1

Avengers: Endgame wraca do kin we wrześniu przyszłego roku.
Fajnie że nakręcają Marvela przed Doomsday.

1

Trailer do Avengers: Doomsday może wyjść 11 grudnia a nie jak planowane było przed Avatarem w kinach.
Nie moge się doczekać.

1

@karolpiłkarz Czasami na Messiego Maradona mówią

0

@Faro Właśnie ten Sharp chyba mi najbardziej będzie odpowiadać ale czy znajdę coś lepszego od tego w takiej cenie?

0

Araujo za jakiś czas grilla zrobi, zaprosi drużynę i przeprosi za swój słabszy okres psychiczny i obiecuje poprawe.

Gość powinien być już skreślony, jeżeli nie wytrzymujesz presji to odejdz do drużyny gdzie grasz na luzaku a nie mierzysz się o najwyższe cele i kolejny raz przez swoje zachowanie drużyna cierpi.
Araujo, De Jong, Ter Stegen powinni robić aut. Znajdą się piłkarze dla których cel drużyna jest ważniejszy od swoich fochów.

2

Arne Slot lalalalala

Co by się działo gdyby u nas była taka sytuacja xD

1

@barcanawieki Lipa straszna. Będzie trzeba Wonder Manem się nacieszyć.

0

@mmaciass +1111111

3

Patrze znowu na Ferrana, który nie strzelił gola i tak szczerze durne gole z jakimiś słabiakami tego nie zmienią. To nie jest gość na pierwszy skład.

1

Ferran jak trzeba to oczywiście nie trafi xDDD

0

@kanver_ Wyłącz stronę, zero reklam :D

1

@gumaz Okolice Białegostoku. Wali aż miło.

7

Śnieg wali niemiłosiernie tylko pewnie dzisiaj spadnie, jutro się roztopi a następny będzie po nowym roku bo w Wigilię błoto jak co roku.

2

Kto kupuje suplementy to na Ostrovit jest -25%.

0

Jakoś mi się przypomniała wizyta Komorowskiego w Białym Domu gdy Obama był jeszcze prezydentem oglądając teraz tą konferencję selekcjonera i Kuby.

1

@Kozinho. Baby to w nosie, tak ktoś kiedyś powiedział.

1

@Kozinho. Julce żyć nie dajecie.

0

Wczoraj Polskę oglądało się z zachwytem. Piękna i odważna gra.

0

@LukaszFan Czy szukać qleda?

0

Czy jest coś lepszego w takim przedziale cenowym? Ogólnie max do 1500.
https://www.morele.net/telewizor-tcl-43v6b-led-43-4k-ultra-hd-google-tv-13224411/

3

@Giwera Felixa już wykupywaliśmy. Ma liczby ale trzeba czekać na końcówkę sezonu. Nie ma co wariować.

0

De Jong nie istnieje bez Pedriego.

2

Brawo Rashford....

0

Zapisywał się ktoś z was na te szkolenie z mObywatela?

1

@Lukikiki +1 15 znaków

1

@lajcior Tesc z metką albo anapolonem. Najlepiej prop.

0

Jak myślicie w Black Friday i ten czarny tydzień będą jakieś fajne zniżki na telewizory? Może ktoś pamięta sytuację sprzed roku i jest w stanie się wypowiedzieć?

5

„34' Brak karnego: Brak przewinienia za zagranie ręką
Piłka dotknęła lewego ramienia piłkarza Realu Madryt z numerem 14, która była blisko ciała w naturalnej pozycji”.

No no :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?