0

Real ma kompleksy i nigdy tak pieknie grać nie będzie jak my i tyle nie ma co sie przejmowac jeszcze ic h przegonimy w tym sezonie w różnicy bramek tego jestem pewien a taką podnietę mieli hah mamy już 180 bramek we wszystkich rozgrywkach a oni ze 160 bodajże hah

0

Haha Pep to najlepszy trener w historii koleko on zrewolucjonizował pilkę nożną

0

Pierwsze niepowodzenie przez 4 lata i od razu odchodzi nikt nie ma do ciebie pretensji Pep 170 bramek w sezonie piłkarze nie są jeszcze wypaleni możesz z nimi jeszcze wiele osiągnąć proszę cię :( i tak wiem że nie usłyszy ale to taka telepetia :(

0

kurde wiedziałem masakra wszystko się zwaliło

0

On dwa mecze z Chelsea grał z kontuzją widać było

0

Nic mu nie brakuje to po prostu inny typ charakteru

0

Bielsa zawsze wykrzykuje na swoich zawodnikow tu sobie tego nie wyobrazam jakos

0

Niestety ale odejdzie bo niby na co czeka nie chciał wczesniej tego ogłosić jak walczyliśmy o 3 trofea

0

No jeśli po takim tygodniu on dalej się wacha to czarno to widzę

0

Ale ja jestem dumny z Barcelony naprawdę zagrali według mnie jeden z lepszych meczów Chelsea okazała sie tchórzem zwykłym frajerem

0

Szczerze wam powiem w dupie mam czy real czy chelsea czy bayern Barcy nie ma w finale i nawet go nie będe oglądał nie mam zamiaru patrzec na te beznadziejne szachy mam 24 lata gram w piłkę 20 lat i kurde nienawidze takiej gry jak dzis pokazala chelsea na podworku kazdy by ich wysmial nikt by z nimi nie gral wstyd mi za terrego i innych naprawde szkoda słów

0

Ja się pytam tylko na co Guardiola czeka z kontraktem na to żeby stresowac pilkarzy to nie oto chodzi, a jeśli ktoś powie coś złego na Messiego usuwam konto i więcej na tą stronę nie wchodzę, nie liczy sie przeszlosc w dzisiejszych czasach to mnie boli najbardziej łzy mi lecą :(

0

Za to co dzisiaj grała Barca kocham ich są wspaniali a o co pokazała Chelsea wstyd mi za ligę mistrzów naprawdę

0

Kto przyjeżdża się bronić na Camp Nou ten odpada

0

3 defensywnych Ramires też całą karierę gra na defensywnym

0

Jestem spokojniusi jak nigdy :) pewny awans dziś się szykuje zobaczycie

0

Ostatnio zawsze tracimy bramkę i to jako pierwsi w mecz więc musimy strzelić 3 i po kłopocie

0

2-0 i spokojny awans

0

Bingoo
Później napisałem czemu poszedłem spać po prostu szkoda mi było nerwów i tyle

0

Nienawidze tych sezonowców na tej stronie co siedzą obsrani przed każdym meczem a idzta stąd pokibicować City albo innym wymysłon ten klub ma historię ma tradycję ma wszystko co najważniejsze w sporcie i tyle wam powiem

0

Barca wygra i jestem tego pewien że awansuje dalej a tym którzy w to nie wierzą mówie won stąd i tyle, nie wyobrażam sobie żeby Messi albo Puyol nie byli pewni awansu przed jutrzejszym meczem

0

FCB-Anek
Powiem jedno proste słowo czuję że jesteś lamusem :)

0

Jakiej pokory z Getafe jak przegralismy to był przypadek i tak samo teraz jak się raz na 15 meczy z rzędu z nami wygrywa to tak samo jak że kura raz w roku potrafi pierdnąć

0

Ja czuję ze bedzie 10-0 dla Barcy i co z tego ze tak czuję i też czuję ze Real jest obsrany że może z nami zagrać w finale

0

Ludzie trochę pewnosci siebie mamy najlepszych piłkarzy na świecie, najlepszego trenera, najlepszy stadion, wspaniałych kibiców Chelsea musi odpaść

0

Chelsea jutro odpadnie

0

Niepamiętam asysty Xaviego naprawdę ma słabszy okres

0

Gdzie Real był lepszy mieli jedną sytuacje a strzelili 2 gole bezsensu grali to co zwykle czyli nic

0

Szczerze sobie powiedzmy real wczoraj wygrał na wielkim fuksie pierwszy gol z przypadku zero ich akcji po naszym wyrównującym golu już mieli pełno w gaciach Ramos nie chciał zaczynać gry przedłużali grę ale zabiła nas ich bramka na 2-1 też przypadkowa strata i klops błąd Valdesa niewiadomo po co wyszedł nasi piłkarze są lepsi i dalej tak będzie technika zasze zwycieży, jak to się mówi raz w roku to i kura pierdnie po prostu braknie nam paliwa na koniec sezonu wyraźnie to widać jesteśmy zmęczeni ileż lat można grać co 3 dni i wygrywać to nie roboty

0

Sezonowcy poodpadają jak ja czekałem na tą chwilę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?