1

Szacun za te słowa. Ja to widzę, ze na CN to może porywalizujemy. Ale w Paryżu zrobili z nami co chcieli gdy byliśmy w formie. To co powiedzieć teraz.....
Trzymam jednak kciuki by nasi odpalili.

0

@merawka akurat Real trafiając Atalante może się przejechać. Jedynie RB Lipsk był by gorszym dla nich losem z 2 koszyka.

1

Najgorszy Messi i jego wpływ na ambitną grę zespółu. Ale tak znajdą się ludzie co powiedzą, że dał nam trzy pkt. Co z tego bramki nie straciliśmy a obroba dopuściła do takich sytuacji że głowa mała. A dodatkowo broniliśmy się ostatnie 2 min jak by niewiadomo z kim gramy. Kiedyś Levante nie zobaczyło by piłki przez 10 min bo by z nimi w dziadka grali.

Najlepsze to że jednak parku piłkarzy gra na ambicji. I może tej ambicji starczy do przyszłego sezonu. +
Zależność od Pedriego i statystki Busiego. Wchodzi Pedri i nagle akcje są dynakiczne. COU biega. Ktoś przyspiesza grę. A i tak będziemy w przyszłych meczach męczeni Sergio B. Bo przecież wchodził mając 90+ proc celnych podań. A to że 4 niecelne były jedynymi piłami granymi przez tego gracza powyżej 5 metrów odległości no to co. Statystyka się nie myli. A jedynie gra pokazuje że Sergio kompletnie nie rozgrywa i nie nadaje si# do niczego poza odbiorem i oddaniem piłki.

Dramatem jest też tracenie piłek przez FDJ. Koleś gra spoko. Ale gdy traci piłki na pozycji DM w sytuacjach dramatycznych. 3 takie piłki wczoraj stracil. Lepsza dużyna by nas skarciła jak nic.

0

Ta końcówka jest po prostu tragikomedią

3

I niech ktoś powie, że Duńczyk w tym meczu nie walczy się i nie stara. Poza tym ma jeden z największych wkładów w grę...po mimo braku techniki i problemów z przyjęciem.

1

@lukas1442 dokładnie tak. I powiedzą przecież oddał 10 strzałów.
Ale obraz zawsze będzie taki. To geniusz. Dotknie dwa razy coś wykreuje, strzeli. Ale nadal jest chyba najsłabszym i najmniej zaangażowanym graczem Barcy w meczu.

1

Powiedzieli, ze my oddaliśmy 21 strzałów? Kiedy? Na co?

0

Wchodzi Pedri i nagle gra przyspiesza. Nagle COu zaczyna biegać bo ma kogoś do szybkiego pogrania. Griez widać zajął pozycję jaką powinien zajmować Messi potrafiąc genialnie rozgrywać. Wszyscy chcą coś wnieść do gry....tylko ten Leo. Eh

0

@kibic555 Jeśli grasz Puigem zamiast Busiego, na DM masz FdJ. Podobnie z Alenią.
Ja nie mówie też, ze Levante nie może nas ograć. Ale na boga jedna zmiana w składzie to nie jest jakiś dramta. Niby mamy najlepszego gracza w zespole, który jak by niby przyszedł do Polskiej ligi to by zdobył ZŁotego Buta easy a tu wychodzi, że drużyna za miliony ma problem z podjęciem walki z LEVANTEM

1

Wcale a wcale nie potrzebujemy Puiga który przyspiesza grę i chyba jako jedyny rozgrywa.
Xavi i Iniesta okaleczyli Busiego. Bo jedyne co musiał zrobić to odebrać piłkę i podać 2 metry w bok. Reszta szła sama. A teraz trzeba zagrać na 10 metrów, w uliczkę, a czasami nawet przerzucić i strzelić. A on tego nie pojmuje.
Naprawdę. Busi i Messi zejdą w 2 połowie i zobaczycie, że będzie to się kręciło.

4

@tomekjd ciężko powiedzieć. Jest wszędzie od pomocy do ataku i właściwie to go też nie ma. Na pewno nie istnieje w grze destrukcyjnej. Nawet jak piłka idzie z 2 metry od niego musi odpoczywać, żeby mieć siłę na atak.

0

Tego jeszcze nie graliśmy. Zamek Levante nad Barceloną na CN. Zajebiście.

