yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek_TF Ja na pewno nie narzekam na to ja wróci. Zobacz co dzieje się na 30 metrze, gdzie właśnei on powinien stać i przeszkadzać. Tam jest miejsce napastinka jak bronimy a nie na linii środka pola gdzie i tak ani razu w tym sezonie nie wywalczył piłkę do szybkiej kontry. Ani takiej nie wyprowadził. Natomiast z 30 metra może spokojnie pójść z piłką i zrobić coś dobrego dla szybszych graczy.
0
Rozumiem że Messi strzelił 2 bramki ale w sytuacji jaką mamy na boisku co daje jego obecność na pozycji nr 9 przy takim obrocie sprawy i walce? Człowieku, cofnij się. Rozegraj. Pomóż.
0
@Firestone no tego to raczej nie miał prawa nawet dotknąć.
2
I teraz można zobaczyć różnicę drużyny która gra słabo ale zwietrzyła szansę i CHCE. I porównać to do tego co my pokazaliśmy z Granadą
0
Widząc taką grę się wku....nie można tak było klepać z Villarealem? Nie można? Oczywiście można. Tylko dlaczego tak można jak mecz się rozstrzygnął a jak jest ciśnienie to nikomu się nie chce pobiegać.
0
@AachenUzumaki Puig, Ilaix, Trincao, Martin na ligę to są zawodnicy aż nad to. Skoro koleś potrafił strzelać każdemu w jakim Levante to tym bardziej w Barcelonie. Ale dajmy im pograć o jakąś stawkę i choć parę minut.
Ale o czym ja w ogólę mówię. Zmiany są dla śmiertelników.
4
Panie trenerze. 66 minuta to dobra pora wpuścić np na skrzydło Trincao, albo nawet srodkowego napastnika. Bo później przychodzi mecz gdy nie idzie i będziesz liczył, że uratują wynik.
3:1 to dobry moment gdzie trzeba walczyć i nadal gra się o coś.
0
To jest dośrodkowanie jakie powinien grać ALba. Powinien mieć zakaz wbiegania za wysokość linii pola karnego. Bo tam wyłącza mu mózg i wzrok. Brawo Alba.
0
Brawo. Tak się goli leszczy.
Ileż razy można się tak frajerzyć że przeciwnik ma 1 sytuacje i strzela bramkę. Nie zasługujemy na nic. Raz jeden raz środkowy obrońca poszedł do przodu, a wspaniali koledzy nie potrafią asekurować go
0
Ja pierd.....tak można>
0
@ziomal62 Perdri to ma do tego prawo, zresztą zdarzyło mu się to 2 raz w sezonie setką. Tu problemem był chyba fakt że obronca stał po prawej stronie bramki na wprost strzału prawą nogą. Natomiast FdJ z Messi odpowiadają za to co nie wpadło a powinno w najważniejszych meczach do tej pory.
3
Powiem tak. Myślę, że Grenadą przegraliśmy mistrzostwo ale to czego bym chciał to cudowna sprawna gra....bez względu na wynik, jeśli Walencja podejmie walkę.
0
@mateuszsm7 sorry ale co ty gadasz? Gdybyśmy byli w sytuacji Sevilli gdzie może udać się cudem to ok. Gramy fajnie nie ma co narzekać, podjęliśmy walkę można być zadowolonych choć się nie udało. Zamiast tego na 6 męczy przed końcem mamy wszystko na wyciągnięcie dłoni. Nawet nie musimy wygrywać z Atletico. Wystarczył nam remis. A my się wypieprzamy na Granadzie która nigdy nie wygrał a na Cn bo zawodnikom nie chciał o się biegać w 2 połowie? Kur.. Ile można tak przegrywać i tak tłumaczyć.
