5

Zólta kartka i trener wielkie zdziwienie. No kur....zdarzyło się. Można było robić zmiany. Można było go kartkować na Huesce to nie. Rotacji nie będzie. Nie czas na to. To będziesz do tego zmuszony przez los!

0

@kuz co ty pier....jaka kontra? W tłum miał się władować? To co widzisz z kamery nie wygląda tak na boisku

4

Ja pier....Mats co się z tobą dzieje.

0

@TridenteMSN ale jak jej nie ma to lider powinien na siebie wziąć jakieś obowiązki skoro nie pomaga kompletnie w obronie.

1

Rozumiem możliwość starty 2/3 bramek. Ale żeby Levante prowadziło z nami grę? Co się kur...dzieje z tą pomocą że nie umie przytrzymać piłki?. Kiedyś to oni by biegali od lewej do prawej w myśl " jak mamy piłkę to nie ma jej przeciwnik". A kim do ...uja pana my chcemy kontrę wyprowadzać? Messim co nie pobiegnie do wykopanej piłki?
Messi cofnij się na 6 rozegraj, przytrzymaj, spowolnij grę. Potrafisz ale jesteś takim leniem że mam cię dość.

0

@Janas11224 poszła wrzutka przy 1 i gol z główki. Druga to bład przyjęcia Messiego i jakieś dziwne odegranie w stronę obrony. Przejęli klepka i trafił niesamowicie z podbicia. Proste środki. A my 3 setek nie strzeliliśmy.

0

@messicocacola widzę. CO nie znaczy że obwinię go jak debil za bramki za które nie odpowiada. Bramka na 2:2 jest w głównej mierze winą Messiego.

0

@Janas11224 nic. Kopneli dwa razy w światło bramki.

2

Co wy macie do tego Roberto? Jego kurwa wina że 3 zawodników na prawym skrzydle nie umie zablokować wrzutki przy rozegraniu 2 graczy.
Jego wina przy drugiej bramce że Messi spier....przyjęcie?

2

BRAWO Levant. Za ambicje dostaje się nagrody.

0

Sami robimy sobie problemy.

0

@norbi77 co ty bredzisz. Puig biega do każdej piłki. Bo w sumie czemu by miał nie biegać jak jest na boisku 5min. Ale to było chyba z 12 kolejek temu.

0

@Cobra303 aktualnie to do momentu bramki nie było go na boisku poza 1 podaniem do Alby i spartolonym wolnym

0

@SinMistico tylko granie nie polega wyłącznie na strzelaniu bramek. Bo na jego bramki pracuje cała drużyna a koleś nie uczestniczył do tego momentu w żadnym praktycznie elemencie gry. Co z tego że strzeli 3 jak stracimy 4?
DO momentu bramki Messi nie był nawet najsłabszy na boisku, tylko w ogóle go nie było.

0

Jaka jest rola Messiego na boisku w tym momencie gry?
Pressing nie. Rozegranie nie. Bieganie do wykopanych piłek jako najbardziej wysunięty gracz nie. Więc co? Już tryb odpoczynku?

1

Pedri....spokojnie. Wpadnie. Zrelaksuj się i kop na luzie. Tyle co zrobiłeś w tym sezonie to nie zrobił tu nikt.

0

@Maker0 nie wierzę w Dembele na wahadle. Zadania defensywne? Nie. Raczej nie.

0

@mikokarla serio? Dembele i granie na wahadle z zadaniami defensywnymi? Nie sądzę.

0

@taris wg pozycji nominalnych zawodników 4/3/3. Gdzie ty widzisz inne ustawienie to nie wiem.

0

Fajnie to napisali. 3 kolejki do końca. Nie ma czasu na rotacje.....serio? Naprawdę na Levante nie możemy wyjść jednym/dwoma rezerwowymi? Jedyny pozytyw to zmiana ustawienia na 4:3:3

3

@FCBesia a jaką możesz zobaczyć różnice w Puigu jak ostatnio pojawił się w.....88minucie. Zagrał 2 + 2 doliczone....i rozpoczął akcje bramkową. Poza tym nic nie pokazał ale choć miał piłke z 5 razy przy nodze. Taki Trincao w momencie wchodzenia najczęściej razem z Brightwaitem nie dotyka piłki w ogóle bo zazwyczaj dochodzi do smiany systemu gry. A zmiany w 85 min pod zmianę sytemu to jakieś nieporozumienie. Ci co grali nie zdąząją się dostosować. Ci co wchodzą nie dostają piłek.

