yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PJ777 no tak bo Duńczyka który choć walczy nie można wpuści by nie urazić Messiego brakiem Suareza. Wszyscy którzy mogą coś wnieść są zgnieceni przez MEssiego który celuje w bramkę z rożnego.
0
@Catalanian1991 za Valverde walec jechał do przodu. Paradoksalnie chłopa wyrzucil po porażce w najlepiej zagranym meczu sezonu. Ale jak widać to piłkarze zaciągneli ręczny na boisku. I z Romą i Livepoolem ....a w tym sezonie nawet się z tym nie kryją.
5
Jeb.....90-100mln na Martineza. Dajcie tyle za kozak trenera który rozgoni tą bandę. Wolał bym chyba chłopaków z II zespołu oglądać. Sorry ale jak Messi ma tak wyglądać i tak wpływać na zespół że przy GNIECENIU nas prze Real V. nie raczy dupy ruszyć aby pomóc to niech kończy karierę albo idzie do City. Co z tego, że jest najlepszy jak przez niego ta gra leży. Komu mieli grać jak on nie raczył ruszyć. Komu ten Suarez ma zgrac piłkę jak Leo sobie stoi. Kończ waść wstydu oszczędź. Skillem jesteś lepszy niż każdy zawodnik tej ligi. Ale negatywnie wplywasz na zespół.
0
Co robi w końcówce Semedo? Nawet dupy nie zamierza ruszyć w obronie?
1
To jest drama co gramy w środkowej linii. Jakim cudem nie umiemy się utrzymać przy piłce na 5 podań?
1
Wstyd mi być kibicem Barcy w momentach gdy po prostu nie ma w nich ambicji.
Messi też jako kapitan, lider, przywódca a ponadto ponoć najlepszy gracz świata mógłby wziąć ciężar rozegrania na siebie, zamiast dreptać. Naprawdę te pokolenie się nam skończyło. Najgorzej, że ciągnął w dół młodych bo są piłkarsko lepsi ale nie dają nam nic.
5
Busi do Rakitica, Rakitic do Busiego. Obaj w bok i do tyłu na 3 metry. Jestem zwykłym ciemniakiem ale widzę, że to w ogóle nie fukncjonuje. Więc o co do kur....chodzi, że ci na ławce tego nie widzą. Co daje nam obecnoć Ivana na boisku wespół z Sergio B.?
0
Jak mnie wkur...... MEssi z tymi rożnymi. Od czasu gola z rożnego Krossa sam próbuje cały czas tak strzelić.
2
@catalanian09 taaaaa właśnie widać. Mamy problem z wyjściem z połowy.
16
Schodzi Puig i Barca nie potrafi wyjść z połowy. Masakra.
0
Liczby Dembele bronią go. gdyby tylko mógł grać bez kontuzji.
0
Widać jaka jest różnica jak 4 gra w środku i jest pewniej w obronie. Dodatkowo po przejęciu szybciej z przodu. Nie oszukujmy się. Na ten moment Puig to pomocnik pierwszego wyboru. Choć by przez samo zaangażowanie.
0
@sokot przez Barcelonę i firmę Naymarów, kóre dogadały się na kwoty poza plecami DiS i właśnie Santosu. A klub miał procentowy udział w kwocie transferu?
1
@virus19 z Laportą chodzi o coś innego. Chodzi o to ze na sukcesie wprowadził Barcę na salony. UEFALONA. Może i tak. A poźniej co? Zakazy transferowe. Afery, za aferą, kary. Barca przestała się liczyć gdziekolwiek i w czymkolwiek.
A sukces sportowy? Wystarczy spojrzeć na Real. Mieli gwiazdy i nie wygrywali nic. Mieli marny skład grający drame w lidze a wygrali 4 LM w 5 lat. Po prostu kwestia kogo się trafi. Laporta trafil. Rijkardem bo to on odbudował zespół na pieniądzach i gwiazdsch. A poźniej zdażył się cud z Pepem który zbudowal skład na wychowankach złotego pokolenia.
I sodówka uderzyła w Laportę bo chciał iśc w politykę.
Na ten moment Laporta wydaje się chyba najsensowniejszy. A czy wygra? Zobaczymy.
0
@korn234 Wszystko się zgadza. Z tym, że Suarez jako typowy napastnik może stać cały mecz jeśli strzela. Busi zabija nam grę. On już nawet nie ogarnia w umyśle, że mógłby piłkę na wybieg do przodu zagrać. Spowalnianie i stopowanie gry. W parze z Rakiticem mogli by przestać z piłką cały mecz.
Pique też już powoli za wolny. U niego jest ten problem, że Langlet nie jest Pique z czasów Puyola. Pique mógłby wtedy koncentrować się na tych 2-3 sprintach na mecz i rozbiciu kluczowych akcji. Niestety Francuz jest dość statecznym obrońcą nie podłaczającyjm się do rozegrania, a więc idzie do tego Gerard i później mamy różnicę.
Różnicę widać też przy ROberto i Semedo. Może ten 1 nie daje tyle w przedzie ale przynajmniej do każdej kontry przeciwnika wraca i broni. Semedo? Ma ochotę szaleć z przodu choć średnio mu idzie....niestety bronienie generalnie ma w tyłku.
1
Kolejny mecz po wznowieniubi kolejny raz pomoc inaczej stworzona. Ale to już wola o pomstę do nieba. Teoretycznie 3 pomocnicków którzy odnajdują się na defendywnym. Zwro kreacji.
