xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tito nie nauczyl sie niczego dalej daje ten sam sklad co w meczu z milanem na wyjezdzie paranoj jakas
0
jak ktos pisze ze real nam wygral lige w tym sezonie to mnie krew zalewa 55 punktow na 57 w pierwszej czesc sezonu po prostu majster nam sie nalezy
0
w dwumeczu espanyol lepszy od realu kto by pomyslał
0
i jeszcze jedno docenmy ten tytul bo naprawde warto pamietam syche lata kiedy dobrych kilka lat nic nie wygrywalismy a mistrzostwo to najbafdziej porzadane trofeum jak dla mnie
0
4 kolejki przed mistrzostwo cos pieknego real to cioty
0
no to transfer zaklepany w nastepnym tygodniu oficjalne info
0
jest lepszy od neymara to fakt ale chyba jednak jest za drogi borussia go nie sprzeda
0
za mało dlatego odszedł
0
wiesz ile zarabia silva 10 mln euro u nas tyle nie zarabia nawet iniesta czy xavi ten transfer jest niemozliwy u nas obroncy zarabiaja dwa razy mniej
0
co wy z tym silva najdrozszy i najwiecej zarabiajacy obronca swiata myslicie ze przyjdzie do nas za 50 mln i bedzie zarabial 3 razy mniej niz zarabia zejdzcie na ziemie dzieci
0
nie tylko dzieci tego nie wiedza ale rowniez i tito o zarzadzie pajacow niewspomne
0
naszym problemem jest duza dziura w srodku pola przy kontrach zawodnikow kiedys byl keita łatał to ładnie a teraz kogo mamy nikogo ale tito jest slepy i nic by nie zmieniał
0
pique wygral juz wszystko tu tkwi jego problem motywacja 2 sezonu temu byl najlepszy na swiecie puyol jest innym typem mimo iz wygral wszystko dalej mu sie chce
0
chudini wiesz jaki jest problem ? Nie ma takiego drugiego obroncy jak puyol
0
cule8 swieta racja silva to 3/4 sezonu ma kontuzje naprawde nie wiem co wy w nim widzicie to pilkarz z papieru
0
z tym zarzadem bedziemy niedlugo jak real bedziemy wygrywac tylko puchar krola laporta wroc lubilem go a na rosella nie moge patrzec zero transferow zlodzieje i tyle
0
ja bym przesunal mashe na defensywngo pomocnika to bylby pomysl na gre z bayernem i realem naprawde busi nie nadaje sie na szybkie kontry przeciwnikow go bym przesunal do srodka pola a inieste na skrzydll
0
astad uwierz mi hummels znakomicie gra na wyprzedzenie ogladaj troche borussie to zobaczysz
0
wiesz chlopie ja tylko marze i tak wiem ze kupia znowu jakis wynalazek i na tym sie skonczy a tito powie ze mamy super sklad
0
hummels i rooney i jestem very happy a neymar moze za rok
0
hummels i mashe i puyi to bylaby obrona miodzio ale rosell cos zmaluje
0
hummels znakomicie gra na wyprzedzenie znakomicie gra piłka strzela sporo bramek jest szybszy od pique i dobrze rzadzi obrona popelnia czasami bledy ale kto ich nie robi mysle ze tylko puyol
0
ale niestety wedlug mnie rossel i jego nieudaczny zarzad nie umie robic transferow a tito jeszcze im wtoroje mowiac ze nikogo nie potrzebuje dla mnie to jest jakis cyrk
0
to bylby transfer dekady u nas pique i on stworzyliby swietny duet obroncow o wysokich umiejetnosciach technicznych
0
mowie wam rosell nikogo nie kupi tito nikogo nie chce i sie karuzela kreci
0
haha a nie mowilem ze rossel nikogo nie kupi to byll pewne powiem tyle zal dupe sciska
0
za takie grosze to lepiej zeby został
0
mowilem ze rossel zniszczy ten klub taki jest jego plan
0
aguero ma swoje atuty ale w obronie to on sie nie udziela u nas takk zawodnik nie przejdzie musi byc ciagly presing a nie drugi ibra i jego słynne stanie z zalozonymi rekami rooney to taki pedro znakomity w presingu
0
rooney to nie obra to walczak ja nie widzialem zeby on stril fochy kiedykolwiek to inny charakter