0

tito nie nauczyl sie niczego dalej daje ten sam sklad co w meczu z milanem na wyjezdzie paranoj jakas

0

jak ktos pisze ze real nam wygral lige w tym sezonie to mnie krew zalewa 55 punktow na 57 w pierwszej czesc sezonu po prostu majster nam sie nalezy

0

w dwumeczu espanyol lepszy od realu kto by pomyslał

0

i jeszcze jedno docenmy ten tytul bo naprawde warto pamietam syche lata kiedy dobrych kilka lat nic nie wygrywalismy a mistrzostwo to najbafdziej porzadane trofeum jak dla mnie

0

4 kolejki przed mistrzostwo cos pieknego real to cioty

0

no to transfer zaklepany w nastepnym tygodniu oficjalne info

0

jest lepszy od neymara to fakt ale chyba jednak jest za drogi borussia go nie sprzeda

0

za mało dlatego odszedł

0

wiesz ile zarabia silva 10 mln euro u nas tyle nie zarabia nawet iniesta czy xavi ten transfer jest niemozliwy u nas obroncy zarabiaja dwa razy mniej

0

co wy z tym silva najdrozszy i najwiecej zarabiajacy obronca swiata myslicie ze przyjdzie do nas za 50 mln i bedzie zarabial 3 razy mniej niz zarabia zejdzcie na ziemie dzieci

0

nie tylko dzieci tego nie wiedza ale rowniez i tito o zarzadzie pajacow niewspomne

0

naszym problemem jest duza dziura w srodku pola przy kontrach zawodnikow kiedys byl keita łatał to ładnie a teraz kogo mamy nikogo ale tito jest slepy i nic by nie zmieniał

0

pique wygral juz wszystko tu tkwi jego problem motywacja 2 sezonu temu byl najlepszy na swiecie puyol jest innym typem mimo iz wygral wszystko dalej mu sie chce

0

chudini wiesz jaki jest problem ? Nie ma takiego drugiego obroncy jak puyol

0

cule8 swieta racja silva to 3/4 sezonu ma kontuzje naprawde nie wiem co wy w nim widzicie to pilkarz z papieru

0

z tym zarzadem bedziemy niedlugo jak real bedziemy wygrywac tylko puchar krola laporta wroc lubilem go a na rosella nie moge patrzec zero transferow zlodzieje i tyle

0

ja bym przesunal mashe na defensywngo pomocnika to bylby pomysl na gre z bayernem i realem naprawde busi nie nadaje sie na szybkie kontry przeciwnikow go bym przesunal do srodka pola a inieste na skrzydll

0

astad uwierz mi hummels znakomicie gra na wyprzedzenie ogladaj troche borussie to zobaczysz

0

wiesz chlopie ja tylko marze i tak wiem ze kupia znowu jakis wynalazek i na tym sie skonczy a tito powie ze mamy super sklad

0

hummels i rooney i jestem very happy a neymar moze za rok

0

hummels i mashe i puyi to bylaby obrona miodzio ale rosell cos zmaluje

0

hummels znakomicie gra na wyprzedzenie znakomicie gra piłka strzela sporo bramek jest szybszy od pique i dobrze rzadzi obrona popelnia czasami bledy ale kto ich nie robi mysle ze tylko puyol

0

ale niestety wedlug mnie rossel i jego nieudaczny zarzad nie umie robic transferow a tito jeszcze im wtoroje mowiac ze nikogo nie potrzebuje dla mnie to jest jakis cyrk

0

to bylby transfer dekady u nas pique i on stworzyliby swietny duet obroncow o wysokich umiejetnosciach technicznych

0

mowie wam rosell nikogo nie kupi tito nikogo nie chce i sie karuzela kreci

0

haha a nie mowilem ze rossel nikogo nie kupi to byll pewne powiem tyle zal dupe sciska

0

za takie grosze to lepiej zeby został

0

mowilem ze rossel zniszczy ten klub taki jest jego plan

0

aguero ma swoje atuty ale w obronie to on sie nie udziela u nas takk zawodnik nie przejdzie musi byc ciagly presing a nie drugi ibra i jego słynne stanie z zalozonymi rekami rooney to taki pedro znakomity w presingu

0

rooney to nie obra to walczak ja nie widzialem zeby on stril fochy kiedykolwiek to inny charakter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?