4

Kurde Koeamn mnie zawiódł. Gramy z ostatnim zespołem. Świetna okazjs na odpoczynek dla Alby, Pedriego a nawet Messiego. I szansa dla Trincao, Puiga i ostatni występ Umtitiego. Trzeba szanować to co mamy na ostatnią fazę

1

@patryk1995991 tobie się wydaje, że chłopek roztropek z Afryki mający utalentowane dzieci siada na przeciw loży adwokackiej i podpisuje kontrakt za kiść bananów?
W większości przypadków ojciec tylko reprezentuje syna(córkę) dodając do transakcji aspekt rodzinny, mając za sobą agencje i prawników których opłaca, albo którzy biorą jakiś procent od kontraktu. I dobrze że tak się dzieje. Dlaczego? Bo rolą zawodowych agencji, agentów, przedstawicieli jest wyciągnąć jak najlepszą ofertę w oparciu o analizę rynku. Natomiast "członek" rodziny bierze pod uwagę również zdanie gracza, jego sympatie, chęci i zapatrywania. A jeśli trzeba jest też w stanie podjąć decyzję za dzieciaka jeśli ten nie potrafi tego sam zrobić. Celem "Raiolów" jest natomiast maksymalizacja zysku. Obecnego i tego jaki może osiągnąć w przyszłości.

1

17 latek ciągnący środek pola Barcy sam na swoich barkach. W ostatnim okresie poza defensywa FdJ nie istnieje w rozprowadzaniu piłki, a Busi poza genialnym pressingiem jest impotentem w przyspieszeniu rozegrania. Zagranie piłki bez jej przyjęciax albo przed zawodnika a nie do nogi chyba nie istnieje w jego słowniku. Tak więc wszystko na barkach Pedriego. I daje chłopak radę. Oj daje. Moim marzeniem jest zobaczyć go od początku meczu z takim Puigem. To mogło by być ciekawe.

2

Mówienie o Alabie, że jest pazerny na kasę to jakieś nieporozumienie. W Bayernie wygrał wszystko. Może chce zmienić środowisko bo nie czuje się tam dobrze, albo widzi że powoli zaczyna przegrywać rywalizację i chce odejść. Ma w ręku argument wolnego transferu to dziwne, że chce to wykorzystać aby zarobić? Pamiętajcie że to też gra Va Bank u Ramosa. Nie jest powiedziane, że gdzie indziej dostanie więcej.
Nie dawno gdzieś pokazaywano pensje zawodników City, które nawet na poziomie gwiazd są daleko w tyle za Realem i Barca. WIęc o czym mowa, że "niech idzie do szejków". Szejkowie są bogaci ale to nie znaczy, że są idiotami.

0

Najlepszy mecz w sezonie. Widać było jaka jest różnic kiedy jest pressing. Kiedy niepodziewanie naciska Messi. Kiedy Busi jest w końcu w swoim świecie (choć co do rozegrania i strzału z poza 16, nadal pozostanie impotentem).
Przecież na takiej dynamice gry to my w LaLiga byśmy zmietli każdego. Trzeba tylko chcieć.
No i najważniejsza rzecz. Mamy w meczu zmiany. 5 zmian. Korzystajmy. Niech ten Trincao będzie w gazie. Niech Ci obrońcy walczą na miarę Minguezy a jeżeli trzeba będzie niech schodzą w 40 min. Po to właśnie mamy drużynę. Po to właśnie Pijanic może zagrać poł meczu a nie 15 min. Sezon i tak jest przejściowy. Ale jeśli nasi mają tak grać to ja to kupuję.
Nie będzie półfinału LM, finalu cdr i Mistrzostwa jak za Valverde. Nie będzie półfinału i gołych osiągnięć jak za Setiena. Ale grą obecnie mnie kupują. Potrafią męczyć ale widać że z topką potrafią też odpalić jeśli niektórym się chce grać.

2

@Jacek770 nie zgodzę się. On ma rację. Karny iracjonalny, choć oczywiście był. Nie miał intencji w faulu i po prostu oskrobał mu marchewkę patrząc w stronę piłki. Takiego obrotu sprawy to chyba nawet Icardii się nie spodziewał.
Po karnym wszedł na wyższy, pewny poziom. Wcześniej bojaźliwie.

0

Ja jeb...diobry mecz....ale potrzebujemy kogoś kto przyspieszy grę. Busi po prostu to spowalnia. Na awans marne szanse. Ale powalczmy.

1

Dembele musi przejść na drugą stronę. Z drugiej nogi jest pewniejszy do strzelania.
Walczymy. Nasz najlepszy mecz. Szkoda że Busi fantastyczny mecz w defensywie niszczy całkowitym brakiem umiejętności przyspieszenia podania do przodu.
Podoba mi się Mingueza. Walczył, jak trzeba było sfaulował. Do cholery mamy 5 zmian. Obrońca i DM mają walczyć, gryźć, kopać jak trzeba. I jak trzeba zejść w ~30 minucie.

