0

Gdzie to przeczytales ?

0

Dobrze pique powiedzial bardzo dobrze jesli mlodym sie nie podoba dowidzenia

0

To by bylo cos

0

Alexis jest super zawidnikiem ale wedlug mnie sie czesto spala psychicznie gdyby mial tyle luzu co neymar bylby swietny bo umiejetnosci ma

0

Alba haha czym sie wyroznil chyba tym ze rekordowa liczbe razy zostal ogrywany w meczach z bayernem

0

Tez tego nie czaje bardzie liczy sie widocznie pol sezonu ktore nic nie znaczy od decydujacej wiosny zal

0

Mnie to dziwi wlasnie czemu tak wszyscy wychwalaja bartre on nie zostal sprawdzony w zadnym meczu z lepszym zespolem gra tylko z ogorkami ostatnio ogladalem mecz z bayernem z tamtego sezonu zagral naprawde fatalnie podobnie w tym roku w towarzyskim meczu z monachijczykami

0

Mnie tez heh aguero to pilkarz wybitny obecnie nejlepszy wysuniety napastnik swiata obok ibrahimovica a alexis to bardzo dobry pilkarz ale np u nas jest paru lepszych neymar messi fabs iniesta

0

Sorki za robbena dalem reusa teraz sobie przypomnialem

0

A hummels

0

Iniesta najlepszy asystent z wszystkich najlepszych lig w tamtym sezonie ale niestety w tym sezonie strasznie ciniuje praktycznie zadnych asyst i jedna bramka z karnego mysle ze to zawazylo

0

Moja jedenastka courtis alaba hummels silva lahm ribery oezil robben pogba messi ibrahimovic

0

Trzeba cos zmienic w taktyce inaczej zle sie skonczy dla nas ten sezon

0

Zgodze sie jesli mashe bedzie gral w pomocy z busim jestesmy nie do przejscia

0

As klamal z kontuzja Puyola czyli takich to tylko powiesic za jaja

0

Czemu ma byc niezdolny wszystko z nim wporzadku nie martw sie na zapas

0

Teraz to juz Tello to siebprzyklei na dobre do ławkini mysle ze bardzo dobrze

0

Co ma powiedziec real ktory ma dwa razy wiecej straconych bramek od nas a tam nikt nie narzeka nawet

0

Gdzie wy widzicie ta fatalna dyspozycje obroncow ? Najmniej straconych bramek w lidze w lidze mistrzow w swojej grupie to samo

0

Aguerro Neymar Messi heh to bylaby masakraaaaaa

0

Taki mecz pozegnalny nie bedzie mial intensywnosci wiec nie ma obawy

0

Fabregas jest zupelnieninnym czlowiekiem jest cichy i spokojny a co do walkini zadziornosci to jest jednym z naslabszych u nas

0

Co zle zrobilem ?

0

Ale jest jeszcze mozliwosc ze to wymysly prasy ze to jest nieprawda ale boje sie ze jego organizn jest wycienczony ze wzgledu na pelne serce jakie wkladal przez cala swoja kariere w gre dla barcy

0

To juz koniec kariery puyiego smutno dZieki za wszystko kapitanie

0

Co za brednie ludzie nie wstawiajcie tu takich postöw to bylby bewenement na skale swiatowa zmiana trenera po jednej poraznce w 20 meczach

0

Iniesta dwa mecze przechodzil i sie biedny zmeczyl boze ratuj

0

Neymar chyba powoli mase łapie i bardzo dobrze

0

Deulofeu przy Messim i Neymarze to sie nie ponapala zbytnio tak jak lubi i ma w zwyczaju

0

Oproxz szybkosci i niezlego strzalu po dlugim rogu daje niewiele w pressingu jest slaby podobnie w odbiorze zero dryblingu slabe przyjeciebibtechnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?