0

Wie ktoś może ile Messi ma bramek w tym roku kalendarzowym a ile miał w poprzednim sezonie czy więcej niż 69 ?

0

VillaMarvilla5000 chłopie Messi to ma 50 mln e poł roku łącznie z reklamami i wszystkimi umowami

0

Ludzie Messi to nawet nie wie w jakim banku ma konto i nie wie ile ma kasy kiedyś o kasie wypowiadał się Ronaldinho i powiedział że ma tylko karte do bankomatu i więcej nic nie wie

0

No akurat w ostatnich 2 sezonach najlepszym zawodnikiem w Brazylii uznany był Neymar Ronaldinho rok temu był drugi

0

Nie kopnął tylko szturchnął a to jest różnica media zawsze pieprzą głupoty

0

A gdzie gra ten Morata pierwszy raz o nim słysze

0

Miki jasnowidz heh

0

Jeśli lewy nie ma techniki według ciebie to Higuain to nie wiem kim jest ale chyba korzeniem

0

Lewy to nie Ibrahimovic on by się u nas sprawdził to nie jest gwiazda która gra pod siebie dla niego najważniejszy jest zespół pomógł by nam wejść znowu na szczyt on by tych miekkich obrońców w la liga moment poprzestawiał

0

Wedlug mnie atak Lewy Neymar Messi i wymienność pozycji by nam wyszła tylko na zdrowie i znowu bysmy się cieszyli z Ligi Mistrzów mówie wam trzeba coś zmienić ten styl się wypala a Lewy jak pokazała obecna edycja jest najlepszym napastnikiem w Europie taki Benzema może mu buty czyścic

0

Wole żeby lewy przeszedł do Barcy niż do Realu przydałby się nam w meczach z silnymi rywalami w Champions League gdzie bez napastnika sobie od 2 lat nie radzimy

0

Lewandowski ma przejść do Barcelony za 17 mln euro ciekawe czy to tylko plotki

0

Hulk to jest skrzydłowy ja mówie o środkowych napastniku jak kiedyś np Ronaldo czy Romario bebeto

0

Fred jest słabiutki tu się w pełni zgodzę ale tak szczerze to obecnie nie ma w Brazylii dobrych napastników jest deficyt ja w każdym bądź razie nie umiem wymienić dobrego napadziora Brazyli

0

3-0 z francją wygrali tą samą z która Hiszpania u siebie zremisowała 1-1 wy chcielibyście żeby Brazylia wygrała 12-0 w tym 10 bramek neymara

0

U nas będzie biegał wyżej bo w Barcelonie ma kto rozgrywać mamy rozgrywających najlepszych na świecie w Barcelonie rozgrywa Neymar bo tam z tym jest slabo po prostu obecne ich pokolenie piłkarzy nie zachwyca delikatnie mówiąc

0

Powiem tyle co z tego że on jest chudy to jest jego atut wczoraj były dwa faule na nim w takim miejscu że jakby to była barca to już by były dwa gole po strzałach Messiego i Xaviego z rzutów wolnych

0

Ale pieje z tych co myślą że on w każdym meczu w wieku 20 lat w reprze będzie strzelał hatriki i to w meczach z Francją i Anglią

0

To iniesta ile jest wart ?

0

Fabregas dobry piłkarz ale ty wart to on nie jest powiedzmy sobie szczerze. Niestety on dobrze gra tylko z ogórkami w la liga zdarza mu sie jakiś gol lub asysta w lidze mistrzów gra słabiutko

0

Vermaelen i Mathieu i jesteśmy gotowi do sezonu

0

no ronaldo w tym roku pokazał klase nie powiem moze w gronie 20 najlepszych sie znajdzie

0

alves troche przesadzil bo jesli neymar bedzie gral w jednej druzynie z messim iniesta to niestety ale złotej piłki nigdy nie dostanie chyba ze sie tak rozwinie ze bedzie im dorownywał

0

ile bedzie zarabiał ?

0

fajny ten dzieciak

0

coz wy przezywacie w co drugim poscie czy niewypał czy wypał to jest zycie kaka to niewypał alexis niewypał ozil wypał villa wypał nie ja płace nie joj problem witamy neymara w barcie i cieszmy sie

0

barca ma obrone tyle ze jak wypadlo akurat na mecz z bayernem 3 najlepszych obroncow czyli mashe puyol i abi plus messi jusialo to sie skonczyc zle i bartra udowodnil z pique ze sie nie nadaja podobnie pedro czy naprawde ktos mysli ze z puyolem i szefunciem bysmy i messim bysmy tak przegrali

0

porownujac pedro i neymara to naprawde nie mamy sie oco martwic to co wczoraj wyprawial ney w pressingu bardzo mi sie podobalo jesli tito mowi ze pedro dobrze robi pressing to niech mu pokaze wczorajszy mecz 3 odbiory neya pod bramka anglikow i biegal wszedzie a w ataku tez byl najlepszy powinien ze 2 bramki strzelic ale jest mlody ma czas . Powinien zejsc w 60 minucie bo juz nie dal rady grac

0

powiem tak neymar jest za wolny na skrzydlo ale to swietny zawodnik przy iniescie i messim bedzie z nimi wymiatał

0

juz wiemy dlaczego alexis gra jak gra jesli noc przed meczem szlaja sie do 3 rano to naprawde gosciu ma cos ni tak z czapo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?