0

MVP no to jestem pewny wygranej dziiś

0

Jaki skład na 19 ma ktoś juz ?

0

Nie każdy sie nauczy grać dobrze nogami Iker nie potrafi Buffon nie potrafi Van der Sar nie potrafił

0

Pisałem to wielokrotnie ale napize jeszcze raz nie ma obecnie bramkarza lepszego od Valdesa dla Barcelony oczywiście są lepsi bramkarze od niego ale dla Barcy on jest idealny wielka strata to będzie

0

messi gol ale taka prawda powinien juz dzis z 5 miec

0

haha fabregas mnie zadziwia

0

my mamy po prostu za dobry sklad zeby odpascminiesta piknie i fabs a juz chcieliscie go wieszac

0

nie mamy trenera czy co jest grane zadnych zmian biegaja jak chca obrona to jest szok

0

messi piach piach i jeszcze raz piach

0

pinto tu akurat nie mial szans jeszcze od slupka

0

fabregas lezy udaje co za pajac kurde a barca traci gola super

0

ja lubie szpaka wkurzaja mnie sztywni komentatorzy szpaku ma luz

0

alba jak bolt niesamowite

0

alba jakies prądy ma dzisiaj

0

brawo pique dla dzieciaka to zrobil to jest wariacik kocham go

0

co tu ma do rzeczy masherano on jak zwykle trzyma poziom tu chodzi o pchanie sie srodkiem i zerowe skrzydla

0

gramy najgorszy mecz w sezonie na wyjezdzie zauwazylem ze jak barca straci gola pierwsza albo jest remis ciezko jej wtedy sie gra

0

na stronie realu juz swieto ze zdobyli puchar krola boze kochany co za ludzie

0

inter chelsea celtic i dzis malaga wszyscy u nas graja piach fabregas sie wywraca jak cipa przepraszam za wyrazenie ale trzeba byc mezczyzna a nie di marią

0

gramy piach czuje ta niemoc co rok temu z chelsea bedziemy dusic dusic obijac slupki az malaga nam strzeli na 2-1

0

fabregas do zmiany i tyle rok temu to samo zaczely sie wazne ecze najgorszy na boisku byl az sie przykleił do ławki z ogorkami to po 3 asysty dajcie spokoj

0

zamiast szybka kontra podanie w bok na dwa metry po co to jest az messi wychodzi z siebie jak on nie zapewni nam awansu to jak zwykle nikt zawsze to samo

0

gramy fatalnie naprawde taki piach ze szkoda gadac messi najslabszy na boisku chyba sodowka uderzyla od poczatku stycznia czlapie po boisku widze syndrom rooneya kiedys tez biegal jak szalony nie teraz nie rozumiem dlaczego jak mamy szanse na kontre iniesty albo xavi robi koleczko i podanie do tylu po co taka gra ? I setki podan na dwa metry nie awansujemy dzis z taka gra. Zaczely sie wazne mecze i powiazane nogi jak rok temu kurde

0

Hah oco chodzi ?

0

Barca nie kupi ani Courtoisa ani Casilliasa nie mamy 50 mln na bramkarza ludzie tu przyjdzie doświadczony i obyty bramkarz

0

Barca nie kupi ani Courtoisa ani Casilliasa ani Buffona nie mamy 50 mln na bramkarza ludzie tu przyjdzie doświadczony i obyty bramkarza jak np Caballero

0

Swieny jest ale nie dla Barcelony

0

Ja uważam że młody bramkarz nie poradzi sobie w klubie z takim ciśnieniem jak u nas to jest mało prawdopodobne już De Gea pokazuje w Manu że jest świetny ale pod presją sobie zupełnie nie radzi nam potrzeba bramkarza pokroju Neura albo Buffona ale takie transfery są niemożliwe

0

Bramkarz wcale nie musi być młody pokazał to Van der Sar przychodząc do Manu pod koniec kariery i zdąrzył zdobyć z nimi wszystkie tytuły

0

Apeluję nadal o więcej szacunku dla legendy naszego klubu jakim jest Valdes naprawdę polubcie gościa bo warto niektórzy to mam wrażenie że się cieszą że on odejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?