaah
0
Ten Bartra jest fatalny naprawde
0
Brawo przynajmniej ciekawy mecz
0
Nawet gracz valarengi powiedział że Lechia jest sporo lepszym zespołem od nich
0
0
Aj ten Alexis drugie imie chaos
0
Co za idioci gwiżdżą Boże takie rzeczy tylko w Polsce żallll
0
Chodziło mu o Thiago Silve że pieniądze nie grają roli nic o Mangali nie wspominał. Opcja z Thiago Silvą i tak upadła
0
Song fajny ziomek troche sie speszyl i zaczal sam z siebie sie smiac bo nie dał przetluumaczyc pytania ma po prostu poczucie humoru i dystans
0
Oni tacy są to radosne chłopaki i tyle
0
o ja pierdykam ale konferencja heh
0
Zaraz będzie lądował :)
0
Martino Jordanka na głowie heh
0
co ty powiesz
0
Właśnie wlecieli do Polski :)