yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież i tak wszysto zależy od Messiego. Jak będą go głaskać żeby był szczęśliwy to dalej będziemy oglądać to co oglądamy. Przecież każdy wie że wszystko w tym klubie było pod niego w tym sezonie. A on po prostu zawiódł.
Zobaczynybczy Koeman bedzie miał jaja zdjąć go w trakcie meczu kiedy na to zasługuje . A zasługuje w każdym po 65 minucie kiedy już nawet nie udaje że biega. I tyczy się to wszysykich. Intensywność przede wszystkim. Daje ile mogę a jak trzeba siadam na ławkę. Pewnie utrzymają 5 zmian bo to się sprawdziło. Więc dobra ławka to podstawa. No ale zobaczymy jak sobie poradzą z problemem bogactwa.
Mam nadzieję na zobaczenie duetu Cou/Griezmann i ich pracybw szybkim ataku. Może kiedyś taki uświadczymyn
2
Barto to żart. Powinien odejść. Setien to słaby trener. Valverde nie dano dokończyć sezonu. Abidal to słaby dyrektor sportowy. Ale do cholery nic nie usprawiedliwia tego jak gra Barca. Czy nagle tej drużynie zbrano umiejętność grania? Czy nagle 3/4 składu triunfujące w erze tiki-taki nagle przestało potrafić kopnąć dwa razy piłkę od bramki? Wyprowadzenie to jest jakiś dramat. Zawodnicy nie biegają i się nie ruszają na boisku. Za to nie odpowiada trener. Za to, że na murawie brak ambicji i chęci walki a Messi sobie człapie a i tak go chwalą nie odpowiada trener. Odpowiada SKŁAD NA BOISKU.
Może i dobrze że przydażył nam się Bayern. Będzie trzęsienie. I powinno.
3
Trener drugiego zespołu z nastawieniem na przetrwanie i zmiany.
Za rok niech nowy zarząd wybiera trenera.
7
Dalej mówcie, że Messi to geniusz bo odpoczywa na boisku. Bo zagra pare fajnych piłek. Urzędnik na poczcie też postawi pare pieczątek bo mu za to płacą. Messi od długiego czasu powinien być zmieniany w 60 min. Bo wtedy już po proatu nie istnieje. Nie chce mu się. Nie biega. Czasem coś kopnie. Ale nadal potrafi mieć przebłysk i wszyscy na to czekaja. A tak się nie da. Trzeba walki. Nie mam siły koledzy mnie zastąpią. A nie pierdol.....glupot o oszczędzaniu się na boisku.
0
@bari_94 oczywiście, że rozumiemy. Barto też powinien się unieść honorem i zrezygnować.
0
@Krzysiek872 jak by nie grał tylko pod siebie coś by z tego było. Musi zacząć pracować dla zespołu a nie dla siebie. Dziś do póki mu się chciało nawet jak było 4:1 to to wyglądało. Później zrobił to co robi ciągle ostatnio. Snuł się po boiski i człapał. Odpoczywał? GENIUSZ? W ostatnim meczu sezony przy 8:2.
1
Więcej piania i zachwytów nad Messim gdy mu się nie chce ruszać. Z jego skillem kopnąć celnie dwa/trzy razy w meczu to nie sztuka. A ludzie i tak powiedzą, ze geniusz gdzie koleś od 3 sezonów snuje się po boisku. Ma przebłyski geniuszu i potrafi robić cuda z piłką, ale jak widać to już nie wystarcza. I nic nie zmienia, że w meczach jest najlepszy, kiedy swoją postawą ciągnie drużyne w dół.
Semedo to kryminał. Niech ludzie piejący nad nim pakują się z BArcy razem z nim. 7 z 8 bramek jego skrzydłem. Davies go ośmieszył. Ale szczytem jest to co prezentuje przy 1 bramce. Ludzie drużyna broni a on sobie truchta do tyłu. Jest jedną z twarzy porażki i obecnej Barcy. Zachwycanie się kolesiem, który umie pobiec do przodu ale z cofnięciem do obrony ma mega problem.
Busi - dobry na mecze w Barcelonie. Kontrolowanie meczu rozstrzygniętego. Ale po prostu dramat w rozegraniu.
Roberto - biedny. Co by nie zagrał zawsze dostanie rykoszetem. Jak nie asekuruje to musi naprawiać błędy. Dziś 1 bramka jego. Ale Semedo oddający mu piłkę z 2 metrów między 2 obrońców? Bezcenne
Pique - gra z Langletem nie funkcjonuje. Grają jednakowo. Wycofani. Pique nie jest młody szybkości mu brak. Może być takim Puyolem, ale do tego potrzeba ruchliwego grającego piłką drugiego obońcy. A Langle nim nie jest. Z drugiej strony Langlet gra teraz jak Pique. Gdyby miał przy sobie rozgrywającego obrońcę to był by naprawdę dobry. Ale ma Gerarda. Dziś jedna bramka na konto francuza. Ale to się zdarza.
