0

Alexis i Pedro to nie jest poziom Barcy a Tello jest jeszcze mlody

0

Gdzie Christiano Realowcy hahha

0

Wiecie dlaczego agent Thiago Silvy robi taki szum ? Pomyślcie chwile ! Oczywiste że chce podwyższyć gaże w PSG dla swojego klienta mamy małe szanse na ten transfer niestety

0

Super by było SIlva na środku obrony i w końcu Mashe na defensywnym to jest najlepszy pomocnik defensywny świata

0

Ma 29 lat mysle że pogra u nas spokojnie z 4 sezony jakbyśmy go kupili więc nieźle martwi mnie trochę że jak grał w Milanie byl strasznie kontuzjogenny grał w co 2 meczu

0

Będzie ban :D

0

Widzieliście gola Neymara z tego meczu niesamowity z ponad 40 metrów pokonał Muslere

0

Messi nie może życ bez piłki :D

0

Widzieliście gol Neymara z wczoraj z ponad 40 metrów masakra

0

Pewnie Tito ma taki plan żeby Adriano a może i Song i Busi grali na środku obrony ja czekam tylko jak jeszcze Daniego przesunie na stopera

0

Alves troche osmiesza nasz klub robi transfery za innych

0

Tyle zmian miało być a się skończy na neymarze i na klepaniu

0

Mamy do wyboru Pedro i Neymara kogo wybieramy ? Powiem tyle Neymar nie ustepuje nawet w pressingu dla Pedro a w każdym innym elemencie jest lepszy więc ?

0

Jakby on przyszedł nie wacham się stwierdzić że przez najbliższelata dochodzilibyśmy do finału ligi mistrzów

0

To jest fotoshop tumanku przeczytaj artykuł do tego zdjęcia

0

I na co minusujecie po co sie pytam ?
http://futbol.pl/node/463887

0

Ciekawe kogo minusujecie nie mamy 100 mln na transfery

0

Podobno Barca kupi Honde za 5 mln euro ciekawy transfer to by był

0

Nie rozumiem po co ma przybierać na wadze on jest kapitalny w takiej wadze jakiej jest ale fajny chłopak ten Neymar taki pocieszny nie mogę sie doczekać sezonu

0

Nie wiem jak ich Tito poustawia z Messim nie mam pojęcia Neymar to prawdziwa gwiazda nie spodziewałem się że jest tak dobry według mnie nie ma miejsca dla Pedro w składzie naprawde będziemy pewnie grali na dwoch napastników i dojdzie jeden więcej defensywny pomocnik w środku czyli Song albo Mashe oj szykują sie zmiany w taktyce

0

Ney wypracował wiekszość bramek dla Brazyli i przy tym najwiecej bramek dla niej strzelił a jak wczoraj krecil Pique i Ramosem cos pieknego

0

Co ty bredzisz chłopie ?

0

Ciekawe że nie ma Luisa Gustavo

0

Wiesz co dzieciaku mam w dupie twojego Christiano :D

0

Niestety w systemie scolariego nie ma dla Ronniego miejsca nawet mówił o tym ale szkoda może coś się zmieni rok to dużo czasu

0

I nie zgadzam się z Christiano który ostatnio w wywiadzie powiedział że w futbolu liczą się tylko trofea i statystyki bo to ludzie zapamiętaja dlatego on nigdy nie będzie Ronaldo prawdziwym ani Ronnim

0

Ronnie = Iniesta kocham tych zawodników i najbardziej cenie oni grają dla nas ich nie obchodzą statystyki które i tak mają fantastyczne

0

Wiecie co smutno mi trochę że powoli się kończy kariera Ronniego ale czekam na półfinał copa libertadores za pare dni mam nadzieje że Ronnie wygra to i awansuje do finału a potem już mały mundial klubowy w grudniu i gra w finale z Guardiolą i jego Bayernem trzymam za Atletico M. kciuki

0

Czasem mam wrqżenie i miałem że Ronnie tak jak i Iniesta gdy są sam na sam z bramkarzem woleliby jeszcze raz cofnąc się obkiwać wszystkich i przejsc bramkarza i dopiero wsadzic piłkę do pustej bramki Messi i Christiano mają troche inaczej

0

Masz chłopie trochę racji Ronnie mi jednak bardziej przypomina magika Inieste on gra dla fanów i dla bawienia publiki ale Messi jest niepowtarzalny naprawde dla niego tak jak dla Iniesty i Ronniego zasiadam przed tv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?