0

Super przez rok przybije trochę i będzie po Messim najlepszym piłkarzem na świecie, ostatnio został królem strzelców ligi brazylijskiej 20 goli w 16 meczach a ogólnie w tym sezonie strzelił już 30 bramek w 27 spotkaniach

0

Chodziło mi o Jimmiego

0

Whatis nie do ciebie to było tylko do kolegi na samym dole

0

Takie głupie komentarze to dziecko nie tutaj

0

WY macie chyba po 15 lat myślicie że Adriano będzie grał na stoperze ? toż to jest zagrywka Tito tylko podał takie ustawienie a tak naprawde Busi będzie grał na obronie a Adriano na skrzydle

0

Czy wy naprawde jesteście tacy głupi i myślicie że Adriano zagra na stoperze na stoperze zagra Busi rozumów troche użyjcie pozdroo

0

Czy wy naprawde jesteście tacy głupi i myślicie że Adriano zagra na stoperze na stoperze zagra Busi rozumów troche użyjcie pozdro

0

Z Adriano to ściema jak coś Busi przejdzie na środek a fabregas zajmie miejsce defensywnego w sumie niezły pomysł :)

0

Song - Masherano i przegrywamy na 100 procent takie jest moje zdanie ale coż wychodzi teraz oszczędność na środkowych obrońcach

0

Remis biorę w ciemno

0

Bez Pique i Puyola to my z Realem nie wygramy niestety ale to tylko moje zdanie

0

Masherano Busi i Song

0

Jak z Realem strzelał gole i asystował to co pisaliście już zapomnieliście ??

0

To jest zawodnik który musi grać w każdym meczu żeby zacząć strzelać bramki a jak będzie wchodził w co 2 meczu to jest bez sensu według mnie on ma ogromny potencjał z Realem się przełamie i zostanie bohaterem tego mu życzę

0

Dziś Real nie wygra z Vallecano już nawet na to postawiłem 60 zeta :D szykuje się pizza jutro i to duża

0

Ja uwielbiam Alexisa w tym swoim chaosie ma coś magicznego jak dla mnie świetny zawodnik

0

Zarabia 50 mln euro rocznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! razem z reklamami i jest smutny wiedziałem że z nim coś jest jednak nie tak, jeśli on jest smutny to inni powinni popełniać samobójstwa masowo

0

Nie podoba mi sie gra Busiego w tym sezonie , człapie po boisku niemiłosiernie

0

Oj chodziło dajcie ich do stylu gry Barcelony a wpadki murowane

0

Powiem wam jedno dajcie Casiliasa albo Buffona do stylu gry Realu 10 takich wpadek w sezonie im daje na bank

0

A ja jestem przekonany że Tito znowu nas zaskoczy i Song zagra z Realem w pierwszym składzie

0

Tello nie stracił wczoraj żadnej piłki koleś oco ci chodzi

0

Wogóle mnie nie ruszył błąd Valdesa zdarzają się takie przypadki i już raz na 2 lata popełnia błedy super bramkarz, on często lekceważy Real i mi się to nawet podoba nienawidzi ich i tyle

0

Katalonczyk 16, 160 bramek w sezonie to fatalna skutecznosc ? przygrzało ci słońce

0

Mashe, Valdes, Puyol, Pique, Xavi, Song niesamowite ile mamy zawodników którzy tworzą kapitalną atmosferę to sa tzw zawodnicy z charakterem

0

Poparłóem twój komentarz silver912 ale czasem także słowo otuchy wiele znaczy szczególnie w takich chwilach

0

Obrona Pique i Martinez to by była masakra :)

0

Tello ma taką szybkość że i z jednym zwodem jest niebezpieczny

0

hah cukier dobry i śmieszny komentarz

0

Nie da się już poprawić tego wyniku niektórzy napastnicy 82 bramki to strzelają w przeciągu całej kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?