0

W tamtych latach Chelsea miała swoją świetność i blask według mnie powoli to przemija

0

Nie patrzeć na te kartki tylko grać i tyle nie ma co kalkulować

0

Do finału trzeba dotrzeć najpierw młody kolego

0

On zawsze się pozytywnie wypowiada nie ma tego jadu w sobie

0

Dziwne sędzie z Monachium

0

Tomek74
Fakt taka obrona jak podałeś byłaby najlepsza na tą chwilę chyba, że Pique jest jeszcze kontuzjowany

0

Skoro tak to ta zmiana to bardzo dziwne posunięcie ale pewnie chodziło oto abyśmy mieli szybszych zawodników na boisku i tyle

0

Ale by było fajno jakby tak Mashe stzrelił gola Chelsea

0

Najlepszy obecnie obrońca w drużynie

0

U nas pewnie nie zagra Pique myślę że to dla nas większe osłabienie więc nie zwracamy uwagę na Chelsea tylko na siebie

0

Nie minusujcie bez sensu

0

Właśnie oto chodzi skupić się na lidze mistrzów i ja myślę że Pep to ostatnio robi zdjął Xaviego w przerwie z Levante, wpuścił Iniestę dopiero w 60 minucie, nie grał Alves i Pique myślę że to było dobre posunięcie. W lidze hiszpańskiej niewiele zależy od nas został nam praktycznie narazie jeden mecz w którym napewno powalczymy a jak się nie uda w nim wygrać to nie jest koniec świata,najważniejsze to wygrać z Chelsea na Camp Nou i mam nadzieję awansować do finału Champions League

0

Szczerze to dla mnie mecz z Chelsea jest ważniejszy niż mecz w sobotę, 2 raz z rzędu wygrać ligę mistrzów to było by coś magicznego coś co już nigdy się nie powtórzy

0

Według mnie rzadko które zespoły stać na wygranie na Stamford Bridge i to tym bardziej w Champions League więc stawiam na 0-0 albo bramkowy remis w pełni myślę nas to zadowoli

0

Kurde Chelsea jest w super formie oni zawsze pod koniec sezonu są groźni

0

Terry też po 30

0

Ależ bramka ja cie kręce

0

Jak kibice stworzą niezapomnianą atmosferę na Camp Nou to myślę że wszystko dobrze się skończy ale apeluję nie zapeszajmy bo Real jest mocy

0

Jakiż on ma talent ja cie kręce

0

I nie tylko z Realem :)

0

A tutaj Messi i jego dotychczasowe mecze z Realem rajdy dryblingi super filmik


0

Polecam żeby humorek poprawić

0

Wiesz ile Messi strzelił Realowi bramek ?

0

Dlatego mówie on tylko strzela tym drużynom tym nieznanym których nie ma

0

No jeszcze w lidze przeciwko Barcelonie z gry nie strzelił może w sobote to nastąpi

0

A czemu Ronaldo strzela bramki tylko w meczach typu z Athletico czy Sporting ewentualnie Apoel ?

0

Ale ja wierze w Neuera o jest najlepszy bramkarz obecnie w Europie i liczę że na Alianz Arena nie da sobie wbić gola

0

Markus32
Tak na szybko porównać Bayern i Real bramkarz myślę że obecnie Neuer lepszy od Casiliasa Lahm lepszy i od Arbeloi i od Marcelo, Bastian Schweinsteiger no na równi z Xabim tyle że jest po kontuzji ale to jest pomocnik co strzela sporo bramek w przeciwieństwie do Alonso który jest pod formą, Kroos ma lepsze statystyki w lidze mistrzów od Ozila i to zdecydowanie, Robber i Ribery są lepsi od Di Mari czy Callejona, Gomez strzella w każdym meczu bramkę w przeciwieństwie do Benzemy i Higuaina tylko ten Ronaldo jest niesamowity jak go wyłączą z gry Real odpada

0

A co mnie to obchodzi że po niezasłużonym czy zasłużonym haha ważne są 3 punkty

0

Martwi tylko naprawdę jakość obrońców Bayernu sorry ale taki Badstruber to nie jest piłkarz klasowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?