4

@lukas1442 to co robi po stracie piłki przypomina dzieciaka, któremu zabrano cukierka. Ja nie krytykuj, że nie jest w formie. To się zdarza. Że nie wychodzi? Ok, nie jemu jednemu. Ale płacenie za coś takiego, że po prostu ma wyjebane na jakikolwiek pressing i grę obronną jest skandalem. Obraża się i staje gdy mu piłkę zabierają? Dosłownie niewiarygodne.
Na prawdę im szybciej on odejdzie, tym szybciej coś zacznie odżywać w tej drużynie.

0

@kibic555 Oscar Mingueza nie dawał rady gdy grał?
Poza tym proszę cię. Jeśli nie możemy wystawić obrony w typie Arujo-Mingeza na LEVANTE....to kim i z kim my chcemy grać?
Gramy z Levante!!!.
U siebie!!!.
Z takim zespołem połowa Barcy B wsparta Messim, FdJ, będącym (jako chyba jedyny) w formie ALbą pownna sobie poradzić pewnie w 8 na 10 meczy. A my mamy być obsrani wystawieniem zawodnika PODSTAWOWEGO składu, wspartego 9 innymi i jednego młodziana który w meczach, w których zagrał w sumie był najlepszym defensorem drużyny (ok błędy robił, ale nie takie jak przeciążony Langlet)?
No z takim podejściem to do dziś należało grać Rakiticem,a nie go oddawać.
Właśnie w takich meczach trzeba dać odpocząć tym co są zajeżdżani albo się pogubili. W takim meczu należy wyjść w 1 połowie Puigiem albo Alenia zamiast Busiego. I szukać gracza który zrobi różnice, jak Pedri który robił rożnicę w 1 części sezonu ale bajka się skończyła.

0

Langlet powinien sobie odpocząć w takim meczu

0

@pienaar to pokazuje jak trudną ma rolę przychodzący trener. Niby dostał wolną rękę w klubie w głębokim kryzysie. A jednak nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć. Na to potrzeba czasu. Tak naprawdę Guardioli czystkę w dużym stopniu rozpoczął Rijkard. Może tu też tak będzie. Nie ma się co oszukiwać. Choć MEssi to nasz najlepszy gracz, z nim w składzie i z jego wpływem na drużynę, obraz jej gry oraz atmosferę nic się nie zmieni. W meczach bez Leo aż miło się patrzyło jak walczą, choć do strzelenia bramki w cale nie szło łatwo.
Niby nowa miotła załatwia sprawę (przykład Bayernu) i potrafi odzyskać niektórych graczy. Tylko czy w naszym przypadku ktokolwiek jest w stanie sprawić aby Messiemu się jeszcze chciało? Choć racjonalnym się wydaje, że to on sam powinien walczyć o jak najlepszą formę na ten ostatnie turniej MŚ w których zagra. Ale dla nas niestety to dopiero za rok. Więc ten sezon może widać uznał już za stracony i woli po odpoczywać.
Powiem tak. W tym sezonie powinniśmy się cieszyć tymi dobrymi momentami, których pewnie będzie nie za dużo. I liczyć, że w przyszłym wiele więcej się rozwiąże. Klub tak naprawdę potrzebuje ok 3 lat na przebudowę. Nie da się teraz szastać kasą. Nie ma co liczyć na potrójne korony. Może jednak coś tam wygramy. Real w kryzysie wygrywał LM.

0

Powinien na ławkę siąść Clement. Co wyrabia to dramat. Proste niewymuszone błędy. Takie frajerskie i gapiowskie. Tu piłkę przepuści tam coś zgubi. Dramat. Zbyt mocno ekspleatowny

0

Bład Alby. Zle wyrzucony aut o ziemie. Langlet nie wział by tego z polowy klatki.
Ter Stegen tez mogl wybijac a nie probowac przerzucic nad napastnikiem.

0

@BarcaSupporter nie wstyd tak grać bo Cadiz gra świetnie. Problemem dziś jest obecność Busiego który tylko spowalnia grę. Ten człowiek już chyba sam nie wie co ma zrobić jak dostaje piłkę. Zagranie na więcej niż 5 metrów nie do nogi ale przed zawodnika przerasta jego pojmowanie.
Cou też dziś nieobecny. Jak napisałeś. Dembele od razu. I ja bym dał Puiga. Pomoc wygląda fatalnie

3

@natanvip smaku dodaje fakt, że Dembele na prawym skrzydle gra lepiej. Więc może będzie Fati-Dembele

