xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real ma kompleksy i nigdy tak pieknie grać nie będzie jak my i tyle nie ma co sie przejmowac jeszcze ic h przegonimy w tym sezonie w różnicy bramek tego jestem pewien a taką podnietę mieli hah mamy już 180 bramek we wszystkich rozgrywkach a oni ze 160 bodajże hah
0
Haha Pep to najlepszy trener w historii koleko on zrewolucjonizował pilkę nożną
0
Pierwsze niepowodzenie przez 4 lata i od razu odchodzi nikt nie ma do ciebie pretensji Pep 170 bramek w sezonie piłkarze nie są jeszcze wypaleni możesz z nimi jeszcze wiele osiągnąć proszę cię :( i tak wiem że nie usłyszy ale to taka telepetia :(
0
kurde wiedziałem masakra wszystko się zwaliło
0
On dwa mecze z Chelsea grał z kontuzją widać było
0
Nic mu nie brakuje to po prostu inny typ charakteru
0
Bielsa zawsze wykrzykuje na swoich zawodnikow tu sobie tego nie wyobrazam jakos
0
Niestety ale odejdzie bo niby na co czeka nie chciał wczesniej tego ogłosić jak walczyliśmy o 3 trofea
0
No jeśli po takim tygodniu on dalej się wacha to czarno to widzę
0
Ale ja jestem dumny z Barcelony naprawdę zagrali według mnie jeden z lepszych meczów Chelsea okazała sie tchórzem zwykłym frajerem
0
Szczerze wam powiem w dupie mam czy real czy chelsea czy bayern Barcy nie ma w finale i nawet go nie będe oglądał nie mam zamiaru patrzec na te beznadziejne szachy mam 24 lata gram w piłkę 20 lat i kurde nienawidze takiej gry jak dzis pokazala chelsea na podworku kazdy by ich wysmial nikt by z nimi nie gral wstyd mi za terrego i innych naprawde szkoda słów
0
Ja się pytam tylko na co Guardiola czeka z kontraktem na to żeby stresowac pilkarzy to nie oto chodzi, a jeśli ktoś powie coś złego na Messiego usuwam konto i więcej na tą stronę nie wchodzę, nie liczy sie przeszlosc w dzisiejszych czasach to mnie boli najbardziej łzy mi lecą :(
0
Za to co dzisiaj grała Barca kocham ich są wspaniali a o co pokazała Chelsea wstyd mi za ligę mistrzów naprawdę
0
Kto przyjeżdża się bronić na Camp Nou ten odpada
0
3 defensywnych Ramires też całą karierę gra na defensywnym
0
Jestem spokojniusi jak nigdy :) pewny awans dziś się szykuje zobaczycie
0
Ostatnio zawsze tracimy bramkę i to jako pierwsi w mecz więc musimy strzelić 3 i po kłopocie
0
2-0 i spokojny awans
0
Bingoo
Później napisałem czemu poszedłem spać po prostu szkoda mi było nerwów i tyle
0
Nienawidze tych sezonowców na tej stronie co siedzą obsrani przed każdym meczem a idzta stąd pokibicować City albo innym wymysłon ten klub ma historię ma tradycję ma wszystko co najważniejsze w sporcie i tyle wam powiem
0
Barca wygra i jestem tego pewien że awansuje dalej a tym którzy w to nie wierzą mówie won stąd i tyle, nie wyobrażam sobie żeby Messi albo Puyol nie byli pewni awansu przed jutrzejszym meczem
0
FCB-Anek
Powiem jedno proste słowo czuję że jesteś lamusem :)
0
Jakiej pokory z Getafe jak przegralismy to był przypadek i tak samo teraz jak się raz na 15 meczy z rzędu z nami wygrywa to tak samo jak że kura raz w roku potrafi pierdnąć
0
Ja czuję ze bedzie 10-0 dla Barcy i co z tego ze tak czuję i też czuję ze Real jest obsrany że może z nami zagrać w finale
0
Ludzie trochę pewnosci siebie mamy najlepszych piłkarzy na świecie, najlepszego trenera, najlepszy stadion, wspaniałych kibiców Chelsea musi odpaść
0
Chelsea jutro odpadnie
0
Niepamiętam asysty Xaviego naprawdę ma słabszy okres
0
Gdzie Real był lepszy mieli jedną sytuacje a strzelili 2 gole bezsensu grali to co zwykle czyli nic
0
Szczerze sobie powiedzmy real wczoraj wygrał na wielkim fuksie pierwszy gol z przypadku zero ich akcji po naszym wyrównującym golu już mieli pełno w gaciach Ramos nie chciał zaczynać gry przedłużali grę ale zabiła nas ich bramka na 2-1 też przypadkowa strata i klops błąd Valdesa niewiadomo po co wyszedł nasi piłkarze są lepsi i dalej tak będzie technika zasze zwycieży, jak to się mówi raz w roku to i kura pierdnie po prostu braknie nam paliwa na koniec sezonu wyraźnie to widać jesteśmy zmęczeni ileż lat można grać co 3 dni i wygrywać to nie roboty
0
Sezonowcy poodpadają jak ja czekałem na tą chwilę