xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dobrze że zaraz koniec tygodnia.
1
@greedo Prawdopodobnie będzie wyjazdówka ale z Rafą. Oby w rozmiar trafić.
3
@July_6_BcN Obrazek od @Kessie . Będzie do trollowania xd.
3
@Kessie Muszę zapisać.
0
@VeB 1899 Szkoda że bez wyjazdówek...
0
Tadek Duda jednak martwy.
0
@Pawel13sz A niech przychodzi.
0
@ElKamil Wystarczy popatrzeć na jej twórczość.
1
Laska która na tik toku pomawiała ojca o molestowanie a później przepraszała. Teraz śmieje sie z gościa który wyszedł do niej z miłą inicjatywą. Tfu i zadeptać.
1
Chelsea jak nie spieprzy to ładna autostrada do finału.
0
Myślałem że Barca z kimś przegrywa pokroju Getafe, że aż serwy wywaliło.
0
@GeneralXavi Gość na bank sobie wszystko zaplanował.
0
@Vegeta88 Niee.
0
@Esteban_ Bo teraz chyba do prawka i dowodu to samo zdjęcie można?
0
Składał może ktoś z was wniosek o prawko i dowód osobisty przez neta? Można donieść zdjęcie za jakiś czas po złożeniu wniosku? Pech chciał że zgubiłem portfel ale dowód osobisty i tak się kończył.
2
@Frimpong Życie życie jest nowelą...
1
@Lanosss Lepszy Kobe niż pionowe nike.
1
@Faro Niech do nas jeszcze Grimaldo przyjdzie. Real znowu będzie na deskach jak w tym sezonie.
1
@Faro Oby. Bo przyda się nam taki Nico.
2
@Faro Siądzie ale z Rafą:D
0
@draxidox A polecisz jakąś kamerkę?
0
@Croocers Narazie myślę nad marką.
@clyde Dziękuję.
@Krzysztof1987 Dzięki!
1
@Faro Z 40 chyba?
0
@Natenczas Tylko ja się mało znam xd a nie chce roweru w cenie samochodu tylko do jazdy amatorsko.
0
@Krzysztof1987 Czyli?
0
@clyde Mi bardziej amatorsko :D
0
Merida czy Kross? W co lepiej zainwestować?
1
@Kessie Śpie a co Halinka
1
@Frimpong Tak hahaha
4
Jeden dzień do wyspania się i to się wcześniej wstaje xd