0

Neymar jest najmłodszy zdecydowanie z całej stawki o czymś to świadczy

0

Neymar już jest w tym roku

0

Neymar w gazie jak dla mnie powinien zagrac z 60 minut jak zagramy samymi rezerwami to nie wygramy ten mecz nie popełniajmy błędów Guardioli z ostatniego jego sezonu gdzie wystawiał na wyjazdach rezerwy i nie wygrywaliśmy bardzo często

0

Na jakies stronie ? Chyba nie ten mecz oglądałeś

0

Tylko czemu nie Alexis on z Realem zagrał raptem 18 minut

0

Oby było 9 punktów przewagi jutro wieczorem

0

Rozpracowal dzis Real zwracam mu honor i pokłony

0

Bardziej ewidentnego faulu jak Pepe na Fabregasie nie widziałem dawno ale realowcy tego nie widza czuja tylko ból dupy jak zawsze

0

Ale was gościu wkręca w maliny haha

0

Na fujarce chyba a nie na prawym skrzydle opamietaj sie

0

z Wolskim

0

To nie jest sztuczna panika uwierz mi oglądam ten skład 3 sezon i bijemy głową w mur jedyna nadzieja w Neymarze że coś odmieni moze jaki faul na nim i wolny albo karny jeśli nie to nie mam słów

0

Też tak sądze nie trzeba być trenerem żeby to przewidzieć znowu nudne gra derby z kontrami Realu mam tylko nadzieje że wysoko nie wygrają z nami ale nie gwarantuje a nawet obawiam się

0

Wyciszam sie przed meczem ziółka te sprawy medytuje można wręcz powiedzieć przygotowuje się na najgorsze z takim składem

0

Nie wiem kto ten skład wybrał ale przegramy to przecież nie da się wygrać karłami

0

Nawet tak nie mów przecież wtedy jedna kontra i nas nie ma

0

A kto będzie na skrzydłach może powiesz że Adriano i Alves no to super puste miejsce dla Ronaldo i Bale

0

Szybko straci Martino prace oj szybko lubiłem go ale po dzisiejszym blamażu to sie zmieni nie przewidział składu Realu i wstawił taki skład jak Real chciał to tak wygląda jakby Ancelotti przed meczem do nas dzwonil i powiedział proszę was wstawcie fabregasa i nie miejcie szybkich zawodników z przodu tylko klepcie zostawcie skrzydła puste żeby Bale i Ronaldo mogli po nich hasać i tak się stało, a rożne to przynajmniej 2 gole widze z głowki dla Realu mamy 2 wysokich zawondików na 11 a reszta to karły

0

To bedzie przegrany mecz i tyle z tym trenerem nic nie ugramy on sie boi niewiadomo czego kto im każe tak grac Rosell ? Ja nic nie rozumiem klepania ciag dalszy juz lepiej polska lige pooglądac. Wale stówe na Real najwyrzej przegram ale jestem zły

0

Słaby to jest trener ja to już wiem przed meczem nie ma jaj jak jego poprzednik długo to on u nas miejsca nie zagrzeje dziś przegrana ewentualnie remis

0

Haha co za beznadziejny sład Boże to popłyneliśmy a dajcie spokoj

0

Zawsze to samo real sie boi

0

Jak to wyczules ? :D

0

Uwielbiam Neymara

0

Żeby tylko Valdes babola nie wpuścił dziś

0

Oj najlepsza obrona w lidze

0

Haha przegrał dominacje wielkiej barcelony człowieniu marny jakbys wygrywał 10 meczy pod rząd z Realem jak robiła to Barca przez 5 lat siłą rzeczy znudziło by ci się to i spadła by motywacja musieli w końcu przegrać dla mnie Mou jest nikim zwykłym trenerzyna takie jest moje zdanie i tyle

0

Najlepsza liga w lidze jakby nie patrzeć

0

Dalej go nienawidze zasłużyl sobie czekałem jak dzieci na śnieg kiedy odejdzie z Hiszpani mam nadzieję że nigdy nie wróci z tej śmiesznej Chelsea

0

To jest myśl tylko kto wykończy akcje bo takiego nie mamy jesli Messi będzie hasał po skrzydle no chyba że przejdzie 5 i wejdzie do bramki bo nikt inny tego nie zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?