xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak za bardzo w tych słowach wiary nie widac ani nie slychac ojjj bedzie ciezko
0
fabregas jest zle ustawiany a alexis to typowy gracz na kontre pamietam jego piekny gol z kontry dla realu on sie nie nadaje do grania z zespołem typu milan czy chelsea gdzie nie ma miejsca czy nikt tego nie widzi przeciez to takie proste ale nie uparcie go najezdzacie a to nie jego wina jest ze nie pasuje do klepania w miejscu wedlug mnie bezsensownego zagrac raz z kontry a kazdy mecz taki jak dzis byłby wygrany
0
bojan musi sie dzis dziwnie czuc ale powiem wam ze takiego zawodnika nam trzeba on nie jest słabszy od pedro czy alexisa a strzelił by wiecej w sezonie wchodzac z ławki niz oni razem wzieci w podstawowym składzie bojan strzelał nam ponad 10 bramek a zawsze wchodził z ławki a taki alexis ehhh szkoda gadac
0
liverpool jutro gra z zenitem i tez przegrali pierwszy mecz 2-0 obejrzyjcie go i zobaczcie ze dwubramkowa strate odrobic jest cholernie ciezko na poziomie ligi mistrzow czy uefa
0
jutro liverpool np gra z zenitem i tez pierwszy mecz przegrał 2-0 zobaczymy wszyscy ze nie jest łatwo odrobic taka strate
0
na strzały z dystansu to wy nie liczcie za guardioli były sporadycznie to teraz juz wogole ich nie ma
0
ja ci powiem kondi gdzie sie podziały strzaly w londynie jak wygrslismy lige mistrzow w tamtym meczu strzelilismy przepiekne dwa gole z dystansu tak to prawda dokonal tego villa i messi ale 2 lata czekac na nastepne to juz chyba za dlugo w morde
0
nienawidze tego słowa remontada wkoło real o tym gada od paru lat i nic im z tej remontady nie wychodzi nie uzywajcie tego słowa zle sie kojarzy
0
ale sigma zgafasz sie ze mna ze pedro to pomyłka obecnie i fabregas jako atakujacy tez on jest za wolny moj bratanek jest szybszy od niego a mam wrazenie ze nawet pique
0
jak napisałem rano ze remis biore w ciemno bo miłan to miłan i na dodatek w obecnej formie gdzie u siebie wszystko wygrywaja to miałem momentalnie zminusowany post chyba z -10 macie gowniarzeria zasrani sezonowcy moze w koncu zaczniecie szaniwac inne zespoły
0
jak zagfamy fabregasem messim i pedro w ataku odpadamy na bank ja bym dal alexisa ville i messiola a nie wkoło pedro on jest nez formy zupełnie ma go dosc niech posiedzi troche jak villa i nabierze mocy
0
brawo pique wiedziałem ze barca nigdy nie szuka wymowek to jest klasa jak zegnac sie z liga mistrzow to z klasa chodz ja jeszcze odrobime wierze
0
roura wychodzi na konferencje wczoraj i mowi i tak wszystko zalezy od camp nou dxiwny koles dla mnie to jakbysmy przegrali 5-0 to tez od rewanzu by zalezal nasz awans normalnie mistrz motywacji drugi dzose
0
pami za guardioli przez 6 miesiecy nie stracilismy gola na camp nou wyobrazacie sobie to teraz ale wtedy byl abidal i zelazna obrona albo to bardziej skrzydlowy niz onronca
0
powiem cos smutnego my zawsze praktycznie tracimy bramke na camp nou w fazie pucharowej 4 bramek to my im nie strzelimy nie mozna grac dwoma tak ofensywnie usposobionymi obroncamo jak alves i alba i nie tracic bramek to jest samonojstwo jakby byl abidal ehhhh
0
niestety ale bez trenera w dzisiejszych czasach nie wygra sie waznych meczy piłkarzom trzeba podpowiadac nie kazdy jest xavim i nie kazdy wszystko widzi pep guardiola z takim milanem by wygral lekko a my dzis nie oddalismy celnego strzalu bo gralismy bez napastnika
0
jak wyglada terminarz wtorek z realem na camp nou ? W sobote znowu z realem ale na santiago i potem milan ?
0
ja nic nie mowie 0-0 dobry wynik ale kurcze to wyglada jak polska liga
0
nie umiemy grac na takiej murawie na camp nou pokazemy swoja gre ta murawa sie nie nadaje do gry
0
nienawidze takiego bezsensownego klepania ale mecz jest do wygrania heh na usprawiedliwienie barcy jest masakrycznie zła murawa graja na jakims polu
0
to jest najnudniejszy mecz jaki widzialem od kilku lat taki piach graja obie druzyny ze szkoda slow
0
mam pytanie jakie ma zadanie na boisku panicz fabregas on jest wolniejszy chyba od pique jeszcze nawet czlapie jak moj wujek na orliku gramh chodzonego przegramy to albo 0-0 bedzie
0
Remis bramkowy biorę w ciemno oby nie 0-0, to nie jest łatwy mecz ma być ponad 80 tysięcy kibiców to nie takie hop siup 5-0 jak to niektórzy sobie mysla to jest liga mistrzów tu nie ma Granady ani Getafe
0
Czasem jak nie pgladam meczu na zywo i tak ogladam go z odtworzenia mam nagrywarke w dekoderze i tyle mam do powiedzenia
0
Nie opuscilem zadnego meczu Barcy od 2 lat heh cos macie słabe info
0
Ty Scorpion nie trolluuj bo wylecisz z hukiem Masherano to nasz najlepszy stoper tamtego sezonu i zarazem obrońca a w tym sezonie jest na równi nie popełnia błędów jest niezywkle pewny w interwencjach oco ci koles wogóle chodzi ?
0
Sorry ale mając 168 i strzelić z głowki w finale Ligi Mistrzów , a strzelić dla kogoś kto ma 187 to jest różnica Messi to fenomen
0
A jak 3 godziny po kolacji ktoś pójdzie spać to co się stanie heh poprawka :)
0
A jak godziny po kolacji ktoś pojdzie spać to co się stanie heh
0
troche za bardzo posloodzil ale leo na to zasługuje wiec ok