xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dertinho Do kogo to?
2
Gavi kocur https://vm.tiktok.com/ZNdMy8jGj/
1
@Eklerek Gangster a bez sprzętu skulony pewnie xd
1
Słychać wycie? ZNAKOMICIE!
0
@Filipem Oby wariacie!
3
CHŁOPAKI OBY NIE SPIEPRZYĆ JAK Z ATLETICO!
3
To nie było tam spalonego czy jak?
0
Czy 4 wygrana Barcy z Realem w jednym sezonie stanie się faktem? Czy może za dobrze by było i skończy się jakimś remisem bramkowym?
1
@directedbyfcb Ja jej nie słucham. Wolę disco polo odpalić i Top Girls.
0
Dobra Boston jedziemy z nimi!
1
@ACMaldini3 Podbijam.
1
@July_6_BcN Przed wami Rafał Wilczur
0
@HypeR Jestem na tak.
0
@HypeR Ja nie wiem dokąd;D tak nie śledzę komiksów.
0
@Joe_Barbaro Miałby.
0
Trzeba mieć naprawdę posrany beret żeby coś takiego zrobić w biały dzień. Dożywocie to za mało.
0
Nie wiem jak was ale ten Fracessi czy jak mu tam co gola strzelił na 4:3 tak mnie wkur, niby usiadł bo miał zawroty po zdobyciu bramki ale jak już był przy linii gdy schodził to ręką machał żeby doping był większy. Dla mnie za takie coś to powinno być czerwo, rok w łagrach a później robienie za darmo w warsztacie u @Luciano99 .
0
Kurde ciężko się patrzy na naszych płaczących wojowników.
2
@VeB 1899 Bliżej środka.
1
Mam tylko nadzieję że znajdzie się kasa na Nico bo lewa strona wcale nie chodzi. Balde też sam nie będzie latać po całej długości boiska.
0
@Sysia11 Tak tak UEFA jeszcze mu bonus da.
0
@Gacu95 Niech idzie Legię na ich korzyść przekręcać. Lubiłem go ale serio to jest gwiazda.
4
Marciniak szykuj się na ekstraklasę i kolejne przekręty. Pieprzony gwiazdor wraz z tym z varu. Jak nie można sprawdzić varu w takim momencie.
Saszetka Realu zobowiązuje.
1
Dobra był ten faul na Martinie czy nie?
1
Jedyny sukces Realu to przegrana Barcelony. Bardzo fajny mecz ale serio mało brakowało...
ARSENAL W TOBIE WIARA.
0
Raphinha Ty jeszcze Złotej piłki nie wygrałeś...
Mam przeczucie że Inter zaatakuje na początku drugiej połowy i będzie 3:0...
1
O chollera ale laseczka siedzi w studio to nie wstyd.
0
Martin dzisiaj nabierz wiatru w uszy i pokaż że ostatnie MVP to nie przypadek.
0
@mindbender84 To są proponowane a nie oficjalne.
0
Dawajcie już ten Inter, bo przedtreningówka zaczyna działać.