1

@Kgorecki2500 Olej kokosowy z Ostrovitu

3

Gratulacje Xavi za tracenie w oczach kibiców pod wybory. Laporta nie musi nawet odpowiadać po prostu trzeba spojrzeć na Barcelonę Hansiego.
Messi? Swoje zrobił i bardzo dobrze że nie wrócił. Dopiero na Camp Nou się pojawił gdy mu spłacili w czerwcu ostatnie pieniądze kontraktowe.

3

@Criss18Barca Zapomniałeś o naszej LM w tym roku...

3

Wielki szacunek dla naszych za walkę. Pięknie chłopaki zagrały. Zabrakło szczęścia ale jestem w szoku jacy oni byli zdetermimowani żeby wbić 4 gola. Szczerze? Zabrakło Lewego do przestawiania tych obrońców.

25

Poproszę o taką atmosferę na stadionie co mecz. Ciary.

0

@mateusz33 Ta Barcelona miała z tą defensywą być poza TOP8 LM, być w lidze pod Realem i pewnie Atleti z takimi transferami. Trzeba usiąść i kibicować.

6

Dzisiaj wojna, jutro się nie liczy. Ciśniemy ich!

3

Rudiger bez czerwa? Niemożliwe...

0

@AduŚ07 Wiem co się dzieje...

0

@Criss18Barca Skąd Ukraina ma taką wiedzę na temat dronów i całej technologii?

2

@norbi77 A no. Widzisz wypadło z głowy. I dobrze!

1

@blakkudium Może Luke Cage będzie jeszcze w ich ekipie no i Bullseye jak dobrze kojarzę będzie mieć sztame z DD. Chyba że to zdjęcie było przed lub po walce.
Ciężko bedzie zrobic reboot takich postaci jak DD, Punisher, Kingpin bo oni kozacko pasują.

4

Z racji tego że 25 marca bieżącego roku wychodzi kolejny sezon Daredevila to pozwoliłem sobie co jakiś czas odpalić odcinki z poprzedniego roku i zadać sobie pytanie. Czy Marvel nie może robić takich seriali? Drugi raz a i tak mnie fabuła wciągała.
Oby więcej Punishera bo to kocik i widać, że w tańcu się nie pierdzieli. Ciekaw jestem jak on się odnajdzie w nowym Spider-Manie. Szkoda tylko, że bez DD...

No i czy wspomną o Voidzie/Sentrym.

0

Wy piszecie o Ferranie a on gra w meczu?

0

Ale piękna drabinka. Oby bez kontuzji i żeby forma była jeszcze lepsza.

2

@Azazel_Pazuzu Pierwsza połowa czerwo dla Benfici i karny dla Realu.

2

@TR3YWAY Piękny widok no i lepiej jej bez bucików.

9

Co się Real nacieszył z lidera to jego i oby taki wygląd tabeli był do końca ligowego sezonu.

3

Piękna gala się szykuje


3

Ci kandydaci nie mają czegoś lepszego do zaoferowania niż ściąganie topowych piłkarzy? Większość i tak wie że do takiego transferu by nie doszło. Wszyscy my kibice nie oczekujemy wielkich transferów tylko mądrych, mądrze przemyślanych, które nie będą nas wprowadzać w długi. Ja jako kibic oczekuje dobrej gry, trofeów, mądrze zarządzanego klubu i zdrowego wydawania pieniędzy aby klub nie wchodził w jakieś dźwignie i dziwne pomysły aby tylko odzyskać FFP.

3

@Sysia11 Liczymy na to że wyjdziesz na prostą a tym tchórzem już sobie głowy staraj się nie zawracać.

14

@Sysia11 Jezeli Cie zdradzał i mówił że kochał to znaczy że był tchórzem. Tylko pamiętaj, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i zeby Ci do glowy nie przyszło jakieś wybaczanie i dawanie drugiej szansy. Gość chciał odejść a miał dobrze? Jego strata. A Tobie życzę wytrwałości i cierpliwości.

1

@majkiii Kreatywny środkowy pomocnik, który odciąży Pedriego, Barrios z Atleti. Środkowy lewy obrońca Bastoni lub Schlotterbeck. Lewy obrońca Grimaldo i Środkowy napastnik Thuram/Alvarez/Kane.

1

@xvcWinterSoldier

0

@pride1899 Mangowa seria animowana odda :D nie ważne co i tak dobrze że coś działają.

2

1

Drugi mecz i drugi jakiś wałek. Ja wiem że jakoś dobrze nie graliśmy ale co to ma być? Dlaczego nie bierze się takich ludzi do odpowiedzialności? Dwóch sędziów jeden główny a drugi na Varze, którzy mają za uszami sędziują nam mecz i znowu są cyrki. Przecież tak nie może być... Odechciewa się tego całego oglądania jak się widzi takie sytuacje.

0

Komentarz usunięty

0

Kubeł zimnej wody zawsze się przyda. Półfinał to jest dwumecz i w marcu po prostu trzeba trzymać kciuki za naszych ale najważniejszy jest teraz przyszły mecz ligowy i nie kontynuowanie serii wpadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?