xavi890
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po takim sezonie indywidualnym to Zdobywca złotej piłki może być tylko jeden i jest to oczywiście Messi nikt nie przebije jego bramek z tego sezonu myślę że nawet on sam chyba że naprawdę nie jest człowiekiem :)
0
Niesamowity zawodnik ma niebywała zdolność do wykorzystywania okazji jeśli takowa się nadarzy
0
A po co nam Drogba ?
0
Nie wierze że on jest lepszy od Adriano ale zobaczymy
0
Ile strzelił bramek w sezonie ?
0
Real się podnieca sezonem my takie sezony mamy od 4 lat bramek strzeliliśmy w lidze 114 a strzelał praktycznie tylko Messi jakby był Villa to by 130 było lekko
0
Co ten Orlowski komentator Canal+ ostatnio plecie o konfliktach w barcelonie to az żal dupę ściska
0
Alves zostanie on kocha Barcelonę
0
Nocul
W czym masz problem ? Każdy tylko wypowiada swoje zdanie tak było zawsze na forach i tak będzie, nie ma w tym nic złego i zdrożnego :)
0
Musimy kupować takich graczy bo w tym sezonie który mija zrobiliśmy niewybaczalny błąd bramki nam strzelał tylko i wyłącznie Messi jeśli mu coś by się przytrafiło np przypadkowa kontuzja na 2 miesiące to nie strzelilibyśmy 180 bramek w sezonie tylko 120
0
Oczywiście nie wydamy na transfery 200 mln euro w jednym okienku jak durnowate kluby tu wiadomo o który chodzi ale te 60 mln myślę że stać Barcę
0
Nie no sorry ale musimy kupować graczy światowej klasy na skrzydle z Cuenco, Tello niestety ale Ligę mistrzów wygrać jest bardzo ciężko, jeśli my nię będziemy kupować takich graczy to kupi ich Real, City, United, Chelsea taki niestety jest rynek
0
To jest uniwersalny piłkarz i tyle a takich piłkarz Barca ceni najbardziej
0
Indygo
Mylisz się i to grubo że on nie ma dryblingu on ma wszystko i strzał i szybkość technikę użytkową śmiem twierdzić na poziomie Rooneya zdecydowanie byłby to nasz najwartościowszy transfer ostatnich lat, po prostu takiego piłkarza nam brakuję który zrobi różnicę ale zaznaczam tylko jeśli chodzi o atak na obronę to on się nie nadaje
0
Barca chciała Alvesa i kupiła, to samo Villa to samo Fabregas to samo Alexis
0
Radek Barcelona
Co ty pipczysz chłopie a czy Barca kiedykolwiek chciała albo bedzie chciała kupić Casiliasa ? Nie! Ja mówię o piłkarzach których Barca chce
0
Radek Barcelona
Nie zgodzę się z tobą chłopie Barca to taki klub że kogo tylko zechce może mieć
0
Jeśli ktoś był przeciw to już nie jest on mija obrońców jak tyczki :
0
9999
Brakuję nam bramkostrzelnego skrzydłowego więc w czym problem Bale pasuje idealnie lepiej być nie może
0
Ci powiem Przemo tak Villa to nominalny napastnik pedro gra zawsze na prawym skrzydle Adriano to obrońca Tello i Cuenca według mnie jeszcze nie ten poziom Affelay jest szykowany na nową pozycję do środka pola
0
A wiecie że w tamtym sezonie Bale został uznany najlepszym piłkarzem Premier League pewnie mało kto wie o tym
0
PrzeMo kochany Bale nie przejdzie na lewą obronę tylko na skrzydło Tito wie co robi
0
No ale chłopaki porównajcie Tello czy Cuence i Bale nie oszukujmy się kto z tej trójki jest zdecydowanie najbardziej wartościowy więc proste pytanie kogo wolelibyście np w składzie na półfinał ligi mistrzów
0
No ale z piłką jest najszybszy :)
0
Napewno on by nie przyszedł na lewą obronę nie oszukujmy się
0
Kapitalny zawodnik w każdym meczu Totenhamu najlepszy na boisku szybkość to ma niesamowitą, napewno najszybszy skrzydłowy w Premier League
0
A może na Campo Nou ostatni meczyk z Guardiolą
0
Dobrze wiemy że jak taki piłkarz jak Yaya czegoś chce to to osiągnie
0
Kupić Toure i potrójna korona znowu nasza
0
Ej kolego ja nie powiedziałem że Barca by nie chciała tylko że dla Barcy by było lepiej w perspektywie następnego sezonu