0

Ale Mourinho nie rozumie tego czy on jest tak głupi że im więcej oszczerstw będzie wypowiadał tym bliżej dostania jego klubu od nas w dupe może tym razem 6 bramek albo nie już kiedyś 6 im wklepaliśmy i to na ich miedzy to może 7

0

Posiadanie piłki na Santiago Berbabeu 76 do 24 też dzięki sędziom zwykły obszczymurek nic więcej siwa pała która wygląda jak frajer mówi jak frajer i myśli jak frajer

0

Jakby Barca przegoniła Real w lidze w tym sezonie to by mówił że Barcelona kupiła lige to jest po prostu huj do szczania i tyle sorki za wyrażenie ale taka prawda

0

On nie lubi być 2 ale zawsze będzie 2 dopóki w Europie gra Messi

0

5-0 La manita Mou pamietasz ?

0

Czemu ten Mourinho tak pieprzy gdzie nie wejdę rozmowa o Mouronho mam już tego gościa dość kim on jest, nie mogę już z nim, Z Interem przyjechał na Camp Nou dostał w dupe 1-0 gola na 2-0 prawidłowy dla nas Bojana nieuznany czy coś mowił Guardiola że Uefa to że tamto, Z Interem u siebie to samo 2 gole Interu ze spalonego Pep nic się nei odzywał ale dość tego trzeba tego Mourinho zawiesić za takie gadki on nie może być bezkarny, dostał na Camp Nou 5-0 w dupsko też pewnie przez sędziego niezapomne tego wydarzenie i jego bezcennego ryja po 5 bramce koniec dziękuje

0

Na ostatnie 15 meczy Realu z nami wygrali raz jak oni śmią nam coś zarzucać ? Żenująca statystyka i ich to boli

0

Czemu ten Mourinho tak pieprzy gdzie nie wejdę rozmowa o Mouronho mam już tego gościa dość kim on jest, nie mogę już z nim, Z Interem przyjechał na Camp Nou dostał w dupe 1-0 gola na 2-0 prawidłowy dla nas Bojana nieuznany czy coś mowił Guardiola że Uefa to że tamto, Z Interem u siebie to samo 2 gole Interu ze spalonego Pep nic się nei odzywał ale dość tego trzeba tego Mourinho zawiesić za takie gadki on nie może być bezkarny, dostał na Camp Nou 5-0 w dupsko też pewnie przez sędziego niezapomne tego wydarzenie i jego bezcennego ryja po 5 bramce koniec dziękuje

0

Kurcze Saragossa jest na fali 4 ostatnie mecze wygrała cały sezon była ostatnia i teraz ma już blisko do utrzymania się będzie musiała z nami wygrać będzie niesamowicie zmotywowana

0

Mourinho to jest recedywa trzeba niech go Uefa zawiesi na 10 meczy to zamknie w końcu japsko zakompleksiony ciapciak

0

Real nie awansuje do finału napewno nie przejdzie Bayernu nie mają szans

0

Jak wygramy Ligę Mistrzów to Pep odejdzie tak mi się niestety wydaje

0

On ma najlepszą technike na świecie

0

Jak Milan chciał awansować jak oni nawet z własnej połowy wyjść nie umieli naprawdę szkoda mi przeciwników Barcelony ale na Camp Nou jak gr MEssi i Xavi wygrywa sie raz na tysiąć

0

Barcelona ma wielki problem gdy jej ktoś niby pomoże jest koniec wieszają ich prawie ale jak Barcelone się skrzywdzi to nawet Pep nie może nic powiedzieć na konferencji bo zaraz Mourinho idiota odpowie to jest naprawde żenujące, niech nikt nie myśli że Guardiola się zgadza z tym że nas często krzywdzą w lidze on po prostu ma kulturę i woli to przemyśleć bo naprawdę słuchać wypocin tłumacza ciągle może się ciśnienie podbić do niewyobrażalnych rozmiarów, Mam pytanie czy kiedyś Pep odnosił się na konferencjach do Realu docinał im ? To jest żal naprawdę to jest patologia ten portugalczyk on ma taki kompleks Barcy że jak jak myśli o Barcelonie to myśli że jest nikim jest zwykłym trenejro który nic nie osiągnie z Realem dopóki Messi i spółka La masia będą trwać

