1

@yla coś ty, do dziś będą go winić za wszystko. A jak widać żaden z następców nie jest w stanie wiele zmienić. Choć jeśli dadzą czas Ronaldowi to może chociaż zrobi czystkę, dla następcy, żeby się nie musiał męczyć ze świętymi krowami.
Ktoś mi wyjaśni potrzebę obecności Busiego na boisku?

8

Sorry ale jaka jest wina trenera że gracze nie potrafią strzelić 2 karnych i z 3 metrów.

0

@marcinbarca1984 to samo mówię. Jedyny co coś grał. Nie jego wina że nie miał komu.

0

Szczerze. 3 ligowiec zasługuje.

1

@kejdzi może w drugą stronę....są tak beznadziejni że jeszcze nam nie strzelili.

2

Ło kur......Sergio B. do kontroli nad meczem?

0

@denks1984 miał sporo niecelnych podań. Ale robił dużo miejsca balansem i fajnie rozciągał grę. Problem w tym, ze Mingueza się nie ruszał do przodu, a do żadnego podania Firpo nie dobiegł. I poszło na Puiga. A teraz nie ma kto nawet rozegrać.

4

Fanmtastyczny pomysł ze zdjęciem Puiga. I kto ma rozgrywać? gdyby nie Antek wracający do środka to nawet za połowę byśmy nie wyszli.

1

@adamek1010 Moriba po dobrym początku istnieje tylko w defensywie. Rozegrania nie ma. Puig nie ma tak naprawdę z kim zagrać. Widać że na linii połowy ma miejsce do rozegrania. Jak się przesunie 10-15 metrów dalej jest taki gąszcz, że nie ma z kim kopnąć. Próbował skrzydłami ale Mingueza nie idzie na wybieg a Firpo do piłek nie dobiega.

3

Wąskie boisko (odległość stania od wybijanego rożnego jest już w obrębie pola karnego). Inna murawa (może komuś się wydaje że to nie ma znaczenia ale ma, piłka inaczej się odbija prowadzi). I beznadziejna forma niektórych piłkarzy sprawia że jest ciężko. Ewidentnie nie dają rady skrzydła. Puig kilka razy wypuścił Firpo a ten nawet nie ogarnął dojścia do piłki. Wepchnijmy bramkę i otworzy się worek. Szkoda karnego ale się zdarza. Przeciwnik gra więcej niż rywal Realu który miał 2 akcje. Jak odpadniemy bedzie wstyd. Jak wygramy sukcesu nie będzie wielkiego. Ale Trincao powinien iść do rezerw pograć i nabrać rytmu meczowego.

0

Firpo nie zdejmie bo nie ma kogo tam wystawić. Ale Trincao niech odda tą 2 połowę Collado/Konradowi bo on nawet nie gra słabo. Nie gra w ogóle.

1

Zle nie strzelił. Raczej piękna parada bramkarza.

1

Prawda taka, że ten mecz trzeba wygrać i zapomnieć. Mówcie co chcecie ale widać, że Puig ma talent. Potrzebuje jednak do gry szybkich skrzydeł. Sam robi dużo miejsca w środku balansem. Jak mam się do kogoś przyczepić to do Firpo i napastników bo nie ma ruchu na prostopadłe wyjścia żeby taką piłkę zagrać.

2

Oby tylko nie wystawiali Dembe bo szkoda "kruchego" na taki mecz tym bardziej na dziwną murawę. Super było by zobaczyć Puig - Pedri choć nie wierzę w to.
Ale Puig-Pijanic-Ilaix bylo by ciekawe.
A ataku postawił bym na Collado Briaithwaite i Trincao a co tam. Jak fantazja to fantazja.

0

@PatrykBarca łatwo powiedzieć sprzedać. Oferty raczej nie płyną drzwiami i oknami. Kontrakty są tak wywindowana że w obecnej sytuacji nikt nie chce schodzić z takich zarobków, bo szans na lepsze nie ma. A szczególnie Umtiti

0

Jak gra to gra. Jak się wchodzi w co trzecim meczu na 15 min to można się o własne nogi zabić.
Ani Fati ani Pedri nie istnieli by gdyby nie grali regularnie.

1

Jakiś maniak na punkcie Xaviego. Może czlowieka należy sprawdzić bo pod jego wodzą zespół może spaść. Albo iść droga Bayernu. Tam czołowi piłkarze stanowią o sile struktury kierowniczej klubu. Wykrozystują swoje biznesy, znajomości sla dobra klubu. Więc może tak budować strukturę podobnie z Pique, który ma smykałkę do biznesu (co nie stanowi o tym że w Barcie by się odnalazł)

0

Kwestia tego że chyba nie powinniśmy tego chcieć.

