xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno z Neymarem nie ma zadnych szans na lewym skrzydle to nie ta klasa
0
Boze ci nadal z tym roberto ludzie takimi pilkarzami jak sergio to bysmy nie przegrali raz a 5 razy to jeszcze nie ta klasa czy wy to w koncu zrozumiecie zmiennikiem dla xaviego musi byc fabs
0
W jakim meczu z realem nie istnielismy chodzi ci o puchar krola hah co to kogo obchodzi
0
Niktnpo nim plakac nie bedzie barca sobie poradzi bez niego nie widzialem jeszcze zeby ktos odszedl z barcy i dobrze na tym wyszedl
0
Bez Leo nie istniejemy niech ktos sie w koncu nie boi tego powiedziec pokazaly to mecze w tamtym sezonie z psg i bayernem to samo jest teraz hatriki fabregasa z ogorkami nie wystarczaja na lepsze zespoly
0
Juz z pilka trenuje Messi nie za wczesnie dopiero leczy sie niecale 4 tygodnie
0
Dobry ale napewno nie jest lepszy od sancheza
0
Montoya mowi co innego Iniesta mowi co innego a xavi opieprzy mlodego
0
To skrzydlowy zreszta bardzo dobry
0
Leo jest najlepszy kazdy to wie jeszcze 4 tygodnie i wroci stary dobry Leos
0
To w koncu Leo czy Ronaldo bo na stronie realu pisza ze ronaldo zgarnal mvp nic z tego nie rozumiem
0
Obronca jest slabym ale w ofensywie niezle sobie radzi
0
Ogolnie teraz barca ma duzo wolnego do 14 grudnia i meczu z villareal mam nadzieje ze chlopaki odpoczna i zlapiemy swierzosc
0
No to montoya pojechal po bandzie szykuje sie bura od xaviego
0
Najgorszy mecz neymara w naszych barwach ale wedlug mnie to tylko przez zle dobrane buty
0
Czemu niby fifie zalezy zeby leo wygrywal co za brednie dzieciakow z gimbazy jezu swiety
0
Bez leo nie istniejemy tak bylo rok temu i tak jest teraz dobrze ze chociaz neymar jest bo bez niego to by nic nie bylo na xaviego zal patrzec prezentuje obecnie zenujaxy poziom czekam od 10 meczy czy on w koncu kopnie pilke do przodu
0
Wlasnie co ma do tego fifa hahah
0
I tak zagra iniesta i xavi w srodku zawsze tak jest
0
Nikt sie nie podnieca uwierz mi 3 gole do pustaka bale jest slaby jak dla mnie zero dryblingu tylko szybkosc wole neymara uwielbiam niekonwencjonalnosc naszego brazylijczyka
0
Reus to nie jest pomocnik strzelil w 108 meczach w bundeslidze ponad 50 bramek
0
Tak tylkonsociedad wysprzedalo przed sezonem swoich najlepszych pilkarzy i wbtym sezonie sa cieniem samych siebie
0
Toz o leverkusen to moja ironia byla przeciez oni sa zalosni 0-5 u siebie z manchesterem dobitnie to pokazuje
0
No leverkusen jest super obecnie druga sila w lidze niemieckiej
0
Na Albe jeszcze za wczesnie
0
Widze Skorża twój mentor :P
0
PrzEciez napisalem ze dobrze zarzadza klubem oco ci chodzi heh
0
Rosell super zarzadza klubem
0
Mowie wam puyol jeszcze wroci do formy nie skreslajcie go naprawde smutno jak go traktujecie jeden mecz mu nie wyszedl i to na prawej obronie jak gral na srodku gralismy na zero z tylu dajmy mu czas
0
Malo ich na rynku a jesli juz dobry to za drogi wiec nie dla nas my nie real co szasta pieniedzmi na prawo i lewo bez konsekwencji jak patrze ze kupili takiego illaramendiego za 40 baniek to mysle ze zdrowi psychicznie to oni nie sa ten gosciu jest naprawde slaby