0

@greymid tylko że Real musi przegrać albo stracić łącznie 3 pkt, żebyśmy mieli szansę na mistrza (powtarzam szanse bo mam obawy że my też możemy nie wygrać) .... I to nadal nam nic nie daje, bo Atletico musi zrobi dokładnie to samo.

0

@zwyklykibic93 możliwie że gdyby w ostatnich meczach pokopał z 45 min to by coś dał drużynie. Przypomnę że w 1 rundzie to nawet wchodzący co mecz Duńczy potrafił coś dać. Więc co stało o się takiego ze nagle na ławce nie ma nikogo kto móglby w ogóle kopać piłkę? Sorry może na dobre Atle, solidna Walencję było ciężko ale nikt mi nie powie że z ławki nie mamy obecnie zmieników na Granadę, Valladoid i inne Hueski. Sam sobie Koeamn kłodę pod nogę kładzie. Bo trener przeciwnika to musiałby być debil aby nie wystawiać zespołu pod taktykę 352 i praktycznie 100proc skład do przewidzenia. Czym my jesteśmy? Barcelona? Guardiola mógł kopać jakimiś Jefrenami, Tellami, a tu nie moż a zagrać zawodnikiem za prawie 40mln żeby się w czoło nie kopal? Ale jak ma się nie kopać, jak wpuszczają go w 88 min, a trener tłumaczy mu przy linii założenia jak by miał rozgrywac najcięższe 90min w życiu, a nie wejść żeby 2 razy dotknąć piłkę. Prawda jest jedna. Kim grasz tego masz. Od momentu zaprzestania korzystania z Trincao, Martina, Puiga, Pijanic nie daja oni nic bo co mają dac? Ale lepiej kopać przy 4:0 tym samym skladem, bo po co ogrywać zmienników.

0

@Oskar00 Atletico i Real niestety muszą stracić po 3 pkt abyśmy zostali mistrzami. Nawet remisy tych drużyn nic nam już nie dają. Więc raczej marne na to szanse. Ale sami jesteśmy sobie winni.

2

@AxelF jak on nie dał 30 min etatowym zmiennikom, to dla Puiga ciężko było liczyć na choćby 10. Być może gdyby wcześniej trzymał na dobrym poziomie Dembele ten nie gubił by się tak często. Francuz wniósł ożywienie. Wygrał 2 drybling na skrzydle, aczkolwiek mam wrażenie że gdyby wspomógł go Dest, potrafiący zejść na obieg to by mogło coś dobrego z tego wyjść.
Osobiście zabrakło mi pójścia po wszystko. Remis sprawia że musimy liczyć na porażkę i Atle i Realu bo inaczej przeganiają nas bezpośrednimi meczami. Dlatego należało walczyć o pełną pulę już teraz. No ale łatwiej wyjść i powiedzieć że nadal jesteśmy w grze. Być może cud się zdarzy ale....mało to prawdpodobne

0

Lubie Roberto. Ale bez przesady to jest zawodnik którego nam wlasnie potrzeba.? Chyba ze bronimy wymik

1

Kur... Simeone 2 zmiana ofensywna bo wie ze remis daje mistrza Realowi. A my co? Świetnie gramy z przodu? W 82 min zmiany zrobi zeby 2 razy piłkę dotkneli? Serio?

0

Dalej liczmy na rajd Messiego i jego nieobecność przez 88min zamiast na jakiego wybieganego zawodnika, do którego można podać.
Messi zrozum ze na napastnika już się nie nadajesz. Masz przebłyski ale jak drybling nie siadzie to jest kupa. Zamiast tego masz wspaniałe rozegranie. To zrób to. Tylko wtedy ktos musi wejść na twoja pozycje. A chyba się boja.

0

@zwyklykibic93 bo z kim ma grać? Z Messim który czeka na jeden drybling i poza czekamniem na to nie uczestniczy w grze? Ani w rozegraniu ani w defensywie.

1

Panie Koeaman. Jest się tak dobrym trenerem jak się trenuje zespół do radzenia sobie w ciężkich sytuacjach. Od ok 20 męczy zrezygnował Pan kompletnie z praktycznie całej ławki rezerowwych. Jedyną niewiadoma w tym co Pan wystawi jest sklad 3 obrońców. Co się do cholerny stało że tak trudno skorzystać z zawodników którzy radzili sobie w 1 części sezonu. Bo przecież to że sobie radzimy jest też zasługą tego jak graliśmy w pierwszej rundzie. A tam mieliśmy i korzyść z Puiga. I Marina. I nawet Trincao potrafił akcje na skrzydle zagrać. A teraz co? Nie można wpuścić nikogo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?