0

Messi powinien dostać - 1 zaliczając czerwoną kartkę. Przechodzony mecz. Dramat kondycyjny uwidoczniony przy kontrze Dembele gdzie na początku próbował biec a później stanął. To obrazuje jaką siłę wpływu na zespół i trenera musi mieć że pozwala mu się zostawać jako najbardziej wysuniętemu grwczowi, gdzie nie raczy nawet ruszyć po wykopywane do przodu piłki, a także nie asekuruje przed polem karnym przy rożnych przeciwnika. Powiedzmy sobie wprost. Messi poza atakiem nie istnieje dla drużyny w meczu. A gdy włącza tryb "przechodzenie meczu" to w cale go nie ma. A wręcz przeszkadza ustawiając się na środku przed polem karnym wyci@gając obrońce i uniemożliwiając zejście do środka innym graczom. Sorry alw obecnie jego obecność na boisku po prostu gniecie cały zespół.
Myślę że właśnie dlatego Koeaman nie interweniował w sprawie zatrzymania Suareza. Pora pozbyć się balastu choć by byli to najlepsi i najbardziej zasłużeni gracze jeśli nie potrafią dostosować się do obecnych warunków drużyny.

0

@PIETREKs jest regulamin odnośnie pauzowania za kartki, który był znany stronom przed meczem. Wiec w czym problem

2

MEssi dał impuls w 118 minucie! Brawo Leo pokazałeś jak dziś grałeś! Przynajmniej nie będę musiał ciebie oglądać chodzącego w następnym meczu.

0

@Magicc89PL bez przesady Athletic też nie za wiele miał. 4 akcje? To my straciliśmy głupio 2 bramki. Przy trzeciej bez przesady, narzekać na kogokolwiek było by głupio. Strzał życia.

0

Narzekać na Atletic, że spowalnia i rozbija grę. Prowadzą? To grają aby się mecz skończył. Nam tego zabrakło, gdy oni cisnęli. Kiedyś biegali by za piłką przy 2:1 dla nas. Obecnie prowadzili grę i im przyniosło to skutek.

0

@Sebolinho to raczej wina Messiego, że zespół nie gra. On jako kapitan powinien dać impul pociągnąć do wysokiego pressingu, nacisnąć, rozegrać, albo zrobić cokolwiek. Ale po co? 40 mln po sezonie weźmie. 89 za stanie weźmie. Po co biegać. Jak i tak najdą sie ci po powiedzą, że nie musi bo ma 34 lata.

0

Mam dosyć stania Messiego. Po prostu niech pożegna się godnie i odejdzie. Obecność zawodnika który ma pozwolenie na stanie jest po prostu niegodna tego zespołu. Wolę 10 Puigów i Martinów którzy choć ambicję pokażą. A tu jeszcze ludzie tłumaczą ....bo koleś ma 34 to nie musi biec do kontry. Otóż musi. Ale jak widać to nic nie musi. Nie musi grać, rozgrywać, walczyć. Nic. Ważne aby strzelił coś w jakiś meczach i będzie bogiem. Wszystkie wielkie porażki ostatniego okresu należy mu zapisać. Bo stoi i po prostu się patrzy. Zero jakiejś ambicji. To jest Kapitan podrywający zespół do walki?
Jeśli w ostatni meczu bez niego zespół biega, to czemu nie robi tego w meczu z nim? No właśnie czemu? Bo stoi taki kołek i przeszkadza grać. Kończ Pan Panie Messi.

0

@LRey jeden.....jeden za którym nie nadązył nikt nie dając mu szansy sfinalizować go.

0

Akurat przy wrzutce Griez i ALba dali ciała bo to ich piłka minęła.

0

Eh. No zdarza się. Ale Langlet do zmiany. Nie da się grać środkowym obrońcą grającym asekuracyjnie.

0

@michalch9 tylko Messi 3/4 meczu przechodził. Mam 39 lat i kur.....stać mnie aby spiąć się na jeden bieg na odcinku 60 metrów na pełnym gazie.
Ale nawet jest jak mówisz to pokazuje dokładnie czemu Messi nie powinien zostawać jako wysunięty napastnik. Bo nie biega do wykopywanych piłek. Bo nie uczestniczy w kontrach jeśli nie on prowadzi piłkę. Bo jedyne co robi na 9 to stoi i nawet jak Dembele schodził (jak kiedyś Messi) do środka ze skrzydła, to tam jest Messi z wyciągniętym obrońcą.

0

BRAWO DEMBE......ta kontra pokazała gdzie szybkościowo jest Messi, który stał na połowie gdy zaczynałeś biec z linii pola karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?