xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mara7Villa pewnie że jest ktoś lepszy a jest nim Jezus :P
0
Chodziło mi o panienke taką Christina Ronaldo
0
Only Tito jestem tylko szczery a że Christiano zachowuje się jak pedzio i najprawdopodobniej nim jest to ja już nic nie poradze
0
I jeszcze jedno Messi w przeciwieństwie do Ronaldo potrafi strzelać w fazie pucharowej i to niemcom 5 bramek a kryśka nie potrafi nawet strzelić z karnego
0
Haha Realowcy są wzburzeni że Messi strzla gole że Ronaldo Kryśka żel pedzio nie umiał nastrzelać hatrikow Apoelowi czy innym totenhamom, Dinamo Zagrzeb, Lyon, CSKA Moskwa albo innym ogórkom to nie wina Messiego czyż nie ?
0
Aby Messi się zmieścił :D
0
A co ja mam największą ilość postów haha
0
Nie minusujcie mojego posta nie było złośliwe bardziej związany z moim poczuciem humoru trzeba mieć dystans po prostu pozdrawiam
0
Nasz Tito to w pare miesięcy zestarzał się o 20 lat albo to tylko takie zdjęcie heh ale włosów siwych jeszcze nie ma, Pep jak zaczynał na ławce u nas też nie miał
0
Bardzo dobrze zagrał on ma chyba z 98 procent podań do kolegów
0
Tylko Villa i Song to niewychowankowie
0
Składy już są foxxie
0
Powiem szczerze że mało znaczący jest ten mecz z Celtikiem brakuje nam 3 punktów do awansu i jeszcze 3 mecze zostały ja bym zagrał na miejscu Tito zupełnie rezerwowym składem a jak nie będzie szło wstawić Xaviego i Messiego i po kłopocie
0
Villa Messi Pedro i wygrana w kieszeni
0
Poprzeczka w meczu z Realem Montoya to nie jest przypadkowy zawodnik w obronie jest lepszy od Alvesa ale w ataku jest dużo słabszy ale jest jeszcze młody nawet teraz Montoya bardziej pasuje do systemu Barcy gdy z lewej jest Alba
0
Kurde 5-0 a 5 z podstawowego składu nie ma Tito jest niesamowity koleś
0
Tak wyglądała gra bo graliśmy MVP to jest optymalne ustawienie
0
Nie ma co ukrywać wszystko albo prawie wszystko zależy od Messiego
0
Trochę rzadko strzela :) ale taką ma pozycje ma inne zadania
0
To ostatni sezon Alexisa w Barcelonie niestety są trafione transfery i nietrafione zdarza się trudno takie jest życie
0
Montoya jest jednym z lepszych młodych obrońców w Europie ale ma trochę pecha bo Alves w ostatnich 3 sezonach był najlepszym bocznym ofensywnym obrońcą świata ale rywalizacja jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziła więc zobaczymy jak to będzie
0
Ostatnio trochę w słabszej formie ale w zeszłym sezonie najlepszy nasz obrońca zdecydowanie
0
Dziwi mnie troche czemu Tello gra w podstawie najczęściej na trudnych terenach wyjazdowych może to jest właśnie ta nasza tajna broń na te zespoły
0
Jest Song fajnie i jest Messi więc powinno być dobrze
0
Według kibiców Realu ten złoty but też jest niezasłużony hahahahah Boże kochany co się dzieje na tym świecie
0
Kurde nie rozumiem on grał zawsze dobrze w reprezentacji tylko nie miał wsparcia ma Messi 24 lata i strzelił 30 bramek w reprezentacji oczym my mówimy ludzie
0
0
Zdradził żone i dzieciaki też bym gorzej grał na jego miejscu rodzina to jednak jest najważniejsza
0
Co w tym złego że się bawili byli 2 najlepszą drużyną w historii Barcelony a więc w czym rzecz ?
0
Czemu minusujecie coś źle napisałem ?