xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tyle Christiano gra dla siebie, Leo gra dla trofeów a Ronnie grał i nadal gra doa fanów koniec kropka
0
to jest twitter czy jakas inna strona jak zaozyc tam konto ?
0
Nie warto wydawać na środkowego obrońce 50 mln naprawde nie oszukujmy sie nie róbmy Ronaldinho z Thiago Silvy
0
Jeonek czemu przeginam z łodym iniestą w wieku Thiago Iniesdta zagrał 11 meczy w lidze w seoznie
0
Według mnie to on wcale nie grał mało w tym sezonie nie wiem oco mu chodzi w jego wieku to Iniesta grał jeszcze mniej nie mówiąc o Xavim
0
W manchesterze będzie siedział jeszcze więcej mówie wam tak samo jak Bojan w As Romie i Milanie rzadko odklejał sie z ławki
0
Nie cztałem komentarzy pod spodem, dopiero teraz przeczytałem i widze że inni mają podobny problem
0
Takim językiem napisany ten artykuł ze naprawde nic nie rozumiem albo jestem za głupi albo jest rano
0
Dziwny mamy zarzad oddali swietnego obronce i nie kupili zadnego oco tu chodzi ktos wie ?
0
Czemu Andreas mówi że w finale zagraja z Brazylia jak ani Brazylia ani Hiszpania jeszcze do finału nie awansowała tu chyba jakiś błąd jest
0
Obecnie na pucharze konfederacji najlepszy obrońca jak dla mnie
0
No to ładnie jeśli Barca kupiła lewego
0
No wczoraj oglądałem mecz każdy piłka u jego stóp to strata biegnie przed siebie i się potyka jeśli nie oglądałeś to sie nie wypowiadaj jese z Realu to samo napał jakich mało
0
Niech odchodzi takich napałów to nam nie trzeba to nie styl Barcy
0
Dramatycznie grali w 2 połowie powinni przegrac i to z kretesem szkoda Ghańczyków z taką grą napałów jak Jese i Delofeu nie mają czego szukać odpadną w1/8
0
Poważnie on na wszystko odpowiadał w języku niemieckim ? Jeśli tak to jest to niesamowity koleś w pół roku w Nowym Jorku nauczył sieniemickiego
0
Akurat bym powiedział że Neymar też używa balansu w tym tkwi jego wielkość
0
Dania - Armenia 0-4
0
Naprawdę dla nas kibiców Barcy magia i piękno futbolu jest bardzo ważne o ile nie najważniejsze dla mnie przynajmniej a Neymar i Messi zapewnią nam to pozdrawiam hejterów
0
Jeśli Thiago Silva najlepszy obrońca na świecie mówi że Neymar niedługo zdobędzie złotą piłkę to tak sie stanie
0
Ty lepiej agunia zajmij sie swoim Kaką i innym Higuainem hah
0
Oj Neymar przypomina Inieste to z tych emocji heh
0
Mi Neymar przypomina Neymara ale ma lepsze wykończenie a jeśli porównujemy go z magikiem to naprawde jest dobrze :)
0
haha Agunia91 wysmiał bym cie w twarz
1
Chcą kupić Mate bo wiedzą że Thiago odejdzie za 18 mln według mnie dobre posunięcie w przypadku odejścia ale ja wole Thiago
0
Kamilos84 co chciałbyś żeby jeszcze zrobił ? ludzie co jest z wami
0
Ponawiam pytanie kiedy jest mecz Hiszpania - Urugwaj ?
0
Kiedy jest mec Hiszpania - Urugwaj ?
0
Nareszcie coś nowego a nie nudne mecze z realem i ta bezsensowna napina
0
Tak i Messi też raczej nie zagra niech odpoczywa do sierpnia