yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FDJ z Laportą sądziła się władza Rosella. O niegospodarność i sprzeniewierzenie. Laporta został wyrokiem uznany za niewinnego. Zobaczymy co będzie jak zmiana Barto przegra i wtedy dorwą się do prawdziwych finansów.
3
@Marcello racjonalnie sprawę stawiając nie ma szansy na dokończenie sezonu. Nie da rady założyć kwarantanny na wszystkich a wiec 14 dni to bzdura
5
@FDJ już masz odpowiedź w tekście. Za Laporty mówiło się o zadłużeniu w wysokości 350mln, które zostało zredukowane do pozuomu ok 150. Atu teraz 500+ mln. Jest to pokrywane w bilansie klubu ale w pewnym moemncie zabraknie zdolności do zakupów.
0
@socha nie. Sancho jak najbardziej nie. Mbappe tak ale nie stać nas na niego i tyle w temacie.
Na ten moment z pewniaków brał bym Timo Wernera/Aleksanda Isaka oraz przeznaczył wielkie pieniądze na wiwlki transfer na środek obrony i na prawą stronę. Nelson nie jest tym czego my potrzebujemy.
4
Piłkarsko niesamowity. Ale Nasz zespół powinnien trzymać się jak najdalej od kapryśnych, problematycznych gwiazd. Dość już afer i burdelu z obecnej kadencji władz.
Poza tym po koronawirusie ceny na poziomie 150 mln nie będą realne gdy kluby będą liczyć straty. Lepiej już iść w wychowanków. Jeśli LaLiga ma stracić ok 800mln to należy być wstrzemięźliwym w szastaniu. 100mln na Lautaro, 150mln na Neymara.....my potrzebujemy jakości w defensywie a nie ciągle w przedzie. Poza tym należy zagospodarować Cou
0
@FDJ należy się cieszyć że nie ruszyli znklauzulą po William Jose, albo Rodrigo
1
Zawieszenie rozgrywek to w mojej opinii najgorszy możliwy sposób. Dlaczego? Ponieważ nie ma gwarancji, ż3 ruszą. Można planować.... Cokolwiek. Ale to tylko plany. Nie ma pewności, że zagrożenie minie za tydzien, dwa, miesiąc. Jest Euro. I jeśli będzie można nikt tego nie przełoży. Dla mnie decyzja o zawieszeniu i przełożeniu jest równoznaczna z zakończeniem i nie rozstrzygnięciem sezonu. Straty już teraz są liczone dla klubów w milionach. A co będzie dopiero pozniej
0
@Krzysiek872 może. Nikt nie spada i nie awansuje. Drużyny pucharów grają ponownie w nich. Niesprawiedliwe ale chyba nie ma innej opcji.
2
@Bielik12345 A na kiedy? Za miesiąc? Dwa? Pół roku? Lepiej grać i zakończyć co jest najszybciej jak możliwe. BO przerwanie każdych rozgrywek kończy się problemami. Pisali o przeniesieniu Euro. Dla nas to pstryk i są za rok. A za rok już inne rozgrywaki poplanowane. Może dla nas mniej prestiżowe ale ktoś potopił w to pieniądze. W organizacja, promocje. Nie da się ot tak czegoś przenieść. 1-2 kolejki ale nie 11 albo całą pozostałą resztę LM.
Tak samo we Włoszech. Jak zakończą ligę to jak to odczuje Lazio które gra sezon życia?
0
@tbas Ktokolwiek. Fati, Callado, Vidal. Koleś musi usiąść bo jest bez formy. Mógłby odpocząć bo teraz jest ostatni moment.
0
Szkoda Interu. Lazio mistra by się przydał.
0
Kolejny raz barca przyjmuje przeciwnika na swojej polowie broniąc ataku pozycyjnego. Dna Barcelony?
1
I gdzie są zmiany? Krytykowano Valverde ale tu nawet wystawienie młodzika nie sprawi ze beda grać gorzej. Tylko wynik może być gorszy w tymll tym meczu.
0
Dłużej ze zmianami to będziemy gonić wynik
0
@tribo nie tylko ty
0
Pomoc potrzebuje natychmiastowej zmiany. Bo już przestali nawet obronę wspierać.
1
@MarshallLAW zmiennicy są tylko jak go LE posadził za słabą grę, to była awantura. Więc nikt już nie próbuje. On gra w tym momencie bez ambicji. Zdobył wszystko. Wymyślono już wszystko a już szczytem było twierdzenie, że jest geniussem bo chodząc odpoczywa. Sęk w tym, że on nawet do kontry nie rusza bo musi odpocząć.
Mówie to już od zeszłego sezonu. Ktoś niech mu powie że 60min na pełnych obrotach jest o niebo lepsze niż kompromitowanie chodzeniem przez cały mecz.
0
Na prawdę chcę zobaczyć Messiego na ławce. Może to da impuls. Bo z nim czy bez niego grać gorzej nie będziwmy. A bez niego przynajmniej zaczną improwizować.
0
@Kamill10 nic nie straciles. Lepiej idz na miasto.
0
Puig to by nie musiał zrobić nic aby być lepszy od naszej dzisiejszej pseudo pomocy.
0
Ja wszystko rozumiem. Ale bez Messiego na boidku przynajmniej mieli byśmy jakiegoś zawodnika do rozegrania. Niech on w końcu odpocznie poza boiskiem bo to jest czyste skur....płacić 100 mln za chodzenie. Jak nie ma siły ławka. Albo niech biega 60min i zmiana. Tak po prostu nie można grwć w piłkę!
0
@martin3131 w sumie nie ma nic do stracenia. I dobrze
0
Jest norma. Messi nie dotarł na boisko
8
@panczo paradoksalniebw 1 polowie to byl swietny mecz. Nie wykorzystaliśmy a w drugiej Real zmienił grę a do nas wróciły demony
8
Ciężko to mówić ale najgorszy Messi. Nawet nie chodzi o te sytuacje. Ale w drugiej połowie po prostu zniknął.
Mecz w pierwszej połowie bardzo dobry z naszej strony. W drugiej można powiedzieć, że staneliśmy gdy Busi i Arthur nie mieli komu grać. Gdy był ruch to była gra. Zejście Vidala też było raczej błędem. Niby psuł ale jeśli już to na połowie przeciwnika. A ta prawa strona gdzie szalał Vincius była jako tako zabezpieczona. Przy 1:0 błąt Duńczyka ale i Semedo który dał się wyciągnąć zamiast pilnować tyłu. No i nasze przekleństwo tego sezonu....jakieś obcierki mylące bramkarza. Przecież na kamerze z za bramki widać, ze Brazylijczyk podał by prosto w ręce Matsa. No ale to już nie wina Pique. Tego nie da się skontrolować
0
@conveluki co ty bredzisz. Jeden z lepszych na boisku. Jesli on slabo grał to co robi dziś Messi?
1
Brawo Semedo. Dlaczego? To był twój mecz. I zapomniałeś gdzie grasz?
1
Vidal dramatycznie podaje. Gubi się. Ale jest niezbędny.
1
Leo potrzebujemy cię. Do rozegrania i biegania. Do pressi na naszej połowie. Zrozum musisz biegać a nie stać.
Widziss co się dzieje i nie reagujesz. Co z ciebie za kapitan?
0
Zaczynam się bać. Semedo zaczyna słabnąć ze skutecznością a Real siada na lewe skrzydło