0

o navasie poczytajcie sobie nawet na wikipedi pisze ze kiedys nie mogl opuszczac wlasnego miasta ale dzieki pracy z psychologiem fobia mu troche zelzała i teraz na jakis czas potrafi rozstac sie z miastem na euro przezywal trudne chwile ale dał rade strzelił nawet gola w meczu z chorwacja

0

navas nie czegos z glowa ma po prostu fobie nie lubi opuszczac własnego miasta ale przynajmniej jest oddany druzynie i miastu np kiedys taki berkamp nie latał samolotami z zespołem

0

wiesz u mnie tez pada ale zeby byla piekna zielona wiosna popadac troche musi dlatwgo jest pieknie a i derby sevilli niczego sobie

0

naprawde jest piekny wiosenny wieczor czy musicie gadac o tym zasrancu z portugali po co sobie psuc humory

0

tak na marginesie kiedys w canal+ powiedzieli ze borysiuk poradzil by sobie w manu na pozycji caricka naprawde nie wiem jakie leki oni tam biora ale nie polecam

0

gdzie pedro gdzie kosecki chlopie taktycznie to jest niebo a ziemia technicznie w sumie tez

0

mysle ze talent ma wiekszy od gundogana ale niemiec moze troche taktycznie jest lepszy ale talent wiekszy i polot ma francuz

0

przekladanka kondogbi własnie piekna sprawa

0

polska liga mnie smieszy naprawde ale w takiej legi to graja piłkarzyny co u mnie na orliku by mieli problemy z wygrana

0

no wlasnie piszemy o takim kims jest to kondogbia megatalent jak dla mnie defensywny albo srodkowy pomocnik

0

a jak z bramkami u kondogbi albo asystami wiem ze defensywny pomocnik ale moze cos ukłuł w tym sezonie

0

a ten kondogbia to skad zostal kupiony przez seville i za ile wie ktos ?

0

o kurde 20 lat ma dobry jest normalnie kopia busiego tylko technika i ciag na bramke lepsze troche technicznie inieste przypomina jak to sie mowi widze nieoszlifowany talent ale bedzie gwiazda ten kondogbia zobaczymy w przyszlosci czy sie nie pomyle

0

o wlasnie kondogbia ale zwroccie na goscia uwage pileczka sie klei do nogi super zawodnik ciekawe czy barca sie nim interesuje ile on ma lat i skad on sie wzial heh

0

oglada ktos derby sevilli swoja droga kapitalny mecz ? Ale do rzeczy w sevilli na defensywnym pomocniku gra czarnoskory zawodnik wie moze ktos jak on sie nazywa ale gra gosciu kapitalnie naprawde normalnie kopia busiego ale jest szybszy ale technike ma nieziemska wiem ze ma jakies trudne nazwisko patrze ktorys juz jego mecz i mi ciagle wypada z glowy ale jest zajebisty

0

xavi jest niezastapiony i basta

0

busi i pique w obronie ewentualnie abidal innej ipcji po prostu tito nie moze brac pod uwage

0

chodzilo mi o champions league oczywiscie

0

tragedia nie z kibicami a z polakami w barcelonie nikt nie lamentuje chlopie barca w pol roku jeden mecz przegrala i to z milanen masz pojecie co to sa za statystyki to jest kryzys ?

0

a moze mashe juz wroci to bedzie 4 tydzien od kontuzji szefuncio by pozamiatał

0

jesli zabierzemy piłke bayernowi oni tego dwumeczu nie wygraja a i jeszcze jedno my mamy messiego i dlatego o wynik sie nie martwie

0

oj chyba robben gral juz w bayernie ogolnie chodzilo mi oto ze bayern nie byl wtedy slabszy niz jest teraz

0

jesli wyeliminujemy bayern to bedzie cos i w finale sklad valdes alves pique puyol abidal busi xavi iniesta pedro messi villa to byłoby cos pieknego

0

bayern ma praktycznie ten sam sklad kolego co w 2009 roku robben ribery gomez shwainstainger kroos lahm to oni dalej graja i wtedy grali

0

28 realek gra derby z atletico heh na wyjezdziie a poltora dnia pozniej graja z borussia

0

abidal bedzie gral z bayernem zobaczycie

0

guardiola to profesjonalista a nie kabel nie liczmy na pomoc

0

a kiedy messi bedzie w pełni sil ma ktos jakies info ?

0

On ma dobre geny będzie jeszcze wymiatał zobaczycie

0

Ale pianie mam z tego Leonardo on chyba nie rozumie ze takiego drugiego piłkarza ja Messi nie bedzie przez najblizsze 300 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?