xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar jest najmłodszy zdecydowanie z całej stawki o czymś to świadczy
0
Neymar już jest w tym roku
0
Neymar w gazie jak dla mnie powinien zagrac z 60 minut jak zagramy samymi rezerwami to nie wygramy ten mecz nie popełniajmy błędów Guardioli z ostatniego jego sezonu gdzie wystawiał na wyjazdach rezerwy i nie wygrywaliśmy bardzo często
0
Na jakies stronie ? Chyba nie ten mecz oglądałeś
0
Tylko czemu nie Alexis on z Realem zagrał raptem 18 minut
0
Oby było 9 punktów przewagi jutro wieczorem
0
Rozpracowal dzis Real zwracam mu honor i pokłony
0
Bardziej ewidentnego faulu jak Pepe na Fabregasie nie widziałem dawno ale realowcy tego nie widza czuja tylko ból dupy jak zawsze
0
Ale was gościu wkręca w maliny haha
0
Na fujarce chyba a nie na prawym skrzydle opamietaj sie
0
z Wolskim
0
To nie jest sztuczna panika uwierz mi oglądam ten skład 3 sezon i bijemy głową w mur jedyna nadzieja w Neymarze że coś odmieni moze jaki faul na nim i wolny albo karny jeśli nie to nie mam słów
0
Też tak sądze nie trzeba być trenerem żeby to przewidzieć znowu nudne gra derby z kontrami Realu mam tylko nadzieje że wysoko nie wygrają z nami ale nie gwarantuje a nawet obawiam się
0
Wyciszam sie przed meczem ziółka te sprawy medytuje można wręcz powiedzieć przygotowuje się na najgorsze z takim składem
0
Nie wiem kto ten skład wybrał ale przegramy to przecież nie da się wygrać karłami
0
Nawet tak nie mów przecież wtedy jedna kontra i nas nie ma
0
A kto będzie na skrzydłach może powiesz że Adriano i Alves no to super puste miejsce dla Ronaldo i Bale
0
Szybko straci Martino prace oj szybko lubiłem go ale po dzisiejszym blamażu to sie zmieni nie przewidział składu Realu i wstawił taki skład jak Real chciał to tak wygląda jakby Ancelotti przed meczem do nas dzwonil i powiedział proszę was wstawcie fabregasa i nie miejcie szybkich zawodników z przodu tylko klepcie zostawcie skrzydła puste żeby Bale i Ronaldo mogli po nich hasać i tak się stało, a rożne to przynajmniej 2 gole widze z głowki dla Realu mamy 2 wysokich zawondików na 11 a reszta to karły
0
To bedzie przegrany mecz i tyle z tym trenerem nic nie ugramy on sie boi niewiadomo czego kto im każe tak grac Rosell ? Ja nic nie rozumiem klepania ciag dalszy juz lepiej polska lige pooglądac. Wale stówe na Real najwyrzej przegram ale jestem zły
0
Słaby to jest trener ja to już wiem przed meczem nie ma jaj jak jego poprzednik długo to on u nas miejsca nie zagrzeje dziś przegrana ewentualnie remis
0
Haha co za beznadziejny sład Boże to popłyneliśmy a dajcie spokoj
0
Zawsze to samo real sie boi
0
Jak to wyczules ? :D
0
Uwielbiam Neymara
0
Żeby tylko Valdes babola nie wpuścił dziś
0
Oj najlepsza obrona w lidze
0
Haha przegrał dominacje wielkiej barcelony człowieniu marny jakbys wygrywał 10 meczy pod rząd z Realem jak robiła to Barca przez 5 lat siłą rzeczy znudziło by ci się to i spadła by motywacja musieli w końcu przegrać dla mnie Mou jest nikim zwykłym trenerzyna takie jest moje zdanie i tyle
0
Najlepsza liga w lidze jakby nie patrzeć
0
Dalej go nienawidze zasłużyl sobie czekałem jak dzieci na śnieg kiedy odejdzie z Hiszpani mam nadzieję że nigdy nie wróci z tej śmiesznej Chelsea
0
To jest myśl tylko kto wykończy akcje bo takiego nie mamy jesli Messi będzie hasał po skrzydle no chyba że przejdzie 5 i wejdzie do bramki bo nikt inny tego nie zrobi