xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na kaczynskiego chcesz glosowac czlowieku daj zyc
0
Czemu pisze ze artykul wstawiony o 8:24 jak dopiero 8:17 jest heh
0
Mi sie zdaje ze nie miesiac przerwy a dwa miesiace
0
Juz taki jest basz messi nic nie poradzisz
0
Czyli mozna powiedziec ze polowa rehabilitacji za nim tak myslalem ze sie wyleczy szybciej niz planowano
0
Nie skreslajcie jeszcze puyiego on jest praktycznie po roku bez gry w pilke obecnie gra niewiele nie ma rytmu ake jestem pewien ze jak dojdzie do formy meczowej bedzie naszym najlepszym obrońca
0
Haha ryk jeden mecz przegral martino na 20 i to mecz o kompletnie nic i chca zwalniac gimbazjalisci
0
Iniesta i xavi sa bez formy w tym sezonie niestety czas posadzicnich na lawce oni czlapia po boisku i nic z tego nie wynika
0
Jaka symulacja bardziej oczywistego karnego nie widzialem
0
Puyol i fabs najgorsi o pedro nic nie pisze bo szkoda czasu ten pilkarz to katastrofa biega jakby pomylil dyscypliny i nic z tego nie wynika najlepsza byla akcja jak wybiegal sam na sam i zgubil pile z typowa dla siebie elektrycznoscia gosciu nie ma za grosz spokoju jest spalony na wstepie
0
Dla pedro to ostatni sezon w tym zespolr jestem przekonany same bieganie to za malo on tyle biega boo wie ze jest slabszy od innych zawodnikow jak go porownac do takiego neymara to naprawde smutno patrzec na pedro
0
Nie przesadziles przypadkiem xavi iniesta neymar pedro pique mashe puyol to nie 3 a 7
0
Jesli przegrywamy z ajaxem w takim stylu to co bedzie z bayernem naprawde nasza obrona to wstyd w porownaniu z poprzednimi latami
0
też pomyślałem o tym jednym meczu z Realem 3-1 wygraliśmy ale naprawde to był jednyny dobry mecz Fabsa z przeciwnikiem z górnej półki
0
To dlaczego on gra jako napastnik ja nic z tego nie rozumiem on się nie nadaje zupełnie na tą pozycje zawsze jak przychodzi ważniejszy mecz wystawiają go na tej pozycji i sobie nie radzi nie może rozwinąć skrzydeł bo gra Xavi i Iniesta nietykalni pierwszy w tym sezonie 0 asyst
0
A czy zagrał z jakimś lepszym zespołem w środku pola mi się wydaje że to się jeszcze nie zdarzyło a jego mecze w Lidze mistrzów wołają o pomstę do nieba naprawdę
0
Zauważyłem pewną prawidłowość. Czy ktoś przypomina sobie dobry mecz Fabregasa z jakimś lepszym zespołem ? Ja sobie nie przypominam, wczoraj to wszystkie piłki do niego to strata jest, z ogórkami ligi hiszpańskiej jest jednym z lepszych ale jak przychodzi zagrać na wyższym poziomie jest jednym z najgorszych na boisku. Jeśli ktoś ma inne zdanie proszę o dyskusje ?
0
tzw sezonowiec
0
hahah nie ma takiego klubu jak Real
0
Kontuzja ?
0
Ale pojechal dla ronaldo ktory jest smutny hah pieknie mashe
0
Gramy u siebie wiec bez paniki panowie dla mnie to moze byc nawet 1-0 dla nas albo 5-4
0
Cos tu nie tak czyzby nasze gwiazdy nie byly przygotowane na ostre treningi
0
Haha lider co nic nie wygrywa tylko sobie statystyki nabija
0
Nigdy nie wiedzialem i dalej nie wiem po co ?
0
Wynik juz zna dlatego ja obra a jesli ja obsra to pokaze poraz kolejny gdzie ma kibicow, trenerow i pilkarzy ktorzy glosowali w plebiscycie ma ich gleboko w zadzie i ma bol dupy ze messi sie urodzil i ze to i ze tamto tak bedzie zawsze poki o nim bedziemy slyszec ronaldo to dziwny koles i tyle oco on ma pretensje ciagle niech wyluzuje bo peknie mu zylka jak dla jose pekla w madrycie
0
Ok zelek
0
Dziekuje Bogu ze pojawil sie ribery w tym roku kiedy messi ma ciagle kontuzje znowu ktos utarl noska zelkowi
0
Ja to wiem tylko denerwuje mnie to ze ktos ma watpliwosci ale na szczescie jest sprawiedliwosc ronaldo tez o tym wie i juz zapowiedzial ze na gali sie nie pojawi heh
0
Najbardziej i tak smieszaa mnie ronaldo i te cale srodowisko realu maja bol dupy ze nie ma zlotej pilki od 5 lat a czyja to wina ze pilkarze i trenerzy na calym swiecie widza ogladaja mecze i znaja sie po prostu kto jest najlepszy w histori czy ktos kiedys powiedzial ze christiano jest najlepszym polkarzem w histori nikomu to nawet przez mysl nie przeszlo oco wiec ten ciagly bol dupy ? Odp mi !