0

ten wynik to wina vilanovy i bartry dlatego sie nie martwie

0

0

idiota nie robi zmian po huj tam siedzi rownie dobrze nikt moglby nie treniwac i to samo by było

0

kurwa zmiany rob idioto

0

jak mozna nie zrobic zadnej zmiany kim jest trener jak mozna byc takim pajacem siedzi teraz z mina srajacego kota i czeka na kolejne gola idiota normalnie

0

ja bym naprawde dla bartry za ten mecz dal note zero naprawde gra fatalnie tyle bledow co pique łata za niego

0

kim jest tito ja bym sie do dymisji podal na jego miejscu a bartra to dla mnie liga polska jest

0

jakołek bartra normalnie zawodnik kołek wiedzialem ze z nim w obronie bedzie pogrom

0

czekam co powie nasz nibytrenejro titus

0

jak mozna takiego spalonego nie zauwazyc

0

ale spalonh metrowy jak zwykle hah

0

wina tito i nikogo wiecej jak mozna bylo bartre wstawic na taki mecz nie wybacze mu tego

0

bartra zlaz z boiska bize bedzie pogrom to widac

0

bartra jezu

0

teraz tito czeka az bartra dostanie czerwien zobaczycie

0

bedzie pogrom w drugiej polowie zalamie sie

0

mowilem ze bartra to pomyłka na taki mecz ale nie wszyscy wyklinali na mnie ze to varane jest drugi

0

granto zrozum ze messi z kontuzja gra to widac na odleglosc to nie jest ten sam messi

0

to sobie kolego wiesz w naszych ale tu wysoka porazka smierdzi na odleglosc messi kontuzjowany trenera nie ma bo stanie ze srajaca mina i zero krzyku nic zero niczego to nie trener i ten bartra modle sie zeby tylko samoboja nie piefdyknal bo mi go szkoda bedzie

0

tito to nie pep zrozumcie to on jest zagubiony na tej ławce wyglada jakby chcial uciekac

0

messi jest kontuzjowany i gra jak dla mnie to skandal jest

0

tito i ta jego przestraszona mina srajacego kota

0

bartra musi zejsc w przerwie

0

co ten bartra robi jezu pique schodzi na jego strone

0

messu czlapie jak na plazy by byl

0

valdes sam sobie piłke do bramki wbil jezu

0

beznadziejny trener beznadziejna gra i po lidze mistrzow moze za rok a co wyprawia bartra to nie moge patrzec

0

tito to jest beznadziej y trener zero pomyslu na gre

0

ale bartra zrobil blad juz 3 i rozny byl

0

bledy bartry non stop co za pajac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?