5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sialalalala aż by się chciało pewne zdanie Etoo przytoczyć. Nie zasnę dzisiaj :D

4

Rashford musi takie coś kończyć bramką, musi i tyle.

Piękne emocje, znowu zwycięzcy, nasza piękna Barcelona, król jest jeden Raphinha.

Miłego tygodnia wszystkim!! Znowu jesteśmy górą!

1

Hahahahahahh sędzia co Ty robisz xDDDDDDDD

2

Dzień meczowy to i pewna biała strona wstawia posta o Negreirze. Tak to jest jak się na boisku nie daje rady. Dzisiaj sąd.

0

@Conradxc Ale się dałem złapać. Muszę te fejk konto zablokować.

1

No to będzie trzeba iść do kina


0

@TheBigShow Lepszy Ferran

0

@Jonyx Dużo zaryzykują a jak kontuzja się pogłębi to uhuhu. Za pół roku MŚ.
@L4ngusta Ja stawiam do przerwy jakieś 1-1.

1

Jak tam przed meczem? Szykujecie się powoli? Strasznie zaryzykują wystawiając Mbappe ale lepiej pokonać ich w najmocniejszym składzie.
Yamal oby głowa zagrała.

0

@Nazio_87 Jak młodszy byłem to go kojarzyłem i już miał coś z głową bo widziałem filmik z nim na yt. Widocznie z roku na rok było coraz gorzej.

0

@NeroTFP1 Nie no wtedy piłeczka jemu bez zastanowienia.

0

No to już oficjalnie z Realem w finale.

2

@CLS63AMG Steve Rogers podczas oddawania kamieni doprowadził do zniszczenia wszechświata gdzie byli rodzice Dooma, który teraz na niego poluje. Doom pewnie będzie chciał współpracować z innymi super bohaterami ale Ci co znają Rogersa pewnie mu się sprzeciwią i pewnie będą walki miedzy bohaterami.
Tak sobie strzelam.

1

@blakkudium Obejrzany już. Teraz czekać prawdopodobnie na SuperBowl 8 lutego.

0

@Gary Z tym 2025 się zgodzę.
@July_6_BcN Toż tak czekoladki a później oponka się robi.

0

@Faro Tak długo

3

@July_6_BcN Jak ktoś będzie miał jakiś problem to poproszę @Luciano99 i jego zakład wraz z @Kessie to przyjedziemy karawana i zrobimy porządek cholllera jasna.
A tak na poważnie, sporo Ciebie nie było to napewno będzie dziwne ale z godziny na godzine ciśnienie zejdzie i powinno być dobrze. Trzymam Kciuki Julcia.

0

@NeroTFP1 Ja żyje aby od poniedziałku do piątku. W sobotę jak każą przyjść to się wymiguje bo szkoda weekendu. Zawsze to noc do dłuższego spania więcej. Ja się ludziom nie dziwię że mają depresję z różnych powodów.

2

@July_6_BcN Nie liczę godzin i lat to mija życie nie ja jakoś tak. Aktualnie liczę każdą godzine, każdy dzień i tydzień. Teraz aby przerobić do piątku włącznie i znowu weekend.

2

@NeroTFP1 Mi też. Po następnym weekendzie można powiedzieć że połowa miesiąca. Ale im starszy jestem tym szybciej leci.

0

Wam też okres od Wigilii do dzisiaj tak szybko minął? A zwłaszcza od Sylwestra. Jutro już będzie tydzień czasu a mam wrażenie że to było wczoraj.

1

@blakkudium Ooo xDD

2

@blakkudium Oby nie bo jak mam oglądać jakies Girl Power (Iron Heart, Córka Antmana, Ms.Marvel, Kate Bishop, She-Hulk America Chavez i pewnie ktoś tam się znajdzie to podziękuję)

O właśnie, Chavez umie teleportować się miedzy światami a jakoś nie słychać o niej.

2

@DragonxNF Ciężko będzie patrzeć na Wolverina który nie jest Jackmanem:D

2

@DragonxNF Czytałem że Thor miałby zostać ten sam po restarcie. Nie widzę problemu.

2

@DragonxNF Już 4 wyciekł. Ciekawie się zapowiada. Ludzie mówią że Marvel działa na nostalgii ale też jest sporo nowych postaci. Po coś wzięli starych do takiego filmu.

0

@Zoker To teraz Maresca.

0

Cancelo jest jaki jest ale fajnie go będzie widzieć. Może akurat się zepnie na te pół sezonu i będzie dobrze. Pożyjemy zobaczymy :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?