2

Przykład jego i np. Vardego pokazaują że jak trafisz na odpowiednią drużynę i szczęście ci dopisze nie musisz być miSZCZem świata aby grać dobrze.
Kluczem jego sukcesem jest to, że nie jest podporządkowany pod Mesiego. O dziwo częściej na ścianę gra z Dembele i Cou oraz robi miejsce Albie. Z Messim nie gra za dużo, bo chyba jest dla niego za słaby technicznie. To widać gdy ma minąć przeciwnika oraz jak ma opanować trudniejsze piłki. Natomiast daje drużynie coś jeszcze. Przy akcjach ze skrzydła atakuje światło bramki dając opcję i ściagając ludzi tak, że piłka nie musi zostać zawsze wycofana do wbiegającego Messiego.
Oby twój sen trwał Martinie.

0

@JarekS akurat Ansu to po takiej kontuzji startuje jak by z pozycji oddalonej od czołówki. Ja był Debele był statystą. Po ostatnich dwóch meczach nikt nie ma wątpliwości, że Dembele jest tym kim był zawsze. Wielkim piłkakarze. Tyle że u niego wszystko zależy od kontuzji. Jak go ominą możemy mieć kolejną wielką gwiazdę na skrzydle, a jak nie to przynajmniej mega dobrego zawodnika.

0

@ZIBI88 i stąd ta rola. Jak Puyol w parze z młodym Pique, ma wyczyścić wszystko czego nie weźmie szybki Mingueza.

3

@Turio przy takiej formie Duńczyka olał bym wydawanie tych pieniędzy na Depaya (w zimie). I poczekał do lata.

0

Różnica z Messim a bez Messiego, że ta piłka w końcu idzie wzdłuż bramki na lekkie tknięcie kończące się bramką.
Fajnie ogląda się jak grają lekko dla oka.

0

@icon3520 też tak uważam.. Ostatnimi czasy (sezonami) nasi trenerzy lubowali się w "odpoczywaniu" zawodnikami, którzy pokazali się z dobrej strony i złapali formę.

1

@Headliner9 zgadzam się. Puiga niech da za niego. Jeśli sezon ma być długi dobrze by było mieć takiego zawodnika w odwodzie który jednak coś tam kopie. 60/70 min nie zaszkodziło by nikomu.
Jednocześnie skłaniał bym się do wystawienia Busiego w obronie. Przypominam, że grywał tam i asekuruje Pique gdy ten wychodzi wysoko. A grając na ostatniego nie miał by problemu z wracaniem. Niech "Mingeza" biega za dwóch.

1

@polcza kwestia wyjścia z gówna jest możliwa, ale musi dopisać mu szczęście. Wtedy byli młodzi, pełni zapału i nie bali się zaryzykować. Szczęście przyszło w osobach Rijkarda i odpalenia R10. To dwie kluczowe postacie tego co stało się później. Czyli szczęścia x2 i postawienia na Guardiolę, któremu odpalił Messi i.....w zasadzie każdy gracz w drużynie.
Boję się, że wybór Laporty nie będzie tym co powinien. Myślę, że Laporta uderzy po Haalanda (osobiście chciałbym go u nas) ale zrobi to by budować wizerunek drużyny oraz celów markietingowych. Natomiast osobiście uważam, że wolał bym Prezydenta, który zacznie budować podwaliny wielkości i stabilności, a nie będzie dalej ciągnął kolosa na glinianych nogach, który bez sukcesu będzie chylił się ku upadkowi.

0

@normasubiektywna AKurat myślę, że Laporta wie co robi. Odejście Messiego zostawi dziurę marketingową, którą będzie trzeba zastąpić "głośnym" nazwiskiem. Stąd te wszystkie Neymary i Haalandy. Bo Brightwaitem raczej koszulek nie sprzedadzą. A po jego odejściu jednak klub zostanie odciążony ~90mln pensji rocznej.
Osobiście uważam, że dobrym kandydatem będzie ten, który nie będzie chciał budować Barcy na hura, na teraz. Lepiej przemęczyć się ten rok, dwa, a może i trzy ale zbudować podwaliny klubu (nie mylić, z drużyną). Aby to wszystko zaczęło funkcjonować jak należy. Wtedy można budować drużynę.

0

@kokos_xd ok, thx to przegapiłem. Bo wydawało mi się że ruszyli od środka choć na powtórce widziałem, że mógł być spalony. Myślałem, że uznali to za nie podanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?