0

@Ryjewski tylko nie ma szans na pojawienie się w 20 meczach sezonu. Mimo wszystko kontrakt powinni probowac negocjować.

0

@slayer akurat on to będzie pożytecznym rezerwowym. Nie grymaszacym. Zadaniowym. Tacy ludzie tez są potrzebni. Numery 21 22 23 w kadrze ktos musi zajmować.

0

Wszystkich którzy chcą wypożyczeń bez zapisu o przymusie wykupu bez względu an sytuację od razu spuszczać w kiblu.
Roma? Jak jej nie stać na kupno Mayorala za BAGATELA 15mln. Kiedyś 30 letni zawodnik co strzelił 15+ bramek w klubie, za 15mln to był by śmiech. A teraz oni nie są w stanie wysupłać 15mln na sprawdzonego bramkostrzelnego młodziana, którego za 15 to by połowa europy wzięła.
Transfery z klubu zapowiadają się dramtycznie.
Nie wiem czy najlepszą opcją nie będzie po prostu wyzbywanie się zawodników, aby schodzić z pensji. Nawet pół darmo. 50mln za Cou? Nie wiem czy przy jego kontrakcie to ktoś weźmie go za pensję. A co dopiero jeszcze takie kwoty. + jeszcze jak pogra u nas to za występy będzie trzeba niebagatelną kwotę dla Livepoolu zapłacić.

1

Wypożyczenie przy takim składzie pomocy nie wchodzi w grę. Chyba że przeprosimy się z Pijanicem i jakoś go wkomponujemy + CoU wsadzony w rozegranie. Bo innej opcji nie ma. Transfery słabo się zapowiadają.

1

A w kwesti zwiększania wartości. Jego cena i tak jest na poziomie że jeśli ktoś by dał tyle to powinniśmy być szczęśliwi. Z uwagi na wiek, pensję jak pójdzie za 10 mln też nie powinniśmy marudzić.
Prawda jest taka że na obecny moment my nie potrafimy sprzedać nikogo. A akurat Martin może być jednym z łatwiejszych do sprzedaży.... Gdyby chciał odejść.

35

Tendencyjny artykuł. Nie strzelasz to nie zwiększasz wartości?
Jeśli ktoś oglądał Duńczyków we wszystkich meczach, śmiało może powiedzieć, że poza meczem z Finami, Martin należy do najlepszych graczy na boisku. Potrafił wypracować kolegom setki. Stwarzał zagrożenie. W meczu z Rosjanami w kiwce dosłownie ośmieszył na wysokości pola karnego przeciwnika Rosjanina.
Na prawdę niezłe Euro Martina

12

@martin86 bzdury gadasz. Jeden z lepszych w reprezentacji Danii. Każda jego akcja niesie zagrożenie. Potrafił wypracować kolegom setki sam rezygnując z dobrej sytuacja strzeleckiej.
Artykuł tendencyjny. To tak jak powiedzieć, że Girou nie był potrzebny Francji kiedy zdobywała MŚ bo nie strzelił bramki.

8

Martin naprawdę fantastyczne piki grał i w szybkich akcjach zawsze obecny. Jemu samemu przy strzałach zabrakło ciut szczęścia. Bo wtedy akurat ROsyjski bramakrz klasę pokazywał z najwyższej półki.

0

@Don Lucas płaci. Tyle pozytywnego. Tylko to kontraktu nie pokryje.

0

@wojtekjoe na to wychodzi ze powinniśmy mu podziękować za to. Dali by mu 5 mln netto na 3 sezony i bysmy męczyli się dalej. Pora kończyć tą przygodę.

0

I czy ktoś wierzy w to że jego się uda sprzedać? Jak nie zejdzie z kontraktu o 50proc to nie podpisywać i puścić nawet za darmo. Bo możemy zostać z ręką w nocniku na kolejne lata.

0

@swiergol2 ale to takie dziwne że lepsza finansowa oferta, od lepszego zespołu, gdzie będzie stanowił filar pomocy była bardziej przekonywująca?

1

@Greenalley sorry stary ale na ten moment to Psg proponuję lepszy sklad, lepsze pieniądze i generalnie lepszy projekt. A tu ciągle krzyk że "money money money". Uznał że tam mu lepiej będzie i miał prawo. Z jego perspektywy Psg było lepszą propozycją i tyle.

