xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
97 procent podan celnych sergi roberto to jakas masakra a podan bylo okolo 100 naprawda nie jest to latwa sprawa
0
Messi tez rzadko dostaje 10 ze wzgledu na to jak wysoko stawia sobie poprzeczke w przypadku Messiego 3 gole to bylo momentami cos normalnego
0
Wtedy eto chyba strzelil 4 w jednej polowie jesli mowimy o tym samym meczu
0
Uwierz mi bylo tak to byla magia a ten dryblingi cos pieknego
0
Lampe 0
0
NIe zrozumiemy sie
0
Wlasnie slabo to wyglada zaraz pol sezonu praktycznie nie ma asyst i jeden gol z karnego
0
Ja mowie o tamtym sezonie w tym najwiecej ma ney i fabs a iniesta ma zaledwie 2
0
Cos cie dzisiaj zaslepilo najlepszy asystent ligi w tamtym sezonie to iniesta 18 asyst na koncie, jak jestes niedoinformowany to najpierw sprawdz a potem zabieraj glos
0
Martino powiedzial ze dla neymara nalezy sie juz przerwa albo faktycznie cos zle zostalo przetlumaczone
0
Hehe teraz niezle wymysliles
0
Cisnienie ci podskoczy uwazaj i zylka peknie
0
Ale w tym sezonie gra slabo ale mysle ze w drugiej czesci pokaze piekne asysty i wazne bramki
0
Messi praktycznie pol roku nie gral masz racje
0
Z taka technika spokojnie moze grac do 35 roku na najwyzszym poziomie
0
Z czego on chce schudnac. Marca to jest syf
0
Ja ci moge przypomniec co lewy robil z graczami realu ale nie ma co przypominac bo dobrze o tym pamietasz. Sni ci sie to po nocach
0
Tez mu gratuluje, niech sie cieszy ze raz na 5 lat wygral z messim bo jest kontuzjowany heh
0
Ludzie maja rozne odchyly od normy mysle ze mu o robbena jednak chodzilo
0
Haha dla robbena co pol roku leczył rozne kontuzje, chlopie ogarnij sie
0
Super patrzec jak taki młodziak spełnia swoje marzenia on kocha barce
0
A Ney zagra jutro czy ma juz przerwe do swiat bo rozne pogloski czytam
0
Jakich pogloskach ?
0
Nie przesadzaja troche po co ich tyle tam w tej argentynie niech leo sie w spokoju tam kuruje, co oni tak siedza dmuchaja na niego
0
Slyszeliscie ze podobno Ney dostal juz wolne i wroci dopiero po swietach bozego narodzenia, nie zagra w 3 najblizszych naszych meczach
0
On tak tylko mowi a jestem pewien ze jak strzeli nam bramke ti wroca wspomnienia i podobnie jak w superpucharze nie bedzie sie cieszyl ze wzgledu na szacunek dla nas kibiciw
0
Jasne dziecko jasne jakby wczoraj gral jeszcze messi to by bylo 8 do jaja a ty bylbys smutny jak zelus w tamtym roku
0
Za ile obstawiles ?
0
Jak ci Polska cos zawiniła i rodacy to wyjezdzaj droga wolna
0
To nie ma zneczenia brak zaangażowania, na 10 meczy na Camp Nou Celtic z nami przerałby 9 w okolicach 5-0