xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis i Pedro to nie jest poziom Barcy a Tello jest jeszcze mlody
0
Gdzie Christiano Realowcy hahha
0
Wiecie dlaczego agent Thiago Silvy robi taki szum ? Pomyślcie chwile ! Oczywiste że chce podwyższyć gaże w PSG dla swojego klienta mamy małe szanse na ten transfer niestety
0
Super by było SIlva na środku obrony i w końcu Mashe na defensywnym to jest najlepszy pomocnik defensywny świata
0
Ma 29 lat mysle że pogra u nas spokojnie z 4 sezony jakbyśmy go kupili więc nieźle martwi mnie trochę że jak grał w Milanie byl strasznie kontuzjogenny grał w co 2 meczu
0
Będzie ban :D
0
Widzieliście gola Neymara z tego meczu niesamowity z ponad 40 metrów pokonał Muslere
0
Messi nie może życ bez piłki :D
0
Widzieliście gol Neymara z wczoraj z ponad 40 metrów masakra
0
Pewnie Tito ma taki plan żeby Adriano a może i Song i Busi grali na środku obrony ja czekam tylko jak jeszcze Daniego przesunie na stopera
0
Alves troche osmiesza nasz klub robi transfery za innych
0
Tyle zmian miało być a się skończy na neymarze i na klepaniu
0
Mamy do wyboru Pedro i Neymara kogo wybieramy ? Powiem tyle Neymar nie ustepuje nawet w pressingu dla Pedro a w każdym innym elemencie jest lepszy więc ?
0
Jakby on przyszedł nie wacham się stwierdzić że przez najbliższelata dochodzilibyśmy do finału ligi mistrzów
0
To jest fotoshop tumanku przeczytaj artykuł do tego zdjęcia
0
I na co minusujecie po co sie pytam ?
http://futbol.pl/node/463887
0
Ciekawe kogo minusujecie nie mamy 100 mln na transfery
0
Podobno Barca kupi Honde za 5 mln euro ciekawy transfer to by był
0
Nie rozumiem po co ma przybierać na wadze on jest kapitalny w takiej wadze jakiej jest ale fajny chłopak ten Neymar taki pocieszny nie mogę sie doczekać sezonu
0
Nie wiem jak ich Tito poustawia z Messim nie mam pojęcia Neymar to prawdziwa gwiazda nie spodziewałem się że jest tak dobry według mnie nie ma miejsca dla Pedro w składzie naprawde będziemy pewnie grali na dwoch napastników i dojdzie jeden więcej defensywny pomocnik w środku czyli Song albo Mashe oj szykują sie zmiany w taktyce
0
Ney wypracował wiekszość bramek dla Brazyli i przy tym najwiecej bramek dla niej strzelił a jak wczoraj krecil Pique i Ramosem cos pieknego
0
Co ty bredzisz chłopie ?
0
Ciekawe że nie ma Luisa Gustavo
0
Wiesz co dzieciaku mam w dupie twojego Christiano :D
0
Niestety w systemie scolariego nie ma dla Ronniego miejsca nawet mówił o tym ale szkoda może coś się zmieni rok to dużo czasu
0
I nie zgadzam się z Christiano który ostatnio w wywiadzie powiedział że w futbolu liczą się tylko trofea i statystyki bo to ludzie zapamiętaja dlatego on nigdy nie będzie Ronaldo prawdziwym ani Ronnim
0
Ronnie = Iniesta kocham tych zawodników i najbardziej cenie oni grają dla nas ich nie obchodzą statystyki które i tak mają fantastyczne
0
Wiecie co smutno mi trochę że powoli się kończy kariera Ronniego ale czekam na półfinał copa libertadores za pare dni mam nadzieje że Ronnie wygra to i awansuje do finału a potem już mały mundial klubowy w grudniu i gra w finale z Guardiolą i jego Bayernem trzymam za Atletico M. kciuki
0
Czasem mam wrqżenie i miałem że Ronnie tak jak i Iniesta gdy są sam na sam z bramkarzem woleliby jeszcze raz cofnąc się obkiwać wszystkich i przejsc bramkarza i dopiero wsadzic piłkę do pustej bramki Messi i Christiano mają troche inaczej
0
Masz chłopie trochę racji Ronnie mi jednak bardziej przypomina magika Inieste on gra dla fanów i dla bawienia publiki ale Messi jest niepowtarzalny naprawde dla niego tak jak dla Iniesty i Ronniego zasiadam przed tv