0

@swiergol2 posuchaj sam siebie. Żeby mi odpowiedzieć musisz szukać wymówek. Pandemie, skandale, upały, koniec sezonu. Ale ja widziałem te same akcje na początku sezonu ligowego. Prawda jest taka, że podążając tą samą drogą jaką kroczymy od 2016 do dzisiaj nadal będziemy mieć Pichichi w drużynie bez mistrza. GRanie Messim na szpicy się nie sprawdza i tyle. 0 bramek w tym sezonie z szybkiego kontrataku mówi samo za siebie. Tu jest po prostu potrzebny inny model gry i inne wykorzystanie Messiego. A tym bardziej dotarcie do niego, że musi być zmieniany skoro znajdują się tacy jak ty tłumacząc go zmęczenie.
Dla każdego normalnego kibica jest oczywiste że jak czujesz zmęczenie to nie zamęczasz się. Tylko.....Messi nie biega za dużo w stosunku do innych więc nie jest aż tak zmęczony sezonem skoro był zmieniony tylko raz?

1

Ta akcja z końcówki 1 połowy gdy Messi wyszedł sam na dwóch. Jednego skręcił ale na minięcie drugiego zabrakło po prostu sił i dynamiki, pokazuje że nasza szpica nie może się opierać na nim. Nie on ma być najbardziej wysuniętym graczem, tylko on ma rozprowadzać. Inaczej to po prostu nie będzie mia) o sensu.

0

No wiec nie zostaje nam nic innego, jak przynajmniej zremisować z Hiszpanią jeśli chcemy mieć szanse na awans. Porażka kończy naszą przygodę.

1

Gasol wrócił i są rezultaty. Szkoda, że w europie daliśmy tak ciała w tym jednym jedynym meczu.
A mówi się że drugi z Gasolów może w przyszłym sezonie wrócić z NBA.

0

@Oskar00 no i tu jest różnica której zachłyśnięci Messim nie rozumieją. On nawet w wieku 50 lat będzie prezentował pewien poziom i będzie w stanie zagrać jakąś kluczową piłkę (oczywiście gdyby mu ktoś pozwolił pokopać w takim wieku).
Natomiast nie można uznawać 2-3 dobrych zagrań w meczu za "zbawianie drużyny" i bycie kluczowy, jeśli nie wnosisz nic do obrony, pressingu i gry defensywnej. A tym bardziej jeśli na koniec twoja drużyna schodzi pokonana.
Wtedy nie liczy się czy oddałeś 5 strzałów, że miałeś 10 udanych dryblingów i 100 kluczowych podań. NADAL JESTEŚ PRZEGRANYM.

A jako przykład tego do czego dopuszczono z Messim podam statystykę z tego sezonu. Ale najpierw każdy niech sobie odpowie na pytanie:
Kto w Barcelonie w tym sezonie zostawał na szpicy, nie bronił, nie miał zadań defensywnych oraz nie wracał przy rożnych, zostając na środku? Leo.

A teraz pytanie.
Ile goli zdobyła Barcelona w tym sezonie w LaLiga z szybkiego kontrataku?

Spoiler.
ZERO!!!

To jaki sens jest zostawianie Leo na środku? Nie lepiej postawić go na 20 metrze do szybkiego rozegrania oraz pilnowania aby nie zbierali piłek przed polem karnym?


Niestety ale w naszej reprezentacji Lewandowski ma podobne fory jak Messi. Też co by nie zrobił (albo raczej nawet jak nic nie zrobi) to winny jest zespół, a nie on.
Jak na pewnym forum dałem przykład porównanie Lewego ze Słowacją, do tego co robił Isak wczoraj, to usłyszałem: Inny wiek i inny typ napastnika. No ja pier.....to skoro Isak się sprawdził z Hiszpanią, to chyba Lewy nie powinien wychodzić na Hiszpanie bo jest za stary i innym typem napastnika.
A skoro w Bayernie ma partnerów którzy mu dograją a reprezentacji nie to z niego zrezygnujmy. Bo po co nam taki typ napastnika?

I tak samo jest z Messim. Ma inne zadania niż bronienie. Na serio? Jeśli nie stracisz gola nie przegrasz. Nawet jak nie strzelisz.

