0

a widzidliscie mecz galaty z realem rewanz varane uznany naslabszym w zespold2bramki po jego bledach

0

najlepsza pora jak dla mnie

0

ja uwazam i tak ze liga hiszpanska jest najlepsza w europie mimo iz od pazdziernika a nawet wczesniej juz wszystko jasne barca i niestety real tez sa na poziomie nieosiagalnym w europie dla nikogo a takie atletico malaga bilbao czy valencia moze w europie wygrac z kazdym

0

barca sorki za bład

0

powiem tyle bardza jest za dobra na lige hiszpanska kiedy my juz ja wygralismy bodajze w pazdzierniku to w zadnej lidze takich jaj nie ma

0

jak zdobedziemy 6 punktow a real zremisuje raz w tych dwoch meczach mamy mistrza

0

to jest niewiarygodne rozpiera mnie duma

0

A czy wczoraj przypadkiem nie był ostatni mecz Bilbao na san mames

0

A Messi kiedy będzie w pełni zdrów czy może już jest ma ktoś jakieś info ?

0

Niemiec jak to Niemiec jak znam paru niemców oni naprawdę tacy są to są nacjonaliści zapatrzeni w siebie nie lubie ich

0

Tak na marginesie świeny mecz Zielińskiego 19 latka w barwach Udinese w lidze włoskiej Udine wygrywa jak narazie na wyjeździe 3-0 z Parmą

0

jak nie masz to jestes jakis inny moze ty ufol jestes heh

0

chyba nie widziales kolego walki kliczko hayye anglik wogole nie istnial uciekał przez cała walke jak najman

0

to nie bayer tylko bayern tylko jedna literka a dwie rozne historie

0

dante heh on nie jest lepszy od pique

0

kto idealny obronca ?

0

pep w poprzednych sezonacn stawial na keite np w meczach z realem zeby miec wiecej defensywnych zawodnikow i uwazac na kontry w tym sezonie nie wiem czemu nie stawiamy na songa oco tu chodzi przez to tracimy wiele bramek i dwa razy przez kontry przegralismy z realem i milanem i o mały włos z psg busi w srodku jako jedyny defensywny i jesg wielka dziura ozonowa

0

jacys oni ostrozni jak nie bayern albo siie boja naprawde albo nie chca zapeszac a wiec tak czy tak maja strscha

0

boniek nie powiedzial ze gra barcy nudzi tylko ze jak bra barca w najwyzszej formie to tak jakby 8 klasa grała z 5 czyli o klase przewhzsza rywala i wtedy mecz jest nudny bo gra tylko jeden zespoł

0

napewno nie jesg to zły zawodnik ale to nie jest skrzydłow juz to pisze z 10 raz pedro to srodkowy cofniety napastnik marnuje sie przy lini o nie ma drybli gu ale na pozycje wychodzi najlepiem w zespole

0

oj lahm niech lepiej zapomni o tamtych meczach pamietam pojazd na camp nou bylo 4-0 ale jakby 8-0 bylo to tez by pretensji miec nie mogli a ribery byl w tamtym meczu najgorszy na boisku tak na marginesie ale wtedy barca byla troche inna i byl pep najlepszy trener ostatnich lat

0

jedno jest pewne wygrany z tej pary zdobedzie puchar ligi mistrzow

0

cos lahm popil my z nimi raz gralismy w 2009

0

brandao pozamiatal legie

0

sikorski to oszust a nie piłkarz robi ludzi w konia

0

medel zawsze taki był

0

n20 swiete slowa co do siwego dziada

0

fazio lol co on w kosza gra

0

nawet komentatorzy chwala kondogbie wywołałem wilka z lasu

0

jankiel włacz sobie derby sevilli i zobacz kondogbie to uwierzysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?