0

Gdzie ty masz te gafy Valdesa nie żyj stereotypami a będzie ci lżej i wszystkim wokoło raz na 3 lat Valdes gafeę popełnia średnio

0

Guardiola już coś "filozuje" za dużo

0

Jeszcze jedno pozwole sobie zauważyć presja i stres związany z prowadzeniem takiego klubu jak Barcelona powoduję tylko nasilenie choroby to jest udowodnione że stres gdy ma się raka jest niewskazany nikt nie powie że Tito nie ma stresu on w wywiadach mówi że mu to nie szkodzi bo nie czuje presji ale nie wierze w to, Rossel przyczynił się do odejścia Guardioli aż strach pomysleć do czego teraz się przyczynia

0

Wina trenera ja zdania nie zmienie sorry

0

Kiedy był finał z Milanem jak nie 20 lat temu ty wogóle czytać nie umiesz ja nie jestem dzieckiem ale dzieki że mnie pomładzasz

0

Tak Tito martwi się zespołem a leczy się w Nowym Jorku w takie bajki to nawet dzieci nie uwierzą wyniki z bayernem potwierdzają to wszystko przecież my 20 lat tyle bramek w lidze mistrzów w 2 meczach nie straciliśmy . Czy to stało się bez powodu nie sądze

0

Napisałem żeby go wyrzucić pajacu napisałem że Barca potrzebuje zdrowego trenera jak Tito się wyleczy niech trenuje dalej tak jak jest z piłkarzem czy chory Abidal grał mecze ?

0

Mnie tylko zastanawia jedno jak może czlowiek który ma raka trenować taki klub jak Barcelona przecież oni męczą zarówno chorego jak i piłkarzy jak i kibiców taki Thiago widzi to że nie może się rozwinąć przy tym trenerze który ma klapki na oczach który myślami jest gdzie indziej. Przecież wiadomo że gość chory na śmiertelną chorobę nie będzie myślał i żył meczami nie będzie dawał młodym szansę nie będzie myślał nad perspektywą zespołu bo sam nie wie co przyniesie przyszłość. Człowiek chory na raka jest zazwyczaj w bardzo złym stanie psychicznym snuje różne myśli nawet te najgorsze, myśli o rodzinie ale napewno nie o Barcelonie

0

On do bayernu wogóle nie pasuje mały chudy bayern nie gra technicznej piłki tam same tury w środku pola Shwaini Martinez Gustavo kross

0

Jeśli nasz Thiago odejdzie zrobi wielgaśny błąd w bayernie to on będzie grał jeszcze mnie niż u nas niestety

0

Czyli jednak cos jest na rzeczy z Thiago Silvą bardzo się ciesze

0

Niech real i Bayern drżą bo naprawde z tym obrońcą i Neymarem to ja już słabych punktów nie widze

0

I tak do nas przyjdzie takie sagi z udziałem barcy zawsze koncza sie dobrze. Kto chce u nas grać i kogo my chcemy zawsze to mamy tak bylo z Neymarem tak było z Fabregasem tak było z Ibrahimovicem tak było z Ronaldinho i z wieloma innymi. Thiago Silva będzie nasz zobaczycie

0

On to musiał zdementować bo jeśli klub niezezwolił mu na rozmowy a on się porozumiał dostał by niezłą karę ale napewno coś jest na rzeczy

0

Jak dla mnie byłoby ok jakby odszedł lubie go ale jest za słaby na Barce

0

Zastanawia mnie dlaczego na realowcy piszą że wygra Ronaldo co on takiego zrobił

0

Najlepszy możliwy kierunek atletico słynie z super napastników tam są warunki i taktyke żeby sobie postrzelał

0

Neymar to marketingowe złote jajo zgadzam się

0

i tak za rok by odszedl za darmo wiec spokojnie ludzie uszanujmy ten transfer

0

Messi zaczyna 15 treningi czy później ?

0

Dla mnie też ale niewierze że coś z tego wyjdzie

0

Puyola to raczej narazie nie licz i Pique w obecnej formie nie mamy obrony odali Abidala to jakieś kpiny są

0

Raczej wątpie że coś mają ale tym się nie martwie bo po co Neymarowi mięsnie najlepszy piłkarz pucharu konfederacji to mówi samo za siebie

0

Zobaczymy kto jest twardszy :D i kto szybciej dojdzie do zdrowia heh

0

ty pedzio ?

0

Miales kiedys wycinane migdałki według ciebie to jest operacja ? Ja bym to porównał do wyrwania zęba

0

10 post taki sam

0

Czyli Barca go chce ale nic nie robi w tym kierunku super jak zwykle to samo ehh

0

Alez ty glupi jestes albo tylko udajesz

0

Czemu Rooney to według ciebie stary model ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?