1

@bartekvisca To jest logo Kobiego Bryanta.

3

@MateS Panie Rafale

5

Ładna będzie wyjazdówka na następny sezon

1

@1LY0 Już widzę te tik toki z tą piosenką.

0

@Sysia11 Wiem mordo.

1

@Sysia11 Radosław z taśmami xd

1

@HavertzKai Dlatego kupuje 200
@July_6_BcN No może może :D

1

@July_6_BcN Wstydzę się to nie pytałem xd Może następnym razem?

0

@L3OM3SSI Nie no tak do 60 kilo.

0

Setka wchodzi jak zło więc wale już kolejną.

0

@directedbyfcb Pewnie tak i cieszę się że u nas jest.

3

Nigdy w życiu nie pomyślałbym że będę aż tak stał murem za Lewym. Żeby wam Polskie pismaki i pseudo dziennikarzyny to się czkawką odbiło.

0

@marcin62 Celownik miał zły w csie przez całe życie xd

0

Serio mamy słabe prawo w Polsce. Gość jeździ przód tył a policja nie moze nawet postrzelić gościa przykładowo w nogi bo ma od razu przekroczenie uprawnień. Najlepiej pozwolić żeby taranował wszystko dookoła...

0

@maikeru Deco ogarnie

6

@kinderch Cubarsi - Huijsen. Obrona na lata.

1

Jest ktoś albo był na diecie keto? Jak tak to jakie są skutki takiej diety? Warto w to wchodzić? Czasami się zastanawiam ale ciężko dobrać jedzenie :D.

1

@Pawci023x Napewno nie każdy.

1

@Luciano99 Dużo racji tylko że przeglądałem pewną aplikację i widziałem w większości młode z tym problemem. A starych matek nie widziałem jeszcze.

1

@Commando Większość i tak w spodniach chodzi.

2

@Commando Większość takich nie przekraczał wieku 25 lat na oko.

0

Dlaczego większość lasek ma problem o wybór Nawrockiego na prezydenta i nazywaniem go bandytą, alfonsem i tak dalej bez żadnych mocnych dowodów? Dlaczego one nie patrzą z jakiej partii jest Trzaskowski i co on chciał I jego partia zrobić z biednymi uchodźcami?

0

@FcPortoFan1999 Wiem wiem xd kurde ale też ten Doue to wariat...Skąd oni się biorą. Szkoda ze my kasy nie mamy na takich zawodników.

0

@FcPortoFan1999 Bo bym go chętnie w Barcy widział:D

0

Jak myślicie PSG będzie chciało sprzedać Barcole gdzieś? Albo jakich wzmocnień się spodziewacie u nich, bo budżet mają nieograniczony?

Następny sezon będzie jeszcze cięższy ale za to ciekawy dla kibica.

1

Ten Ter Stegen to jakiś żart co nie? XD

0

Ter Stegen odejdzie tylko wtedy gdy będzie grzał ławę u nas bo nie grając napewno w Niemczech nie będzie bronić mimo to, że dostał taka gwarancje od selekcjonera. Gość po prostu się boi rywalizacji.

0

Rudawskieryk kolejny ancymon z kompleksem Barcelony.

0

Czy liga narodów i przyszły mecz Hiszpania-Francja zdecyduje kto zdobędzie złotą piłkę? Ja mimo wszystko dałbym ją dla Rafy, tytan pracy ale widać że Yamal podbił świat swoją popularnością.

1

Ukroił kromku chlieba i poszedł ja do chliewa
Parszok la mnie śpiewa wiecier łamie drzewa
Szambo mnie zalewa, pomocy la mnie trzeba
Na polu twarda glieba i bulwa nie dajrzewa
Usiadł ja na żoncy a ona cała w mący
Ciasto la mnie piekła sabaka aż uciekła


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?