xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Avengers: Endgame wraca do kin we wrześniu przyszłego roku.
Fajnie że nakręcają Marvela przed Doomsday.
1
Trailer do Avengers: Doomsday może wyjść 11 grudnia a nie jak planowane było przed Avatarem w kinach.
Nie moge się doczekać.
1
@karolpiłkarz Czasami na Messiego Maradona mówią
0
@Faro Właśnie ten Sharp chyba mi najbardziej będzie odpowiadać ale czy znajdę coś lepszego od tego w takiej cenie?
0
Jak ktoś się zna na TV i ma chwilkę to może obczaić który wybrać?
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sharp-telewizor-43hp5765e.bhtml?from=ceneo&p=1349.00&cr=0&t=20251116-1145&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=82741fbc-d4f8-b683-b4f9-9f68c5fe29d4
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-tcl-43s59k-fhd-qled-google-tv-2025
0
Araujo za jakiś czas grilla zrobi, zaprosi drużynę i przeprosi za swój słabszy okres psychiczny i obiecuje poprawe.
Gość powinien być już skreślony, jeżeli nie wytrzymujesz presji to odejdz do drużyny gdzie grasz na luzaku a nie mierzysz się o najwyższe cele i kolejny raz przez swoje zachowanie drużyna cierpi.
Araujo, De Jong, Ter Stegen powinni robić aut. Znajdą się piłkarze dla których cel drużyna jest ważniejszy od swoich fochów.
2
Arne Slot lalalalala
Co by się działo gdyby u nas była taka sytuacja xD
1
@barcanawieki Lipa straszna. Będzie trzeba Wonder Manem się nacieszyć.
0
@mmaciass +1111111
3
Patrze znowu na Ferrana, który nie strzelił gola i tak szczerze durne gole z jakimiś słabiakami tego nie zmienią. To nie jest gość na pierwszy skład.
1
Ferran jak trzeba to oczywiście nie trafi xDDD
0
@kanver_ Wyłącz stronę, zero reklam :D
1
@gumaz Okolice Białegostoku. Wali aż miło.
7
Śnieg wali niemiłosiernie tylko pewnie dzisiaj spadnie, jutro się roztopi a następny będzie po nowym roku bo w Wigilię błoto jak co roku.
2
Kto kupuje suplementy to na Ostrovit jest -25%.
0
Jakoś mi się przypomniała wizyta Komorowskiego w Białym Domu gdy Obama był jeszcze prezydentem oglądając teraz tą konferencję selekcjonera i Kuby.
1
@Kozinho. Baby to w nosie, tak ktoś kiedyś powiedział.
1
@Kozinho. Julce żyć nie dajecie.
0
Wczoraj Polskę oglądało się z zachwytem. Piękna i odważna gra.
0
@LukaszFan Czy szukać qleda?
0
Czy jest coś lepszego w takim przedziale cenowym? Ogólnie max do 1500.
https://www.morele.net/telewizor-tcl-43v6b-led-43-4k-ultra-hd-google-tv-13224411/
3
@Giwera Felixa już wykupywaliśmy. Ma liczby ale trzeba czekać na końcówkę sezonu. Nie ma co wariować.
0
De Jong nie istnieje bez Pedriego.
2
Brawo Rashford....
0
@Kgorecki2500 https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/zapisy-na-szkolenia-obronne--nowa-usluga-w-aplikacji-mobywatel
0
Zapisywał się ktoś z was na te szkolenie z mObywatela?
1
@Lukikiki +1 15 znaków
1
@lajcior Tesc z metką albo anapolonem. Najlepiej prop.
0
Jak myślicie w Black Friday i ten czarny tydzień będą jakieś fajne zniżki na telewizory? Może ktoś pamięta sytuację sprzed roku i jest w stanie się wypowiedzieć?
5
„34' Brak karnego: Brak przewinienia za zagranie ręką
Piłka dotknęła lewego ramienia piłkarza Realu Madryt z numerem 14, która była blisko ciała w naturalnej pozycji”.
No no :D