0

co ten bartra robi

0

bartra boze ratuj trzesie sie chlopak

0

licze mu bledy ale na 5 mysle ze sie nie skonczy

0

juz bartra 1 blad jaki on jest zestresowany masakra o widac to za wysokie progi dla niego

0

tak jak mowilem bartra gra dostaniemy po dupie ale na camp nou bedzie juz puyol wiec licze na camp nou

0

jak mozna gomeza z messim poriwnac toz to jak woda i ogien przecuwienstwa

0

dobry nasz sklad oprocz bartry przez niego przegramy to ale coz tito to tito

0

ale stres ide po browary

0

a ty skad wiesz prorok jestes czy messi dzwonil ?

0

nie ma jeszcze skladow nie sciemniaj kolego

0

najbardziej wlasnie sie boje ze tak jak z milanem na wyjezdzie nie zagramy na maksa i przez zaangazowanie przegramy oby nie

0

najwiekszym wrogiem borussi zawsze bylo shalke i zawsze bedzie skad wy takie info macie ze to jest wrog numer jeden

0

z levante nie widzialem zeby ktos dobrze wypadł no moze abi i sonb a reszta klapa wiec odczdpcie sie od villi a przyczepcie sie np pedro ktory jak wszedl to znowj zapomnial ze to piłka nozna a nie biegi sprinterskie

1

blanco a stawiam 3-0 dla borussi i za tydzien 3-0 dla borussi wszystkke gole strzeli lewy z 35 metrow pozdrow lewego i jose

0

guardiola oczywiscie chcial goetze

0

goetze kolego przeszedl do bayernu a on chcial byc jego podopiecznym taki powod podał klopp dzis na konferencji

0

akurat polskie piwo jest lepsze niz bawarskie uwierz mi nie ma co im zazdroscic

0

ten skład mogłłby byyc jak dla mnie pasi ale za ville sanchez i pedro na szpicy

0

remis bramkowy biore w ciemno ale 2-1, 3-2 dla bayernu tez ujdzie

0

no ze stracimy to jestt tak pewne jak to ze wzejdzie slonce

0

Z takim składem nie mamy co szukać dobrego wyniku wielka dziura w środku się szykuje rozjadą nas

0

co oni tacy pewni siebie sa denerwuje mnie to troche ale to niemcy nacjonalizm maja we krwi

0

no nie gadaj ze abi nie wytrzyma tych 70 minut gry na srodku obrony to nie jest skrzydlo ani pozycja defensywnego pomicnika gdzie musi gosc przebiec kilkanascie kilometrow naorawde abi da rade ale i tak zagra bartra ktory w 3 lata zagral 3 mecze czyli tyle co nic

0

kuba 1794 grales kiedys w piłke ? Jak organizm moze nie wytrzymac dwoch meczow w ciagu 3 dni ? Organizm moze nie wytrzymac 10 meczow w ciagu 40 dni ale nie dwoch w ciagu 3 abidal jest wypoczety bo ciezkich treningach biegowych w gorach i jest przygotowany zeby dzis zagrac uwierz mi naprawde smiech mnie bierze jak ktos mowu ze piłkarz zawodowy nie da rady zagrac dwoch meczy w tygodniu

0

własnie wedlug mnie to ze byl tylko na silowni a nic mu nie jest swiadczy o tym ze z bayernem song zagra i ja sie z tego bardzo ciesze

0

ja ci moge powiedziec jaka bedzie jedenastka tito nigdy nie zaskakuje w przeciwienstwie do pepa . Valdes alves pique bartra ( ja wole abiegi ) alba iniesta busi xavi pedro ( pupilek ) messi alexis

0

z bartra to nie wygramy tego meczu wyobrazcie sobie jaka presja musi na nim ciazyc jesli zagra mecz klapa to po sezonie odejdzie z barcy wedlug mnie nie wytrzyma cisnienia i tito to zauwazy i wybierze inne rozwuazanie

0

nie zgodziłnym sie co do porownania bastiana i iniesty wedlug mnie sa to inne typy zawodnikow i shwaini jest najlepszy w swoim fachu a iniesta magik w swoi m

0

ale kogo wolicie bartre ludzie przeciez wiadomo ze pewniejszy jest abidal jesli mielibysmh alternatywe czyli mashe puyola adriano to wtedy moglby zagrac jeden z nich ale naprawde zostal nam tylko abidal i bartra dla mnie wybor jest oczywisty

0

pamietajcie ze abi trenowal juz z druzyna w grudniu normalnie kopał i gral w piłke według mnie to wszystko czyli te przedłuzanie az do kwietnia aby zagral oficjalny mecz bylo po to własnie aby w tych połfinałach i ewentualnym finale abidal zagrał i tak tez sie stanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?