0

@Derean Dobry żarcik.

0

Wracasz po chorobie na siłownię i nie mija tydzień i znowu chory.

0

Weź miej dobrze teraz z Canal+. La Liga i do tego Liga Mistrzów to nie zaraz znowu będzie trzeba mieć kilka platform żeby jeden klub oglądać..

0

@Bilon87 Tak zapytam, dlaczego nie wielosezonowe?

0

Miałem mieszane uczucia do 3 stroju Barcy z poprzedniego sezonu jak wychodziła ale jak trafiła się okazja na Zalando to wziąłem i po nałożeniu zmieniłem zdanie. Fajna koszuleczka, polecam.

6

@derus Ty od wczoraj siedzisz i go atakujesz ciągle xd.

1

Barca przegrywa 1:2 to spece z gorszej części Madrytu już śmieszkują ale zmienią im się nastroje 26 października i będzie płacz o wielką niesprawiedliwość.

0

Druga połowa katastrofa...

2

Nuno Mendes, gość jest kozakiem.

1

Jedziemy z nimi! Czas się zrewanżować.

0

Miał ktoś może z was naderwany staw skokowy i wyleczył go do końca? Mam narazie taką opaskę co zakładam ale ona nic nie daje.

2

Aby dzisiaj bez kontuzji i oby to był spokojny mecz na naszą korzyść bo z PSG mimo kontuzji z obu stron będzie wojna.

1

@July_6_BcN Zdrówka.

0

To jutro zrobić robotę z RSSS i w Madrycie -1.

4

Ten kto ma zamiar włączyć teraz mecz Atletico z Realem to zmiłujcie się i nie odpalajcie bo prowadzą gospodarze.

1

@fejkenq Jula będzie w szoku jak zobaczy tyle powiadomień.

1

@spiderman1899 Peter dawaj jakiś trailer do Spider-Mana w święta Bożego Narodzenia.

4

To dzisiaj trzymamy kciuki za Atletico.

0

@DragonxNF Przy śmierci Yondu w 2 części troszkę oczy się zaszkliły.

2

@Andi18 A co oni dramę mają?

1

@spiderman1899 Julka a nie Julita, patrz żeby nie zauważyła, bo Cię zje:D

2

@spiderman1899 Bo Julka to wporzo babka.

0

@L4ngusta @VegetaPolska laskę znalazł.

1

@tomek8756 Jeżeli siada Ci to na głowę to zmień, nie ma co się męczyć.

0

@HypeR Nawet podobny do niego haha.

1

@spiderman1899 Nie wchodziłem. Wcześniej wiedziałem że mają mecz niedługo ale że dzisiaj? Trochę słabe to promowanie Polskiej siatkówki, bo mamy szanse na medal i to złoty.

1

Gdyby nie jakieś przypadkowe posty na X o awansie siatkarzy do półfinału MŚ to bym nie wiedział że grali dzisiaj.

0

Oni na tej widowni się patrzą jakby nie wiedzieli co się dzieje gdy ona śpiewa xD

0

@adamek20151 Viki Gabor

0

Już widzę fotki uśmiechniętego Dembele z meczu z nami po tym jak jednak nie wygrywa Złotej Piłki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?