0

mapson identycznie o tym samym planie taktycxnym myslalem to jest najlepszy plan na mecz

0

wystawienie abidala to zadne ryzyko ale wystawiwnie bartry czy songa to juz wielkie ryzyko wiec chyba jasne jaki wybor padnie

0

jedno jest pewne on zagra w podstawie we wtorek oby to nie byl bład tito wierze w alexisa powodzenia

0

song i abidal powinni zagrac we wtorek bayern nie przeszedl by takiego muru song na pozycji jak kiedys gral keita a abi na srodku obok pique

0

abidal to naprawde klasa sama w sobie nie mowie tego na wyrost jest najlepszy na boisku

0

messi nie jest powołany

0

messi niepowołany na mecz i bardzo dobra decyzja monachium najwazniejsze ciesze sie

0

Po co kłamiesz kuba 97fcb ?

0

dobry zawodnik umiejetnosci mysle pokroju bartry albo ciut wyzsze ze wzgledu na doswiadczenie

0

oby tylko deulofeu nie zagral takiego napału jak on to swiat dawno nie widzial dłigo to on w barcelonie miejsca nie zagrzeje chyba ze sie czegos nauczy ze gra z innymi na boisku

0

czemu nigdzie nie ma informacjo kto został powołany na ten mecz ?

0

93 bramki w lidze a jakis debil z forum pisze ze zagralismy jeden mecz dobry w sezonie hahah hipokryci czyli 30 meczow samo sie wygralo

0

w lidze mistrzow jak ktos cos glosno powie ze wygra to zazwyczaj przegrywa oby tak było i tym razem

0

barca gra swietny sezon taka jest prawda roura ma racje

0

2 najblizsze mecze wygrac i jeden zremisowac i majster

0

dobrze ze messi jutro nie zagra mecz z bayernem najwazniejszy

0

3 razy lige mistrzow o kim mowisz kolego ?

0

contiv ty pajacu barca wygrala lige w pazdziernikj policz sobie chlopczyku ile to miesiecy temu i odpowiedz sobie na pytanie czy mourinho i społka nie spartolił sezonu

0

song i busi musi zagrac tak jak kiedys w trudnych meczach z kontrujacymi zespolami gral busi i keita w tym sezonie przegrywalismy z realem bo mielismy dziure w srodku nie wiem dlaczego boi sie postawic na songa dla mnie to jest conajmniej dziwne

0

oby nie zagral z levante bo po czorta sa inny 1-0 skromne wystarczy to jest typowy mecz towarzyski przgramy czy wygramy i tak mistrza mamy

0

on ma niesamowita technike pokroju iniesty andres w jego wieku byl słabszy a teraz jest najlepszy na swiecie

0

thiago to jest bardziej ofensywny pomocnik czyli bardziej iniesta niz xavi wdaje sie w dryblingi podejmuje duze ryzyko na boisku to zupełnie innego typu zawodnik jak xavi

0

neymar jest naprawde zbedny koneogbia do pomicy to bedzie gwiazda na miare busiego i dwoch obroncow i mamy pake

0

dziwne zachowanie klubu co ma na celu przed koncem sezonu nie rozumiem

0

na szczescie to tito zdecyduje a nie leo

0

nie zagra z levante bo ciekawe po co najlepiej to leo wyslac na trybuny i nie bedzie kusilo zeby wejsc

0

własnie wiem ze by chcial zagrac ale wolałbym zeby jeszcze odpoczał

0

ciekawe czy zechce wejsc na pare minut z levante

0

A na noi500 to działa ?

0

a ja lubie terleckiego sluchac przyjemny koles i dowcipny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?