0

97 procent podan celnych sergi roberto to jakas masakra a podan bylo okolo 100 naprawda nie jest to latwa sprawa

0

Messi tez rzadko dostaje 10 ze wzgledu na to jak wysoko stawia sobie poprzeczke w przypadku Messiego 3 gole to bylo momentami cos normalnego

0

Wtedy eto chyba strzelil 4 w jednej polowie jesli mowimy o tym samym meczu

0

Uwierz mi bylo tak to byla magia a ten dryblingi cos pieknego

0

Lampe 0

0

NIe zrozumiemy sie

0

Wlasnie slabo to wyglada zaraz pol sezonu praktycznie nie ma asyst i jeden gol z karnego

0

Ja mowie o tamtym sezonie w tym najwiecej ma ney i fabs a iniesta ma zaledwie 2

0

Cos cie dzisiaj zaslepilo najlepszy asystent ligi w tamtym sezonie to iniesta 18 asyst na koncie, jak jestes niedoinformowany to najpierw sprawdz a potem zabieraj glos

0

Martino powiedzial ze dla neymara nalezy sie juz przerwa albo faktycznie cos zle zostalo przetlumaczone

0

Hehe teraz niezle wymysliles

0

Cisnienie ci podskoczy uwazaj i zylka peknie

0

Ale w tym sezonie gra slabo ale mysle ze w drugiej czesci pokaze piekne asysty i wazne bramki

0

Messi praktycznie pol roku nie gral masz racje

0

Z taka technika spokojnie moze grac do 35 roku na najwyzszym poziomie

0

Z czego on chce schudnac. Marca to jest syf

0

Ja ci moge przypomniec co lewy robil z graczami realu ale nie ma co przypominac bo dobrze o tym pamietasz. Sni ci sie to po nocach

0

Tez mu gratuluje, niech sie cieszy ze raz na 5 lat wygral z messim bo jest kontuzjowany heh

0

Ludzie maja rozne odchyly od normy mysle ze mu o robbena jednak chodzilo

0

Haha dla robbena co pol roku leczył rozne kontuzje, chlopie ogarnij sie

0

Super patrzec jak taki młodziak spełnia swoje marzenia on kocha barce

0

A Ney zagra jutro czy ma juz przerwe do swiat bo rozne pogloski czytam

0

Jakich pogloskach ?

0

Nie przesadzaja troche po co ich tyle tam w tej argentynie niech leo sie w spokoju tam kuruje, co oni tak siedza dmuchaja na niego

0

Slyszeliscie ze podobno Ney dostal juz wolne i wroci dopiero po swietach bozego narodzenia, nie zagra w 3 najblizszych naszych meczach

0

On tak tylko mowi a jestem pewien ze jak strzeli nam bramke ti wroca wspomnienia i podobnie jak w superpucharze nie bedzie sie cieszyl ze wzgledu na szacunek dla nas kibiciw

0

Jasne dziecko jasne jakby wczoraj gral jeszcze messi to by bylo 8 do jaja a ty bylbys smutny jak zelus w tamtym roku

0

Za ile obstawiles ?

0

Jak ci Polska cos zawiniła i rodacy to wyjezdzaj droga wolna

0

To nie ma zneczenia brak zaangażowania, na 10 meczy na Camp Nou Celtic z nami przerałby 9 w okolicach 5-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?