0

Ter Stegen myślę że świetny bramkarz pasował by do nas jeśli Barca kupi bramkarza to napewno latem w tym roku tak żeby załapał taktyke i przy Valdesie rozwinął się i od sezonu 2014/2015 był podstawowym zawodnikiem

0

Valdes wygrał dl Barcy wszystko co się dało jest wychowankiem zdobywał Puchar Zomory najjwięcej razy z rzędu co jeszcze by musiał zrobić żebyście go polubili pamiętam 2 sezon Guardioli Valdes był po Messim naszym najlepszym piłkarzem grał kapitalnie wogóle we wszytskich sezonach za Pepa grał znakomicie nie popełniał błędów wyłapywał piłki których nie miał prawa wyłapać nie wiem dlaczego go się nie lubi nie rozumiem

0

Dawno by Barca kupiła Buffona albo innego świetnego bramkarza jakby nie było tak jak mówię Valdes wychował się z tymi piłkarzami uczyło go się tak grać jak gra i dlatego został z nami do teraz bo najlepszy w swoim fachu na świecie to on nie jest ale jest dobry i tyle

0

Powiem wam tak jak chociażby raz staliście na podwórku jak graliście z kumplami i próbowaliście grać jak Valdes wiecie że to proste nie jest i tyle 3 podania do bramkarza i strata piłki walimy na pałę do przodu żeby nie stracić gały

0

a tam mosquito to ty gadasz głupoty na 10 tysiecy podań Valdesa raz udało mu się źle podać i Real strzelił więcej takich sytuacji nie pamiętam

0

Real to amo probował tak grać za Mourinho Ramos i Pepe rozstawiają sie bardzo szeroko jedno podanie do Casilliasa potem podanie zwrotne drugie podanie do Casilliasa i już bramkarz Realu wali na pałę pod drugą bramkę ile razy już to widziałem trzeba mieć odwagę trzeba ryzykowac jak Valdes żeby odnaleźć sięw takiej taktyce i tyle

0

Józek to dlaczego Pinto jak gra nie wygląda to tak kolorowo lubie Pinto ale nogami to on nie umie grać i taktyka nasza siada

0

Muslera już bym sie skłaniał ku niemu potrafi grać nogami pasował by

0

Valdes w fazie grupowej ligi mistrzów miał więcej podań niż wiekszość graczy z naszej grupy z pola z innych zespołów

0

Więcej oglądajcie meczy lig europejskich i przyznacie mi rację że tylko Barca umie grać 90 minut żeby bramkarz podawał do swoich obrońców gdy gra Pinto już to tak różowo nie wygląda ostatnio mamy przykład w meczu z Malagą i strata bramki cięzko być bramkarzem Barcelony mówie wam to nie jest tylko tarzanie się po murawie

0

Józek Guardiola jeśli według ciebie to nie jest trudna filozofia to dlaczego żaden bramkarz w Europie praktycznie tak nie gra tylko Valdes jednak nie jest to takie proste to trzeba czuć trzeba to mieć to jest naz taktyka, Casillias z Realu nie umie tego robić nie mial tego robić Van der Sar pod presją to samo Buffon i wielu innych coś w tym jest

0

A Courtois tak samo co z tego że jest świetnym bramkarzem jak nogi to ma jak kołki technicznie jest bardzo słaby gorszy chyba od Pinto nie widizałem zeby podawał do obrońców wali od razu w góre wszystko taka jest prawda Barca szuka specyficznego bramkarza zatrudni takiego którego nikt na pewno sie nie będzie spodziewał ale technicznie nie będzie słabszy od Valdesa tego jestem pewien

0

Najlepszy bramkarz z możliwych nie chodzi tu oto żeby u nas grał super bramkarz z super refleksem jak Caillias albo Buffon którzy każdą piłkę walą w aut albo kopią z całej repy na drugą strone reina nigdy tak nie robi on jest porównywalny do wyprowadzania piłki z najlepszymi stoperami na swiecie

0

No to Pepe Reina zapraszamy a dla Voctora dzieki za tyle pieknych lat

0

Bayern to odpowiedni klub dla Pepa grają maksymalnie podobnie do Barcy długo utrzymują się przy piłce znakomity klub wybrał myślę że obecnie po Barcelonie i może Realu najsilniejszy w europie

0

Sorry Messigol ale wole oglądac sto razy bardziej Polske i Borussie niż zapyziały Real z ich kompleksami

0

Do jakiego nsport on w tvp komentuje mecz

0

Jak wygramy mamy mistrzostwo taka jest prawda ale nie ma co robić dodatkowej presji

0

Mało troche bioega nasz Cavid w porównaniu z Alexisem i Pedro i dlatego tak mało gra w lidze, od strzelania u nas to jest Messi

0

Gratulacja dla Leo złotej piłki super sprawa

0

Jednak nie obronil i tez dobrze :D

0

Casilias obroni rzycze mu tego

0

hahahahahahhaha adan hahahahaha

0

Ale jaja co ty bredzisz kolego matifcb1899 Mourinho pokazuje po prostu ze z zadnym zdaniem sie nie liczy i tyle

0

A kto bronił Mourinho wystawic Casiliasa dziś i w środę z Celtą ?!

0

Mourinho sadzając dziś Casiliasa nie tylko strzelił sobie w stopę ale ją sobie odstrzelił

0

Haha ale pojazd Mourinho jeszcze pare tygodni i wyleci z hukiem

0

Haha w lidze mistrzów Real na pewno będzie miał łatwiej :D

0

Co wy z tym Villą a co to jakaś święta krowa

0

Pedro ma sporo asyst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?