0

Bardziej ewidentnych karnych jak wczoraj to już ja nie widziałem i nie zobacze ciągnie rwie koszulke to co on myśli że mu to przejdzie płazem, oni zawsze tak myślą barcelona jest dużo lepsza to nie można jej dawać karnych, odgwizdywać fauli dawać przeciwnikom żółte kartki o czerwonych to już wogóle broń Boże to wszystko przez tego tłumacza ustawił sobie Ligę hiszpańską ale w lidze mistrzów to on może kupe zrobić, mam 3 zdjęcia na kompie Mourinho w koszulkach Barcelony nawet jak całuje jej herb normalnie ten koleś to jest taki hipokryta kiedyś mowił że kochał barcelone teraz się mści bo Barca go wyrzuciła żal mi takich ludzi jakbym go zobaczył to bym mu napluł w twarz

0

AREKFANFCB masz w 100 procentach rację w 1 meczu sędzia to był dopiero kpina wczoraj było w porządku ale nawet Milan nie ma zbytnio pretensji po prostu nie mogli wygrać wczoraj z 1 sytuacją

0

Tydzień temu jak Alexisa sfaulował na czerwień Abbiatti i na karnego ewidentnego już chyba bardziej się nie da to samo Puyol czemu wtedy nikt nie mowił że Milanowi pomagają sędziowie to jest dla mnie śmieszne jakieś haha oco tu chodzi co ludzie mają do Barcy nie widzieli jak ona wczoraj grała? 9 wychowanków 10 sytuacji sam na sam, Messi który chodził po boisku bo wiedział że jest awans Milan niech się cieszy że nie dostał 7 bramek bo tyle powinno być wczoraj Messi 5 spokojnie mógł stzrelić Xavi ze dwie Thiago sam na sam Iniesta miał swoje okazje Alves

0

Kurde smieszą mnie te komentarze niektórych ludzi że to że sędzia że tamto że karne ludzie jakby Barca wykorzystała chodź część sytuacji to by wczoraj moglo być 10 bramek a nie 3, tyle sytuacji sam na sam to ja już dawno nie widziałem, statystyki Milan 1 strzał

0

Kurde smieszą mnie te komentarze niektórych ludzi że to że sędzia że tamto że karne ludzie jakby Barca wykorzystała chodź część sytuacji to by wczoraj moglo być 10 bramek a nie 3, tyle sytuacji sam na sam to ja już dawno nie widziałem, statystyki Milan 1 strzał z czym do ludzi

0

Niestety ale Milan strzeli gola my musimy strzelić o tego jednego gola więcej będzie niezwykle ciężko wygrać ten mecz stawiam niestety na wyrównany mecz i okazje z obu stron

0

u99artur1
Jak możesz to podaj mi tą stronkę

0

Macie jakąś strone gdzie mecz będzie pokazywany w HD chodzi mi nawet o stronę z dopłatą

0

Pep i tak po swojemu zaskoczy nie zdziwiłbym się nawet gdyby zagrał Tello albo Cuenca

0

To jest błąd

0

Podobno Alves ma nie zagrać gdyż wyjdziemy 3 obrońcami chyba że wyjdzie ale jako prawoskrzydłowy

0

Masherano musi zagrać bo inaczej będzie krucho

0

Jak widze jak gra Iniesta przypomina mi się Ronaldinho on także w Barcelonie nigdy nie tracił piłki w meczu

0

To jest jakaś masakra praktycznie to jest niemożliwe

0

Pato nie zagra to są włosi, Nesta to samo i Seedorf też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?