0

Według mnie brakuję Barcelonie tylko skrzydłowego napastnika bramkostrzelnego i nikogo więcej no może jeszcze ewentualnie boczny obrońca który będzie mógł również grać na środku obrony taki drugi Abidal czyli słabszy w ofensywie lepszy w defensywie

0

Mouronho zespoły stylu mieć nie mogą bo on góra 3 lata w nich trenuje i po prostu wyciska z nich co może niektórzy zawodnicy po takich wysiłkach są wykończeni i chętni zakończyć karierę zobaczycie jak odejdzie z Realu co się stanie z tym klubem

0

Mourinho niech przejdzie do takiego Liverpoolu albo Romy które od kilkunastu lat nie mogą zdobyć mistrzostwa i niech tam coś wygra a w zespołach w których może zrobić transfer za 50 mln na jednego zawodnika co to za problem wygrać każdy by to zrobił żaden jego zespół nie miał stylu i mieć nie będzie bo jest cinki bolek

0

Mam 3 zdjęcia Mourinho w koszulkach Barcy a jedno nawet jak całuję jej herb dla mnie to jest śmieszny czlowieczek typowy jak to się mówi materialista

0

Nie wiem czy to wypali z Tito ale mam nadzieję że tak podobnie było z Guardiolą kazdy sobie myślał to będzie niewypał nie uda się że Barca się skończyła po odejściu Ronaldinho i Rijkarda a co było potem każdy wie najlepsza era w historii Barcelony, żeby nie było tak różowo to powiem że teraz niestety wcale nie musi być podobnie trener w takim zespole jak Barca to połowa sukcesu nie wystarczy Messi czy Xavi w składzie

0

Ale oczywiście wszystkiego najlepszego i dużo sukcesów w przyszłym sezonie i z reprezentacją na Euro

0

Niestety od pewnego momentu osiadł na laurach nasz Fabi

0

Po to trenerem zostanie Tito żeby Pep mógł wrócić kiedy tylko zechce

0

Tylko nie bardzo wiem po co nam środkowy obrońca Mashherano Puyol najlepsi w swoim fachu na świecie do tego Pique Batra Fontas ewentualnie Busi

0

Kapitalny gracz taki drugi Abidal ma podobne umiejętności

0

Kogo oni chcą kupic kurcze średnia bramek na mecz w tym seoznie to ponad 3 180 ogólnie taki sezon nie wiem czy się jeszcze powtórzy

0

Messi ma 68 bramek w sezonie to jakiś kosmos jest ja pitole

0

Barca już w tym sezonie zabrała w dwumeczach dwa tytuły dla Realku haha A real zabrał jedno ale i tak w dwumeczu w lidze przegrał kompleksik trwa

0

Whatis
Dzięki że jesteś po mojej stronie ale ja nie szukam kolegów z madrytu

0

A czemu wy zawsze macie kompleks Barcelony ile jeszcze lat ile to jeszcze będzie trwało

0

0

Ale Ronaldo to wieśniak jednak żal patrzeć Messi mu dziś odskoczył i już przez to się nie umię zachować

0

Bielsa przyjaciel Guardioli hahahah dobry żart

0

Potwierdzam Keita w poprzednim meczu najlepszy po Thiago i na równi z Messim i Pedro piłeczka się kleiła do jego nogi jak nigdy naprawdę zagrał super byłem pod wrażeniem a zaznacze że nie jestem zwolennikiem jego talentu przynajmniej nie byłem :)

0

Ale jest Iniesta najlepszy pomocnik na świecie więc będzie ciekawie :)

0

Szkoda że nie ma Thiago obecnie jest w najlepszej formie w zespole ależ to będzie zawodnik za kilka lat masakra

0

Jest już oficjalny skład

0

Ronaldo ma zdobyć złotą piłkę haha za co za gole z Ossasuną czy z Apoelem nie żartujmy

0

Armandi
Dobrze się czujesz czy za gorąco na dworze Llorente to drewniak ?

0

Jak myślicie czy Pep jeszcze wróci ?

0

Real przegra z Bilbao z Granadą będą nerwy ale i tak wygra niestety mistrzostwo bo pewnie na to zasłużył w przeciągu całego sezonu

0

jaRM
won z tej strony i tak przegracie z Bilbao

0

Finał ligi europejskiej 9 maja dopiero więc spokojnie z Realem będą grali na maksa

0

Z Bilbao stracą punkty jestem tego pewien Bielsa specjalnie w ostatniej kolejce dał odpoczać połowie składu szykują sie na Real na ich stadionie będzie piekło mistrzostwo odłoży Real przynajmniej do meczu z Granadą

0

Teraz real ma w 4 dni 2 mecze na wyjeździe z zespołami znakomicie spisującymi się na własnym stadionie ależ by było śmiesznie jakby potracili punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?