0

Jak dobrze że zaraz koniec tygodnia.

1

@greedo Prawdopodobnie będzie wyjazdówka ale z Rafą. Oby w rozmiar trafić.

3

@July_6_BcN Obrazek od @Kessie . Będzie do trollowania xd.

3

@Kessie Muszę zapisać.

0

@VeB 1899 Szkoda że bez wyjazdówek...

0

Tadek Duda jednak martwy.

0

@Pawel13sz A niech przychodzi.

0

@ElKamil Wystarczy popatrzeć na jej twórczość.

1

Laska która na tik toku pomawiała ojca o molestowanie a później przepraszała. Teraz śmieje sie z gościa który wyszedł do niej z miłą inicjatywą. Tfu i zadeptać.


1

Chelsea jak nie spieprzy to ładna autostrada do finału.

0

Myślałem że Barca z kimś przegrywa pokroju Getafe, że aż serwy wywaliło.

0

@GeneralXavi Gość na bank sobie wszystko zaplanował.

0

@Vegeta88 Niee.

0

@Esteban_ Bo teraz chyba do prawka i dowodu to samo zdjęcie można?

0

Składał może ktoś z was wniosek o prawko i dowód osobisty przez neta? Można donieść zdjęcie za jakiś czas po złożeniu wniosku? Pech chciał że zgubiłem portfel ale dowód osobisty i tak się kończył.

2

@Frimpong Życie życie jest nowelą...

1

@Lanosss Lepszy Kobe niż pionowe nike.

1

@Faro Niech do nas jeszcze Grimaldo przyjdzie. Real znowu będzie na deskach jak w tym sezonie.

1

@Faro Oby. Bo przyda się nam taki Nico.

2

@Faro Siądzie ale z Rafą:D

0

@draxidox A polecisz jakąś kamerkę?

0

@Croocers Narazie myślę nad marką.
@clyde Dziękuję.
@Krzysztof1987 Dzięki!

1

@Faro Z 40 chyba?

0

@Natenczas Tylko ja się mało znam xd a nie chce roweru w cenie samochodu tylko do jazdy amatorsko.

0

0

@clyde Mi bardziej amatorsko :D

0

Merida czy Kross? W co lepiej zainwestować?

1

@Kessie Śpie a co Halinka

1

@Frimpong Tak hahaha

4

Jeden dzień do wyspania się i to się wcześniej wstaje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?