Nasz trener to kompletny......brak słów.
Czy on nie widzi że Rakitic z Busim nie nadają się do grania razem
3
Dla nas dobrze. Ale nie ma co się oszukiwać, że Santos najbardziej został oszukany w całej sprawie.
1
W kwestii transferów. Skupić się na darmowym Willianie z Chelsea. Spróbować sprzedać Semedo póki jeszcze można. Umtiti to raczej materiał na dokończenie kontraktu u nas bo nikt go nie weźmie.
0
@Gall ja myślę, że scootong się sprawdza. Tylko to trzeba trenera z jajem, który walcząc o wynik będzie chcial zaryzykować. Skoro możemy wykreować Puiga, Collado, L. Pereza, Fatiego a nawet Kubo to znaczy że pottafią działać. Co z tego jak później nikt nie da im szansy bi liczy się wynik i chory wyścig z Realem. Paradoksalnie 2 słabsze sezony mogą nam wyjść na dobre bo bez presji ktoś zacznie w końcu stawiać na młodych a nie wszystko podporządkowywwć Messiemu, który nie ukrywając choć jest najlepszy powoli ciągnie zespół ku dołowi nie oddnajdując się w nowej rzeczywistości ze starymi kolegami jak Busi, Pique. Po prostu wymiana pokoleń nam potrzebna. To i może Griezmana i Cou się odnajdą jak zespół zacznie grać szybko.
0
Semedo po prostu nie ma prawa grać. Naaet w osttaniej akcji Atletico nie wrocil. Doszedl do polowy a jak szla nasza akcja nie zdazyl z nia pojsc. Messiemu ktos powinien powiedziec ze nie potrafi dosrodkowywac. Kazda jego wrzutka jest za krotka albo przerzucona. Strzelac wolne prosze bardzo ale nie wrzucać.
Paradoksalniw po drugim dobrym meczu z Atletico tracimy drugi tytuł. Karny na 2.2 to jest kpina. Lhaoz na varze powinien się spalić w piekle skurwysyn.
Setien out. Nie za to jak gra Barca. Tylko co ten czlowiek robi z druzyna. Zmiana Fatiego 82 min. Zmiana Griezmana 90. Jemu ktos pokazal inne mecze gdzie zespoly sie zarzynajana pozniej wymieniaja 5 zawodnikow? Czy majac mocny sklad mamy trenera debila, ktory w ogóle najlepiej by nie zmienial? Przy 5 zmianach mozna dac minuty prawie kazdemu. Mozna wymagac heroicznych wysilkow od niektórych graczy. Vidal biegaj 70 min jak bys biegal 90. Pozniej odpoczniesz. Lepiej trzymac stojacego Suareza niz probujacego Brightwita. Griezmann forme na pewno lapie wchodzac na 3 min. Fati dobrze ze zdarzyl piłki dotknac.
Jedyny pozytyw to Puig. Na ten moment bez niego ta pomoc stoi.
0
W koncu na coś się przydał.
3
@jarek771 pieniądze zarabiał
2
@JohnBarça do tego prawy obronca hasa do przodu jak kucy a do obrony człapie przez co ten lepszy lewy nie może nawet iść do przodu. W obu groźnych akcjach Atle Semedo nie było na prawej stronie. On zachowuje się jak by nie wiedział gdzie jest. Alves jak traciła Barca piłkę gadał do siebie i już biegł do obrony a ten sobie człapiem
0
Nie było by karnego gdyby zasrany prawy obrońca wiedział że gra w obronie a nie huk go wie gdzie. Jak można się ośmieszać graniem z Semedo. Roberto jest słaby alw chociaż broni. A ten co?
1
Oby dał więcej niż Arthur. Aczkolwiek transfer pokazujący, że Barcelona jest mega zadłużona. Musieli sprzedać Arthura w tym okienku aby pokryć deficyt. Za Pjanica najprawdopodobniej już zapłacą po 1 lipca. I wszytsko będzie się zgadzać tylko nadal będzie trzeba w następnym sezonie znaleźć kasę na amortytzację tego transferu.
Pominę, że zarobki gracza są prawie 3x większe niż Brazylijczyka.
Barto bierz walizki i się pakuj
1
@polo508 MEssi choć jest najlepszy jest też jednym z największych naszych problemów. Jego obecność jak by krępowała nogi naszych zawoników i jak Zombie podają do niego.
A tak naprawdę problemem też jest stateczność graczy. Kiedy my zagraliśmy taką akcję jak Celta. W uliczkę prostopadle. Dobrze że było 2:2 bo mogło być z 2:4
0
@Gaudi79 tu chodzi najprawdopodobniej o coś innego.
Sprzedadzą Arthura za 70mln do 31 czerwca i wliczą transfer w zamknięcie budżetu. A 1 lipca kupią za 60 mln Pjanica. W zeszłym roku musieli tak zrobić z bramkarzami. Czyli de facto mamy czystego długu +-70mln. Długu,którego nie umiemy pokryć i musimy kombinować.
A co będzie później? Barto ma wyjeb...... Bo wie że później, to tylko cud musiał by się stać by jego ludzie wygrali wybory.
0
@MNSbEstEver był wczoraj artykuł że w Barcelonie ma zarabiać 7mln.
3
Oby Martin a nie Suarez. Pomoc z Puigem i Arturm na technicznie grającą Celtę
0
@ryba84 tylko wymienieni przez Ciebie piłkarze nie grają na pozycji Messiego