0

Powiem tyle Christiano gra dla siebie, Leo gra dla trofeów a Ronnie grał i nadal gra doa fanów koniec kropka

0

to jest twitter czy jakas inna strona jak zaozyc tam konto ?

0

Nie warto wydawać na środkowego obrońce 50 mln naprawde nie oszukujmy sie nie róbmy Ronaldinho z Thiago Silvy

0

Jeonek czemu przeginam z łodym iniestą w wieku Thiago Iniesdta zagrał 11 meczy w lidze w seoznie

0

Według mnie to on wcale nie grał mało w tym sezonie nie wiem oco mu chodzi w jego wieku to Iniesta grał jeszcze mniej nie mówiąc o Xavim

0

W manchesterze będzie siedział jeszcze więcej mówie wam tak samo jak Bojan w As Romie i Milanie rzadko odklejał sie z ławki

0

Nie cztałem komentarzy pod spodem, dopiero teraz przeczytałem i widze że inni mają podobny problem

0

Takim językiem napisany ten artykuł ze naprawde nic nie rozumiem albo jestem za głupi albo jest rano

0

Dziwny mamy zarzad oddali swietnego obronce i nie kupili zadnego oco tu chodzi ktos wie ?

0

Czemu Andreas mówi że w finale zagraja z Brazylia jak ani Brazylia ani Hiszpania jeszcze do finału nie awansowała tu chyba jakiś błąd jest

0

Obecnie na pucharze konfederacji najlepszy obrońca jak dla mnie

0

No to ładnie jeśli Barca kupiła lewego

0

No wczoraj oglądałem mecz każdy piłka u jego stóp to strata biegnie przed siebie i się potyka jeśli nie oglądałeś to sie nie wypowiadaj jese z Realu to samo napał jakich mało

0

Niech odchodzi takich napałów to nam nie trzeba to nie styl Barcy

0

Dramatycznie grali w 2 połowie powinni przegrac i to z kretesem szkoda Ghańczyków z taką grą napałów jak Jese i Delofeu nie mają czego szukać odpadną w1/8

0

Poważnie on na wszystko odpowiadał w języku niemieckim ? Jeśli tak to jest to niesamowity koleś w pół roku w Nowym Jorku nauczył sieniemickiego

0

Akurat bym powiedział że Neymar też używa balansu w tym tkwi jego wielkość

0

Dania - Armenia 0-4

0

Naprawdę dla nas kibiców Barcy magia i piękno futbolu jest bardzo ważne o ile nie najważniejsze dla mnie przynajmniej a Neymar i Messi zapewnią nam to pozdrawiam hejterów

0

Jeśli Thiago Silva najlepszy obrońca na świecie mówi że Neymar niedługo zdobędzie złotą piłkę to tak sie stanie

0

Ty lepiej agunia zajmij sie swoim Kaką i innym Higuainem hah

0

Oj Neymar przypomina Inieste to z tych emocji heh

0

Mi Neymar przypomina Neymara ale ma lepsze wykończenie a jeśli porównujemy go z magikiem to naprawde jest dobrze :)

0

haha Agunia91 wysmiał bym cie w twarz

1

Chcą kupić Mate bo wiedzą że Thiago odejdzie za 18 mln według mnie dobre posunięcie w przypadku odejścia ale ja wole Thiago

0

Kamilos84 co chciałbyś żeby jeszcze zrobił ? ludzie co jest z wami

0

Ponawiam pytanie kiedy jest mecz Hiszpania - Urugwaj ?

0

Kiedy jest mec Hiszpania - Urugwaj ?

0

Nareszcie coś nowego a nie nudne mecze z realem i ta bezsensowna napina

0

Tak i Messi też raczej nie zagra niech odpoczywa do sierpnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?