yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Możecie się nie zgadzać ale karny czysty jak ta lala. Wbił w niego z ręką na plecy i jeszcze pchnął.
Dest trochę jeździec bez głosy, strasznie głębko wchodzi w ataku. Straszne braki w obronie przez to i przez ten improwizowany skład.
Nie wiem czy to dobry pomysł iść na wymianę ciosów z Grenadą. Kontry idą im niesamowicie.
1
To mamy mecz. Szacunek dla Grenady. Robisz 5 akcje w meczu i strzelasz 3 bramke. PRzy czym miałeś jeszcze setkę.
0
VAMOS ANTEK!!!!
1
Niech sypią popiół ci co narzekali. To na prawdę był jeden z naszych lepszych meczy. Oni kopneli 3 razy i strzelili 2. A jak przejrzycie highlightsy to zobaczycie, ze najgroźniejsze akcje miał przeklinany Trincao
0
PSG!!!!! :D Brawo Pany
0
Ja jeb.....tak można?
1
Nie stzrelamy z pewniaków a wpada coś takiego :D
1
Przegrywamy sami ze swoją skutecznością.
2
Super zaczęli. Mają kontrole nad meczem ale kuleje wykończenie. No i doszedł błąd indywidualny.
0
Suoer grają. Brak skuteczności, ale tiki taka jak za starych latm
0
@formentera2017 też uważam że pokazał się z takiej strony iż zostanie z nami na przyszły sezon. Po co kupować kogoś nie pewnego jak mamy naprawdę fajnego rozgrywającego. Jego problemem jest to, że gra zazwyczaj wtedy kiedy reszta drużyny gra po prostu słabo.
0
@VamosBarca12 raczej Langlet jest podstawowym graczem na tej pozycji. A trener po prostu buduje Umtitiego, żeby mieć opcję do rotacji.....i świetnie.
0
Czyli widać że będzie Arujo/Pique - Langlet/Umtiti.
Mówiłem w przewidywanych składach, że pewnie Trincao zagra bo to w sumie jedna z ostatnich szans na mecz bez presji.
5
A ja uważam że zobaczymy dziś Trincao za Demebele.
Co do obroby natomiast myślę że Langlet-Umtiti.
0
@JarekS i tu być może się mylisz.... Albo i nie. Jeśli będzie oferta to zostanie sprzedany. I tu nie ma co polemizować. Z drugiej strony. Ograny. Mający jakiś poziom. Za darmo. Z niskim (względnie) kontraktem. Drużynę tworzy 23/25 graczy a nie podstawowa 11 i 3 zmienników. A nie możemy całej ławki obsadzić Barca B.
Dlatego Emerson jest ciekawą opcja. Mo że dać rywalizache na PO. A wtedy mamy jednego pomocnika więcej w postaci Roberto. Roberto może grać na dużej liczbie pozycji i może być również zmiennikiem Alby. W dobie kryzysu trzeba szukać różnych rozwiązań. A czy Gaya za 15mln jest realny? Oby.
0
@Herbert nie trzeba będzie. W tym sezonie by musieli. Po tym sezonie jest nasz. I bardzo dobrze. Bo Roberto może grać jako zmiennik Alby, jak i Busiego i FdJ. Może to nie jest idealne rozwiązanie. Ale oszczędnościowe. A Emerson z Destem na prawdę mogli by tam porywalizować.
0
@Marcel_proo na tle tej drużyny pokaż mi 5 lepszych?
3
@Pustelnik to prawda. Ale z LM się nie zgodzę. Nie mamy potęcjału na wygranie jej co nie znaczy, że to się nie uda. LM wygrywał Real w jednej z najslabszych wersji. Tak naprawdę mega dużo zależy od formy Messiego. Jeśli odpali w drugiej części sezonu i mi się BĘDZIE CHCIAŁO, to wszystko jest możliwe. Ale na razie PSG
17
Raczej nikt nie skreślał go sportowo. Bo talent był i jest. Kwestia tych kontuzji.
0
@Michalak problem w tym że grają na tej samej pozycji i tą samą noga.
1
@DonFerdinando ale może to jest plwn budowania zespołu? Sukces okresowy. Buduje, wygrywam, buduje, wygrywam. U nas poszli inna modą wygrywam, zarabiam, wygrywam, zarabiam, nie wygrałem i się osrałem.
Wątpię by nasz model był lepszy. Może przyniósł więcej sukcesów, ale sprawił też obecne problemy.
0
@AduŚ07 ale przecież są. Sęk w tym że kupują najlepszych piłkarzy których inne kluby z Europy też mogły by kupić. A jednak nie kupują, a Bayern tak i został zwycięzcą poprzedniego sezonu.
0
@Ying a na podstawie jakich danych do stwierdził? Czy ktokolwiek pokazał wyliczenia? Zaraz pewnie usłysze że połowę tego nie da się wyliczyć bo np pewnie część kibiców kupuje karnet aby zobaczyć Messiego. Ale w ten sposób to można udowodnić również że 90 proc sprzedanych karnetów jest dzięki Dembele.
1
Jeśli Messi ze swoim kontraktem stanowi 8proc. wydatków klubu, to ile ten klub ma wydatków? Więcej niż miliard?
Panie Laporta, tak naprawdę nie ma wielkiego znaczenia jaki procent wydatk{w klubu stanowi kontrakt Messiego (bo z przedstawionych w prasie danych i sprawozdań finansowych klubu wychodzi że jednak prawie 25proc) tylko ile przychodu ma klub, i czy stać go na pensję Messiego. Bo w takim razie należ natychmiast kupić CR7 i wtedy razem z Messim wyciągną klub na prostą generujsć po pół miliarda przychodu.
A prawda jest jednak inna. Zawodnik generuje nagły przyrost do przychodów klubu w momencie przyjścia. Wtedy spłaca się z nowo nabytych koszulek, oraz wniesionych kontraktów reklamowych (jeśli klub posiada prawa do wizerunku). Później ten boom maleje. Choć by po przez nasycenie rynku koszulkami. Wystrsczy sobie odpowiedzieć samemu ile koszulek Barcy posiadam, i czy wymieniam co sezon? Oczywiste że nie.
Ale spoko. Laporta zrobił badanie i mówi że tak jest. To może jakieś oficjalne wyliczenia na miarę danych z kontraktu.? Wydatki są jasne a teraz proszę o dane odnośnie 1/3 przychodów klubu.
0
@LuisSalvano hahah. Ale ta klauzula obowiązuje osoby podpisujące to. Pozew mogą wytoczyć osobie która miałas dostęp do kontraktu i przekazała go prasie jeśli była objęta tą klauzulą. To nie tajemnica państwowa.
1
@pluszek niemoralnym jest ukrywanie zarobków w bonusach. Tak naprawdę podpisali z nim kontrakt na ok 250mln brutto za sezon. Tylko ładnie to porozbijali w bonusy bowiem kwota kontraktowa jest jawna. W ten sposób mamy Messiego zarabijącego +- 1/4 PRZYCHODÓW klubu z przed pandemii. Nikt na tyle nie zasługuje.
0
@Euphoria nic dodać nic ująć. Podpisuje się nawet lewą stopą.
2
MEssi serio. 2 minuty do końca. Na prawe nic się ci nie stanie jak pobiegasz w obronie
1
Zmienić Messiego by się przydało. jednak kogoś kto pobiegnie bez głowy z przodu jest teraz nam potrzebne. Bo nie umiemy przytrzymac piłki.
1
Serio Langlet? Za kogo na środek?....ok wycofuję. 3 w środku