Ja rozumiem 2:8 z Bayernem. Zniszczyli nas. Ale walczyliśmy do pewnego momentu. Ja rozumiem 1:2 z Realem. Pierwsza połowa przegrana jak uczniaki ale druga to walka z naszej strony. Ale nigdy nie zgodzę się na Liverpool, Romę, Grenadę. Dlaczego? Bo nie po to płacę za możliwość oglądania ligi hiszpańskiej żeby oglądać kolesia co mu się dupy na 2 metry nie chce i drużyny co nie raczy po biegać i zwiększyć intensywności w momencie kiedy nie idzie. Przecież oni nawet nie potrafili wyjść z wysokim pressiniem na tą Grenadę a przeciw Villarealowi dosłownie się skompromitowali gdy 9 zawodników z pola siadło na nich z pressingiem że nie mogli piłki wyprowadzić. To ma być żart? Za miliony pensji?
0
Zajebiste dośrodkowanie w 94 minucie. Cudowne. Centra niech go....
Dajcie mu 10 lat kontraktu i nikt się nie skapnie że w ten sposób dają mu dalej takie same pieniądze jak miał i dalej będzie doił klub. Przyjdzie tu za 6 lat nie wiadomo po co i gdzie i do jakiego zarządu ale przyjdzie i będzie doił dalej. A teraz gra w meczach w których drużynie idzie. Jak nie idzie to ma wyjebane na bieganie i na pomoc. Bo od czasu meczu z Liverpoolem wiadomo jest że przegrywa drużyna Barcelony ale bez Messiego on ma zapisane że on tylko wygrywa.
Nosz kur..... Skandaliczne aby taki zawodnik nie uczestniczył w żadnej akcji drużyny od 75 do 88 minuty. Idź pan do Psg naprawdę mówię to całkowicie serio. Nie mogę dosłownie patrzeć na to człapanie. Ale wróć jak jest super wynik to sił na bieganie jsst od zajevania. Bo może jeszcze jedną wepchnę i będą sikać.
0
@NaFazieHitman prawdę mowi. Gdzie jest Messi w 2 połowie. Czemu ten człowiek nie umie zmusić się do zapierdalania w meczu kiedy nie idzie? Jak idzie to każdy szczęśliwy i hurra optymizm. Ale ten człowiek od 15 min nie dotknął zdaj się piłki.
0
@michal26 za bramkę na 2;1 odpowiada Pique i Umtiti. Kogo krył i jeden i drugi to sami nie wiedzą.
1
Na stojaco meczu się nie wygrywa. Co z tego że dochodzimy do 20 metra jak tam zaczyna się chodzenie.
0
@natanvip tu masz rację. Nie broni ani niczego nadzwyczajnego ani w sumie nic innego. To jest nasz mega problem. Procent straconych bramek względem liczby sytuacji mamy zapewne dramatyczny
0
Messi poza bramką słabiutko.
0
Panie trenerze jeśli zmiany to teraz a nie w 88 minucie.
0
Proponuję wejść do bramki. Taka jest kara za ignorancję
0
A ja jestem przeciw. Pora zacząć wydawać pieniądze na bieżąc zgodnie z posiadanym stanem a nie odroczonym płatnościami. Bo przyjdzie kumulacja i będzie jeszcze gorzej niż jest.
2
@panczo tu raczej różnicę robi to co on prezentuje na treningach i jakie ma wyniki wydolnościowo - taktyczne. Bo szczerze. Pokażcie mi jeden mecz gdzie coś popsuł. Gdzie był najgorszy na boisku. Gdzie odstawał od poziomu kolegów.