Setien - skończony bencwał. Olać porażkę. Olać że nie wyszło. Ale masz zawodników w formie to nimi grasz. Zamiast tego wystawiasz huje muje dzikie węże. Chyba ciał pokazać, że nie kopiuje Valverde i uparł się na grę tym Roberto w środku. I ok. Miał prawo i przegrał. Pora podać się do dymisji. HONOR TEGO WYMAGA PANIE.
Za to co zrobiłeś dla Barcy B. I za to że nie pozwoliłeś pograc Puigowi.
0
Obaj francuzi spędzający wolny czas we Francji. Wszystko raczej jasne.
0
Juventus się nie pier......Sari miał mieć projekt, ale to co pokazał nie kwalifikowało się do niczego. To go pożegnali. Zobaczymy co nasi zrobią.
4
Chociaż młodzież pokazała emocje i załamanie kopiąc te krzesełka. Może nie fajny obrazek ale chociaż im zależało widać.
2
I Cou pokazuje, że jest stworzony do szybkiej gry. A nie klepanie i granie pod jednego zawodnika.
Ten zespół skończył się w momencie jak idioci zaczeli chwalić Messiego za odpoczywanie na boisku i wskazywanie jak to cudownie, ze chodzi 7 km i robi tyle dobrego.
BIEGAĆ BIEGAĆ I JESZCZE RAZ BIEGAĆ. Przynajmniej ambicja.
Teraz czekam na 90 min i zmiane Puiga.
2
I dobrze. Setien niech się pakuje. Ja pierdole do 80 min nie zrobić 3 zmian w takim meczu. Brawo panie trenerze.....Zabij w ogóle ducha Puiga. Po co wierzyć, ze można pomóc drużynie czy to Barcei A czy B.
1
Czy ten nasz trener zrozumie w końcu że przegrywamy brakiem środka? Vidal walczy ale na rozegranie jest za słaby. Fdj nie ma z kim grać. Mamy Puiga który nieźle kreuje.
I co? 75 a my mamy dwie zmiany gdy Bayern idąc do półfinału "odpoczywa" zawodników.
0
@krzak82 tym komentarzem wygrywasz dzisiejsz topic
1
To Flick robi zmiany...a nasz treneiro zadowolonmy chyba z tego co widzi.
0
Na co czeka trener?
2
Kto chce Semedo w barcelonie jest po prostu nienormalny. Co ten cżłowiek tu szuka. Ale nie, będą go bronić.bo Roberto słabszy? Na prawdę kiedyś ktoś widział, aby tak objechano Roberto?
0
@Czarny19 no miał. Grać na zabicie gry i liczyć, ze coś wpadnie. I wpadło. Tylko im wpadły 4.
0
Setien moze być dumny. uspokoił grę.....przy 1:4.
Kur..... Piug na boisko.
0
@blaugrana158 Alba. Po jego skrzydle poszła jedna akcja. On generalnie chyba z obrony jedyny który nie zawodzi. Więc nie Firpo.
1
Nawet Andrzej Strejlau zauwazył, ze w takim skłądzie barca nie chce grac piłką w pomocy. Setienowi legł plan w momencie starty bramki. Co on myślał, że Bayern będzie się bawił.
1
Może to i dobrze. Jak nas zgwałcą z 7:1 nic nie uratuje Setiena. Jedyne czego szkoda to Barcy B, którą olał ciepłym moczem pseudofachowiec. A może i Barto zrezygnuje.
0
Oni nie umieją się ruszać nawet. Widać ile robi w meczu Griezmann ruszając się. Tu nie ma nawet komu podać. Bayern pobiega 1 połowę i sobie stanie w 2.
0
Każda akcja Bayernu to akcja stroną Semedo. Kiedy ten klub zrozumie, że ten człowiek nie ma pojęcia o bronieniu.
2
Ja pier....ROberto......ale Semedo tez mógł wrócić od razu.
0
Ja pierd.....co oni odpierd....z tym rozegraniem z trójki. Jak tak mamy grac to skrzydło ma ciągnąć. Wybicie na uwolnienie?
0
Brak ruchu w środku widać po tym że Fdj sam na 3 Niemców. Masakra.
1
LOL. To się zemści. 4 na bramkarza i nikt piłki nie walnął?
0
Gollll
Cud. Albo dograć nie umie nawet w takiej pozycji
1
Setien myślał, ze Bayern będzie się bawił w pozycjonowanie.