xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mapson identycznie o tym samym planie taktycxnym myslalem to jest najlepszy plan na mecz
0
wystawienie abidala to zadne ryzyko ale wystawiwnie bartry czy songa to juz wielkie ryzyko wiec chyba jasne jaki wybor padnie
0
jedno jest pewne on zagra w podstawie we wtorek oby to nie byl bład tito wierze w alexisa powodzenia
0
song i abidal powinni zagrac we wtorek bayern nie przeszedl by takiego muru song na pozycji jak kiedys gral keita a abi na srodku obok pique
0
abidal to naprawde klasa sama w sobie nie mowie tego na wyrost jest najlepszy na boisku
0
messi nie jest powołany
0
messi niepowołany na mecz i bardzo dobra decyzja monachium najwazniejsze ciesze sie
0
Po co kłamiesz kuba 97fcb ?
0
dobry zawodnik umiejetnosci mysle pokroju bartry albo ciut wyzsze ze wzgledu na doswiadczenie
0
oby tylko deulofeu nie zagral takiego napału jak on to swiat dawno nie widzial dłigo to on w barcelonie miejsca nie zagrzeje chyba ze sie czegos nauczy ze gra z innymi na boisku
0
czemu nigdzie nie ma informacjo kto został powołany na ten mecz ?
0
93 bramki w lidze a jakis debil z forum pisze ze zagralismy jeden mecz dobry w sezonie hahah hipokryci czyli 30 meczow samo sie wygralo
0
w lidze mistrzow jak ktos cos glosno powie ze wygra to zazwyczaj przegrywa oby tak było i tym razem
0
barca gra swietny sezon taka jest prawda roura ma racje
0
2 najblizsze mecze wygrac i jeden zremisowac i majster
0
dobrze ze messi jutro nie zagra mecz z bayernem najwazniejszy
0
3 razy lige mistrzow o kim mowisz kolego ?
0
contiv ty pajacu barca wygrala lige w pazdziernikj policz sobie chlopczyku ile to miesiecy temu i odpowiedz sobie na pytanie czy mourinho i społka nie spartolił sezonu
0
song i busi musi zagrac tak jak kiedys w trudnych meczach z kontrujacymi zespolami gral busi i keita w tym sezonie przegrywalismy z realem bo mielismy dziure w srodku nie wiem dlaczego boi sie postawic na songa dla mnie to jest conajmniej dziwne
0
oby nie zagral z levante bo po czorta sa inny 1-0 skromne wystarczy to jest typowy mecz towarzyski przgramy czy wygramy i tak mistrza mamy
0
on ma niesamowita technike pokroju iniesty andres w jego wieku byl słabszy a teraz jest najlepszy na swiecie
0
thiago to jest bardziej ofensywny pomocnik czyli bardziej iniesta niz xavi wdaje sie w dryblingi podejmuje duze ryzyko na boisku to zupełnie innego typu zawodnik jak xavi
0
neymar jest naprawde zbedny koneogbia do pomicy to bedzie gwiazda na miare busiego i dwoch obroncow i mamy pake
0
dziwne zachowanie klubu co ma na celu przed koncem sezonu nie rozumiem
0
na szczescie to tito zdecyduje a nie leo
0
nie zagra z levante bo ciekawe po co najlepiej to leo wyslac na trybuny i nie bedzie kusilo zeby wejsc
0
własnie wiem ze by chcial zagrac ale wolałbym zeby jeszcze odpoczał
0
ciekawe czy zechce wejsc na pare minut z levante
0
A na noi500 to działa ?
0
a ja lubie terleckiego sluchac przyjemny koles i dowcipny