Oglądam dziś Francję. Griz, Mbappe, a nawet stary Benzema bronią jak dzicy w systemie 4:3:3 w którym od lat grała Barca. Przesuwają się od prawej do lewej, stosują pressing, jak trzeba wrócą w pole karne. Ale nasza gwiazda ani w reprezentacji, ani w klubie nie musi bronić. Bo jest od czegoś innego. No jest. I później Argentyna nie wygrywa któryś raz z Chile, wszyscy chwalą Messiego, ale Messi znowu nie wygrywa. I wszyscy są winni tylko nie Messi. Bo Messi coś tam grał. Sorry ale gówno grał. Messi to grał jak Argentyna po jego 3 bramkach pokonywała Brazylię 4:3. Teraz on po prostu prowadzi grę drużyny do przodu. Bo w defensywie go nie uświadczmy.
Niestety piłka to gra zespołowa. I przegrywa 11. A o tym chyba się tu zapomina i aby zaspokoić egoizm jednostki odchodzi się od tego co najważniejsze. DRUŻYNY. I jeśli tego u nas nie zrozumieją znowu zobaczymy Leo z Pichichi i Barce bez Mistrza.

0

@Ansufati123 no właśnie w Barcelonie może by zszedł z pensji. Ale nie ma chyba już dla niego miejsca.

0

@Koni8M to jest ta różnica między nim, Messim i Lewandowskim. Niestety ci dwaj ostatni jak im mecz nie idzie znikają.

0

A tymczasem Barca miecie Real w kosza. Trwa 3 kwarta.

0

@NaFazieHitman no to raczej przed meczem taki....pewniaczek. Ale w trakcie można by było osiwieć gdyby to był ostatni mecz.

0

@Ansufati123 OL już w zeszłym roku wypowiedział się, że pensja jest za duża. Jedyna chyba szansa to pokrywać część pensji.

0

Erling/Sancho a później chyba jednak Pedri.

0

@davvidek Umtiti, Langlet, Garica, Pique, Arujo a może i Mingueza. No tak. Zdecydowanie potrzebny nam 7 zawodnik, zważywszy że Umtitiego nie byli w stanie za darmo się pozbyć, a teraz jeszcze chcą pieniędzy.

1

@endriuuu2 nie zgodzę się. Patrzymy przez pryzmat wyników. Ok. Nie wyszło im. Napastnicy zawiedli...a może po prostu bramkarz i Szwecja miała wielki dzień. Bo inaczej nie nazwiemy całkowitą deklasacje na boisku. SOrry ale Szwecja nigdy kelnerami nie była. Zawsze potrafiła pograć piłką. Wystarczy popatrzyć na skład. Też nie grają tam anonimowi gracze. A tymczasem mieli problem z wyjściem z 30 metra nie mówiąc o połowie. Pedri czyścił tam masę piłek. Rośnie nam wielki gracz o ile ktoś popracuje nad jego pewnością i pozwoli mu czasem na większe ryzyko "strzał, drybling w pole karne", choć wydaje mi się że od tego go odcinają, żeby nie był mocno faulowany.
Jeśli Hiszpania odpali w ataku to o dziwo może być faworytem. Nie moc strzelecka ze Szwecją nie wiele zmienia. Nadrobią z nami....niestety.

1

@lukasz9197 Tak jak poprzednik. Od gry jak Aspas jest Feran i Moreno. Morata to inny typ napastnika. Ma problem ze skutecznością ale w meczu sytuację zawsze ma.

0

7mln z Umtitiego to my dopłacimy do jego pensji. Ludzie w zeszłym roku Lyon nie wziął go za darmo a tu ktoś liczy na jakieś pieniądze?
Milan nie chce dać 10mln za Firpo, bo ten przesiedział 2 sezony całe na ławce. Czy kogoś to dziwi? Chcą wypożyczyć bez opcji pierowkupu i skończy się jak z Rafinhia w Interze. Jak nawet Romy nie stać na 15 mln za genialnie spisującego się Mayorala. To o czym tu mowa? Umtiti? Couthinho? To nasi rezerwowi na przyszły sezon. A właściwie do końca kontraktu.

3

Szczerze to chyba jeden z lepszych graczy na boisku. Te wypuszczenie Alby w końcówce. Chyba tylko jedna popsuta piłka. Bardzo dobrze sobie radził z rozprowadzeniem (bo jeszcze nie z rozegraniem). Mega zawodnik nam rośnie. Martwi że łapał się za ścięgna pod kolanem w końcówce.

0

Barca prowadzi z Alborgiem 16:11 po 1 połowie meczu w piłkę ręczną. Będzie finał LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?