1

Szkoda. Tak naprawę powinno być 3:1 dla nas. Nie wytrzymują ciśnienia. Dla meczu szkoda, że nie siadło bo by było piękne widowisko.

1

Jeśli strzelimy to osrają zbroję.

0

Debuś musi ogarnąć umysł i się uspokoić.

0

Nie widzę wytłumaczenia dla marnej gry Desta. O ile szybkościowo i defensywnie było ok. O tyle w ataku ma problem z minięciem zawodnika. Koleś ma jeden zwód, którym częściej oszukuje siebie niż przeciwnika. Strasznie marny występ. Gorszy był chyba tylko FdJ. Kurde temu to w tym meczu w poruszaniu przeszkadzała piłka. Ani podania ani tempa.
Mecz wyglądał tak, że to Osasuna gra w rozegraniu jak Barca. I czasem wydawało się że to oni a nie my kontrolują spotkanie. Dobrze że im szczęścia zabraklo przy tych wrzutkach.

0

Wooooooo!! Ilaix

0

@Krzysiek872 niestety muszę się zgodzić. Te ich wrzutki są niesamowicie niszczące dla nas. Kwestia strzału w światło bramki. Więc lepiej żebyśmy coś strzelili.

0

@OskarR01 powinien zdobyć żółtą kartkę i zejść. Naprawdę wygląda na zagubionego. Nie potrafi nawet poruszać się dziś z piłką.

0

Co robi na boisku FdJ to chyba nawet on sam na ten moment nie wie.

12

Obyśmy zobaczyli FdJ i Messiego czyszczących się z kartek. Plus Puig i Moriba w drugiej połowie. Choć jeden z nich mógłby i w 1 składzie wyjść

1

Dziś powinni powalczyć agresywniej i wyczyścić się na Huescę aby odpocząć. Akurat ci zawodnicy grają dużo i nie zaszkodził by im mecz przerwy. A lepiej mieć czyste konto przed dalszą częścią rozgrywek, tym bardziej, że w obecnym sezonie ani Messi ani FdJ ciśnienia nie trzymają. Dużo gadają, a później potrafią brutalnie odpowiedzieć na faule na nich. A więc na prawdę odpowiedni moment by się czyścić.

1

@FutbolToMagia też myślę że do gry z ofensywnym Pedrim potrzebny jest ktoś kto rozgrywa w stylu Puiga. Może na razie jest nieokrzesany ale jego rozegrania wygląda najlepiej w drużynie. Pedri natomiast to taki zawodnik z błyskiem geniuszu. Wszędzie go pełno. Wszędzie walczy. Ma fajne zagrania. Ale to nie on odpowiada za rozegranie.

1

Ogarnięcie rąk. Ogarnięcie nóg. A na koniec głowy Panie piłkarzu. Co mecz masz 2-3 krytyczne sytuację, w sytuacjach "z niczego"

2

Walczymy cały mecz a teraz jak......frajerzy. Nie zaatakujemy z piłką idąc 3 na 4. Trenera odcięło bo zawodnik ledwo biega a ten go zostawia. O co kaman?Chcemy przegrać na własne życzenie?

1

Człowieku zdejmij go. Będzie jeden sprint i będzie po sprawie.

0

Strzelmy 4 bo będziemy płakać

5

Cokolwiek się wydarzy pilnujcie Langleta aby nie atakował piłki. Najlepiej niech idzie na środek napadu.

2

To jest drama. Jak by to gwizdneli. Ręka bezapelacyjna ale wynikła z tego że koleś z wyskoku miał nogę wyżej niż 1.90cm

0

Akuku. Przyszedł Pan Duńczyk i popsuł marudom imprezę.

0

El Capitananie!!! Prowadź nas wodzu wojny!!!

1

Niech robi zmianę. Messi niech usiądzie albo zejdzie na środek pomocy. Ktoś musi rozegrać FdJ zniknął a biedny Pedri robi co może.

0

To jest ten moment kiedy już powinno się rozgrzewać zawodnika za Messiego. Bo ten znowu postanawia sobie pochodzić i chować się za przeciwnikami. Wykop Stegena jest FdJ jest Dembe a mesii stojący jako najwyższy w akcji gdy bronimy zniknął gdy atakujemy. To na co on tam zostaje w ogóle?

0

Na ten moment gdybym miał prawo głosu to otrzymał by moje porcie twn kandydat który powiedział by:
Mam taki plan. Ale to co będziemy robić z tego planu, a co będziemy weryfikować okaże się w momencie kiedy zapoznamy się z CAŁĄ sytuacją klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?