xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super przez rok przybije trochę i będzie po Messim najlepszym piłkarzem na świecie, ostatnio został królem strzelców ligi brazylijskiej 20 goli w 16 meczach a ogólnie w tym sezonie strzelił już 30 bramek w 27 spotkaniach
0
Chodziło mi o Jimmiego
0
Whatis nie do ciebie to było tylko do kolegi na samym dole
0
Takie głupie komentarze to dziecko nie tutaj
0
WY macie chyba po 15 lat myślicie że Adriano będzie grał na stoperze ? toż to jest zagrywka Tito tylko podał takie ustawienie a tak naprawde Busi będzie grał na obronie a Adriano na skrzydle
0
Czy wy naprawde jesteście tacy głupi i myślicie że Adriano zagra na stoperze na stoperze zagra Busi rozumów troche użyjcie pozdroo
0
Czy wy naprawde jesteście tacy głupi i myślicie że Adriano zagra na stoperze na stoperze zagra Busi rozumów troche użyjcie pozdro
0
Z Adriano to ściema jak coś Busi przejdzie na środek a fabregas zajmie miejsce defensywnego w sumie niezły pomysł :)
0
Song - Masherano i przegrywamy na 100 procent takie jest moje zdanie ale coż wychodzi teraz oszczędność na środkowych obrońcach
0
Remis biorę w ciemno
0
Bez Pique i Puyola to my z Realem nie wygramy niestety ale to tylko moje zdanie
0
Masherano Busi i Song
0
Jak z Realem strzelał gole i asystował to co pisaliście już zapomnieliście ??
0
To jest zawodnik który musi grać w każdym meczu żeby zacząć strzelać bramki a jak będzie wchodził w co 2 meczu to jest bez sensu według mnie on ma ogromny potencjał z Realem się przełamie i zostanie bohaterem tego mu życzę
0
Dziś Real nie wygra z Vallecano już nawet na to postawiłem 60 zeta :D szykuje się pizza jutro i to duża
0
Ja uwielbiam Alexisa w tym swoim chaosie ma coś magicznego jak dla mnie świetny zawodnik
0
Zarabia 50 mln euro rocznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! razem z reklamami i jest smutny wiedziałem że z nim coś jest jednak nie tak, jeśli on jest smutny to inni powinni popełniać samobójstwa masowo
0
Nie podoba mi sie gra Busiego w tym sezonie , człapie po boisku niemiłosiernie
0
Oj chodziło dajcie ich do stylu gry Barcelony a wpadki murowane
0
Powiem wam jedno dajcie Casiliasa albo Buffona do stylu gry Realu 10 takich wpadek w sezonie im daje na bank
0
A ja jestem przekonany że Tito znowu nas zaskoczy i Song zagra z Realem w pierwszym składzie
0
Tello nie stracił wczoraj żadnej piłki koleś oco ci chodzi
0
Wogóle mnie nie ruszył błąd Valdesa zdarzają się takie przypadki i już raz na 2 lata popełnia błedy super bramkarz, on często lekceważy Real i mi się to nawet podoba nienawidzi ich i tyle
0
Katalonczyk 16, 160 bramek w sezonie to fatalna skutecznosc ? przygrzało ci słońce
0
Mashe, Valdes, Puyol, Pique, Xavi, Song niesamowite ile mamy zawodników którzy tworzą kapitalną atmosferę to sa tzw zawodnicy z charakterem
0
Poparłóem twój komentarz silver912 ale czasem także słowo otuchy wiele znaczy szczególnie w takich chwilach
0
Obrona Pique i Martinez to by była masakra :)
0
Tello ma taką szybkość że i z jednym zwodem jest niebezpieczny
0
hah cukier dobry i śmieszny komentarz
0
Nie da się już poprawić tego wyniku niektórzy napastnicy 82 bramki to strzelają w przeciągu całej kariery