0

Napewno z Neymarem nie ma zadnych szans na lewym skrzydle to nie ta klasa

0

Boze ci nadal z tym roberto ludzie takimi pilkarzami jak sergio to bysmy nie przegrali raz a 5 razy to jeszcze nie ta klasa czy wy to w koncu zrozumiecie zmiennikiem dla xaviego musi byc fabs

0

W jakim meczu z realem nie istnielismy chodzi ci o puchar krola hah co to kogo obchodzi

0

Niktnpo nim plakac nie bedzie barca sobie poradzi bez niego nie widzialem jeszcze zeby ktos odszedl z barcy i dobrze na tym wyszedl

0

Bez Leo nie istniejemy niech ktos sie w koncu nie boi tego powiedziec pokazaly to mecze w tamtym sezonie z psg i bayernem to samo jest teraz hatriki fabregasa z ogorkami nie wystarczaja na lepsze zespoly

0

Juz z pilka trenuje Messi nie za wczesnie dopiero leczy sie niecale 4 tygodnie

0

Dobry ale napewno nie jest lepszy od sancheza

0

Montoya mowi co innego Iniesta mowi co innego a xavi opieprzy mlodego

0

To skrzydlowy zreszta bardzo dobry

0

Leo jest najlepszy kazdy to wie jeszcze 4 tygodnie i wroci stary dobry Leos

0

To w koncu Leo czy Ronaldo bo na stronie realu pisza ze ronaldo zgarnal mvp nic z tego nie rozumiem

0

Obronca jest slabym ale w ofensywie niezle sobie radzi

0

Ogolnie teraz barca ma duzo wolnego do 14 grudnia i meczu z villareal mam nadzieje ze chlopaki odpoczna i zlapiemy swierzosc

0

No to montoya pojechal po bandzie szykuje sie bura od xaviego

0

Najgorszy mecz neymara w naszych barwach ale wedlug mnie to tylko przez zle dobrane buty

0

Czemu niby fifie zalezy zeby leo wygrywal co za brednie dzieciakow z gimbazy jezu swiety

0

Bez leo nie istniejemy tak bylo rok temu i tak jest teraz dobrze ze chociaz neymar jest bo bez niego to by nic nie bylo na xaviego zal patrzec prezentuje obecnie zenujaxy poziom czekam od 10 meczy czy on w koncu kopnie pilke do przodu

0

Wlasnie co ma do tego fifa hahah

0

I tak zagra iniesta i xavi w srodku zawsze tak jest

0

Nikt sie nie podnieca uwierz mi 3 gole do pustaka bale jest slaby jak dla mnie zero dryblingu tylko szybkosc wole neymara uwielbiam niekonwencjonalnosc naszego brazylijczyka

0

Reus to nie jest pomocnik strzelil w 108 meczach w bundeslidze ponad 50 bramek

0

Tak tylkonsociedad wysprzedalo przed sezonem swoich najlepszych pilkarzy i wbtym sezonie sa cieniem samych siebie

0

Toz o leverkusen to moja ironia byla przeciez oni sa zalosni 0-5 u siebie z manchesterem dobitnie to pokazuje

0

No leverkusen jest super obecnie druga sila w lidze niemieckiej

0

Na Albe jeszcze za wczesnie

0

Widze Skorża twój mentor :P

0

PrzEciez napisalem ze dobrze zarzadza klubem oco ci chodzi heh

0

Rosell super zarzadza klubem

0

Mowie wam puyol jeszcze wroci do formy nie skreslajcie go naprawde smutno jak go traktujecie jeden mecz mu nie wyszedl i to na prawej obronie jak gral na srodku gralismy na zero z tylu dajmy mu czas

0

Malo ich na rynku a jesli juz dobry to za drogi wiec nie dla nas my nie real co szasta pieniedzmi na prawo i lewo bez konsekwencji jak patrze ze kupili takiego illaramendiego za 40 baniek to mysle ze zdrowi psychicznie to oni nie sa ten gosciu jest naprawde slaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?