I ok. Trener go nie chce ale to nie jest podstawa do dawania zawodnikowi 17 minut na 1080 możliwych. DLaczego Koeman wpuszcza go w dramatycznych meczach (np. z Valladoid) gdzie zespołowi kompletnie nie idzie, a nie pozwoli mu pograć gdy prowadzimy w 72 min 4:0? Kiedy to zespół się bawi grą i ma chęć do grania? Może wtedy zobaczył by różnicę w jego graniu. Dodatkowo kiedy pozwala mu grać to daje mu 2 minuty podstawowego czasu gry. Co to jest w ogóle za czas na granie? 2 min to można piłki nie dostać. No ale Koeman to Koeman. Rozliczą go za wyniki. Tylko że Valverde tez chciał mieć wąską silną kadrę. I gorszych wyników od Koemana nie miał. Bo przecież wyrzucono go po półfinale LM, finale CdR, i Mistrziostwie a zespół przez niego przygotowany znowu sięgnął półfinału LM i gdy odchodził był na 1 miejscu Ligi.
Tylko jak chodziło o zmiany to nie miał kim grać. I to czeka też obecnego trenera. Bo przecież nikt mu nie wymieni połowy ławki. Przecież wątpliwe jest aby udało się sprzedać Umtitiego, Pijanica bo ich zarobki na poziomie 7mln na sezon to kosmos. A takich nikt nie da zawodnikowi który gra 15 min na tysiąc możliwych.
0
@szymonekk w 1 połowie zapodaliśmy im miazgę. Druga już była niewyraźna. Choć brakowała tego szczęścia z meczu 6:1. Tam też 1 bramka (Neya z wolnego) i nagle zespół odpalił. Czasem po prostu trzeba tego małego "trzepnięcia skrzydeł motyla" aby coś się zadziało.
Natomiast tu MC dominował naprawdę cały mecz. Psg miało te niesamowite kontry ale można obejrzeć 1 połowę jeszcze raz i zobaczyć, że to City prowadzi grę. NO i nie wykorzystali tej szansy Fodena, który się zagotwał, bo szczur po ziemi raczej by Keylorda pokonał. Ale to takie gdybanie. Bo i Veratti mógł strzelić na 2:0 na początku drugiej połowy.
0
@Cvzx w 1 połowie Psg skontrolowało środek. Mharez i KdB nie istnieli w rozegraniu. W drugim odpalili na swoim poziomie i doszło do rzezi. Aczkolwiek widać jak dużo szczęścia potrzeba aby czasem zdobyć bramkę. I to pokazie też naszą słabość. Często pchamy się by wejść z tą piłką do bramki. A czasem trzeba ja machnąć w światło bramki i sama wpadnie.
1
@Derean Jaki ty mecz oglądałeś? City kontrolowało grę cały mecz. W 1 połowie PSG niesamowicie grało z kontry. CHyba tak dobrze jak Real z Liverpoolem. Ale to jednak nadal City prowadziło grę, choć nie wiele z tego miało. Druga połowa to totalna dominacja City. Ale jak widać nawet dominując trzeba mieć ciutkę szczęścia. 1 przypadkowy gol i Psg się pospało.
1
@szymonekk bo my graliśmy ale nie oddawaliśmy strzałów. Co innego byłoby jak by Messiemu karny siadł. Wtedy jedna akcja i Paryżowi zatrzęsły by się nogi.
Oni tak naprawdę grają słabo. Zagrali dwa fantastyczne mecze wyjazdowe. Z nami i z Bayernem. Reszta raczej średnia
0
Jak tam patrzę, jak City gra na grającego w 10 przeciwnika, w stosunku do tego co my pokazaliśmy w adekwatnej sytuacji, to ja się pytam gdzie my jesteśmy i dlaczego za górami i lasami od wielkiej piłki.
1
@Litman nie potrzebny znak zapytania. Wystarczy spojrzeć na czas zmian w rostrzygnietym w 72 min Finale Pucharu Króla. Jedna z miana przed 80 min i 4 po.
0
@JarekS ale Barcelona nie musi go kupić. Po sezonie on jest nasz. Tylko 50proc praw będzie należeć do Betisu w przypadku sprzedaży. Jeśli ktoś go na wyłączność to musi dopłacić 9mln do 6 które dała każda ze stron.