xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ten wynik to wina vilanovy i bartry dlatego sie nie martwie
0
0
idiota nie robi zmian po huj tam siedzi rownie dobrze nikt moglby nie treniwac i to samo by było
0
kurwa zmiany rob idioto
0
jak mozna nie zrobic zadnej zmiany kim jest trener jak mozna byc takim pajacem siedzi teraz z mina srajacego kota i czeka na kolejne gola idiota normalnie
0
ja bym naprawde dla bartry za ten mecz dal note zero naprawde gra fatalnie tyle bledow co pique łata za niego
0
kim jest tito ja bym sie do dymisji podal na jego miejscu a bartra to dla mnie liga polska jest
0
jakołek bartra normalnie zawodnik kołek wiedzialem ze z nim w obronie bedzie pogrom
0
czekam co powie nasz nibytrenejro titus
0
jak mozna takiego spalonego nie zauwazyc
0
ale spalonh metrowy jak zwykle hah
0
wina tito i nikogo wiecej jak mozna bylo bartre wstawic na taki mecz nie wybacze mu tego
0
bartra zlaz z boiska bize bedzie pogrom to widac
0
bartra jezu
0
teraz tito czeka az bartra dostanie czerwien zobaczycie
0
bedzie pogrom w drugiej polowie zalamie sie
0
mowilem ze bartra to pomyłka na taki mecz ale nie wszyscy wyklinali na mnie ze to varane jest drugi
0
granto zrozum ze messi z kontuzja gra to widac na odleglosc to nie jest ten sam messi
0
to sobie kolego wiesz w naszych ale tu wysoka porazka smierdzi na odleglosc messi kontuzjowany trenera nie ma bo stanie ze srajaca mina i zero krzyku nic zero niczego to nie trener i ten bartra modle sie zeby tylko samoboja nie piefdyknal bo mi go szkoda bedzie
0
tito to nie pep zrozumcie to on jest zagubiony na tej ławce wyglada jakby chcial uciekac
0
messi jest kontuzjowany i gra jak dla mnie to skandal jest
0
tito i ta jego przestraszona mina srajacego kota
0
bartra musi zejsc w przerwie
0
co ten bartra robi jezu pique schodzi na jego strone
0
messu czlapie jak na plazy by byl
0
valdes sam sobie piłke do bramki wbil jezu
0
beznadziejny trener beznadziejna gra i po lidze mistrzow moze za rok a co wyprawia bartra to nie moge patrzec
0
tito to jest beznadziej y trener zero pomyslu na gre
0
ale bartra zrobil blad juz 3 i rozny byl
0
bledy bartry non stop co za pajac