xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a widzidliscie mecz galaty z realem rewanz varane uznany naslabszym w zespold2bramki po jego bledach
0
najlepsza pora jak dla mnie
0
ja uwazam i tak ze liga hiszpanska jest najlepsza w europie mimo iz od pazdziernika a nawet wczesniej juz wszystko jasne barca i niestety real tez sa na poziomie nieosiagalnym w europie dla nikogo a takie atletico malaga bilbao czy valencia moze w europie wygrac z kazdym
0
barca sorki za bład
0
powiem tyle bardza jest za dobra na lige hiszpanska kiedy my juz ja wygralismy bodajze w pazdzierniku to w zadnej lidze takich jaj nie ma
0
jak zdobedziemy 6 punktow a real zremisuje raz w tych dwoch meczach mamy mistrza
0
to jest niewiarygodne rozpiera mnie duma
0
A czy wczoraj przypadkiem nie był ostatni mecz Bilbao na san mames
0
A Messi kiedy będzie w pełni zdrów czy może już jest ma ktoś jakieś info ?
0
Niemiec jak to Niemiec jak znam paru niemców oni naprawdę tacy są to są nacjonaliści zapatrzeni w siebie nie lubie ich
0
Tak na marginesie świeny mecz Zielińskiego 19 latka w barwach Udinese w lidze włoskiej Udine wygrywa jak narazie na wyjeździe 3-0 z Parmą
0
jak nie masz to jestes jakis inny moze ty ufol jestes heh
0
chyba nie widziales kolego walki kliczko hayye anglik wogole nie istnial uciekał przez cała walke jak najman
0
to nie bayer tylko bayern tylko jedna literka a dwie rozne historie
0
dante heh on nie jest lepszy od pique
0
kto idealny obronca ?
0
pep w poprzednych sezonacn stawial na keite np w meczach z realem zeby miec wiecej defensywnych zawodnikow i uwazac na kontry w tym sezonie nie wiem czemu nie stawiamy na songa oco tu chodzi przez to tracimy wiele bramek i dwa razy przez kontry przegralismy z realem i milanem i o mały włos z psg busi w srodku jako jedyny defensywny i jesg wielka dziura ozonowa
0
jacys oni ostrozni jak nie bayern albo siie boja naprawde albo nie chca zapeszac a wiec tak czy tak maja strscha
0
boniek nie powiedzial ze gra barcy nudzi tylko ze jak bra barca w najwyzszej formie to tak jakby 8 klasa grała z 5 czyli o klase przewhzsza rywala i wtedy mecz jest nudny bo gra tylko jeden zespoł
0
napewno nie jesg to zły zawodnik ale to nie jest skrzydłow juz to pisze z 10 raz pedro to srodkowy cofniety napastnik marnuje sie przy lini o nie ma drybli gu ale na pozycje wychodzi najlepiem w zespole
0
oj lahm niech lepiej zapomni o tamtych meczach pamietam pojazd na camp nou bylo 4-0 ale jakby 8-0 bylo to tez by pretensji miec nie mogli a ribery byl w tamtym meczu najgorszy na boisku tak na marginesie ale wtedy barca byla troche inna i byl pep najlepszy trener ostatnich lat
0
jedno jest pewne wygrany z tej pary zdobedzie puchar ligi mistrzow
0
cos lahm popil my z nimi raz gralismy w 2009
0
brandao pozamiatal legie
0
sikorski to oszust a nie piłkarz robi ludzi w konia
0
medel zawsze taki był
0
n20 swiete slowa co do siwego dziada
0
fazio lol co on w kosza gra
0
nawet komentatorzy chwala kondogbie wywołałem wilka z lasu
0
jankiel włacz sobie derby sevilli i zobacz kondogbie to uwierzysz