yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sorry idzie kontra a Messi nie chciał biec tak, że Arthur nie bardzo wiedział co zrobić. No matko. A następna kontra 3 na 2 dramat. Co my gramy.
0
Sami prosimy się o biedę. Ale tak powinniśmy grać, choć nie ma w tym spokoju.
1
Nasza psychika. Zamiast spokojnie. Przegonić ich po boisku to nie. Głupie zabawy i wyłączenie myślenia. Żólta jak zasłużona. Pech że miał już.
0
Kur......co robi Semedo wracając. Czemu on zwalnia jak już dobiega w obronie? Przy drugiej bramce to samo. Nie ma kartki więc czasem trzeba się poświęcić. Dramat.
0
@Wiśnia 6 nie wiem jak można narzekać na walczącego Roberto który dwoi sie i troi to w rozegraniu, to w obronie a nie powiedzieć złego słowa o Semedo. Co robi w tym meczu ten zawodnik? Daje się ośmieszac Fekirowi. Karny z jego strony bo został ograny jak dziecko. Co powtórzyło się z 2-3 razy. Do 2 bramki zamiast pędzić co sił bo Umtiti na to czekał to sobie biegł truchtem. Co daje w ofensywie? Jedynie przy rożnych broni pozytywnie.
Ale zgodze się Roberto Out bo będzie czerwona.
0
@Dani13 to nie tak. Nie ma dużo ruchu z przodu. Powinno być jak jest tylko taki Firpo/Semedo/Griez powinni ruszać do przodu jak piłka wraca do Marca. Sciąga się pressing wysoko i wychodzi z pod presji. U nas natomiast Ter Stegen uparł się na granie w środek. Ale gra po prostu za mocno albo za wysoko. Po ziemi idzie oddać od razu. Jak się dostaje piłkę jak Vidal to wystarczy, że ją dzióbną jak ją opanowuje i robi się nie dobrze. Tak prawie Roberto wyłapał czerwo.
0
@Gregsky10 Roberto powinien zejść ale nie dlatego, że gra słabo bo ratuje dupe Semedo ciągle i dobrze rozgrywa. Ale skonczy z czerwoną. Powinien też zejść Antek
2
Nie no Ter Stegen ma coś ewidentnie z głową w tym rozpoczynaniu akcji. Było rzucić mocniej wyżej. Niech przyjmuje jeżykiem.
1
Nam nie jest potrzebny napastnik. Bo i po co. Nam brak klasowego obroncy mającego pojęcie o grze defensywnej.
0
Semedo za Fekirem jak na plaży. Umtiti na niego czekał i też nie raczył wyjść. No ale liczył że dołączy.
Nasza obrona jest dramatyczna.
0
@Dani13 nie widziałem. Włączyłem od karnego.
1
Szkoda że Umtiti nie dał mu wejść w bramkę
2
W końcu pozytywne rozegranie z obrony, prostopadła piłka i szybkie przejście.
0
@Nazio87 no chyba cięzko stwierdzić, ze karny się nie należał.
0
Zaczęliśmy zajebiście.
0
I gdzie ci co mowili o klauzuli tego z Getafe.
1
@CulesBarcelion ale jest to też pokłosie wieloletniego podkładaniu mu drużyny. Lubię Roberto choć wielu go krytykuje, ale patrząc na jego rozegranie i TĄ CHĘĆ podania do Messiego rzygam. To samo było z ALbą wycofującym piłkę choć by miał po drugiej stronie zawodnika z pustą bramką (to się ostatnio zmieniło na szczęście). Oni po prostu mentalnie już są tak naznaczeni, że muszą zadowalać Messiego i brak im jaj na samodzielne rozegranie. Jaka była akcja kiedy Roberto ruszył skrzydłem dostając przerzut i nagle dwóch zawodników wbiegało w pole karne? Jeden ściągnał obrońce a tu piłka w tył do Griezmanna. Messiego w tej akcji nie było. Tak Barca by grała bez niego. Bo przecież i w zeszłym sezonie i w tym radziła sobie. A tak się patrzą. A on dwoi się i troi. Ale też mógłby spojrzeć realnie. Z Valencią wolny z lewego skrzydła. Nie na siłę musiał. Dużo się pcha środkiem. Dużo przecholowuje. Z Suarezem było mu łatwiej bo ten mu robił miejsce. Ale Luisa nie ma. Więc trzeba się dostosować. Podać Antkowi. Szepnąć Fatiemu żeby spróbował jakiegoś dryblingu. Gdy zaczynał w 1 zespole był odciążony bo koledzy robili robotę. Teraz ewidentnie boi się pójść w drybling, że straci. I traci bo umysł chce a nogi cofają go z piłką.
Powiem szczerze, z chęcią zobaczył bym odpoczywającego na ławce Messiego i atak Fati, Greizmann
4
Chciałbym zauważyć jedną rzecz, już abstrahując od wyniku.
Drugi raz tracimy bramkę w 90+ minucie. Jaka jest różnica? Levante było w stanie stworzyć konstruktywną akcję chcąc doprowadzić do remisu. Co robimy my? Umtiti z Semedo nie są wstanie wprowadzić piłki do gry przez 30 sekund po rozpoczęciu od środka. Podają do siebie stoją statecznie a żaden z innych graczy też im nie wychodzi na pozycję. Żadnego ruch. Żadnego ruszenia do przodu. Jedna wielka masakra.
2
@jacek905 a no tak, że duża część nie odstaje liczbą kilometrów ale jak Messi robi 4 mniej niż inni to chyba nie ma o czym dyskutować. Czy się komuś podoba czy nie on nadaje rytm. On odpowada za pressing. Widać jak na dłoni, że jak łaskawca ruszy to rusza i cały zespół.
A kilometry? Za Guardioli też miej biegali. Ale akcje szły do przodu. Szybkie rozegranie. Strata. Pressing. Usypianie i znowu szybkie rozegranie.
Dziś pięknie problemy diagnozował Andrzej Strejlau. Mimo, że bywa śmieszny wskazał każdy możliwy problem. Bezproduktywność Alby. Brak wchodzenia na obiek Semedo tak, że Roberto zostaje sam. Granie przez środek gdy gracz ma zawodnika na plecach. Bezruch zawodników nie mających piłki.
Ale czy to wina treningów Valverde? Śmiem wątpić. Raczej obecność w składzie spowalniaczy. Naprawdę świetnym rozwiązaniem jest danie grania Busiemu na DM w meczach na Camp Nou. I granie Rakiticem na DM w wyjazdach. Opcjonalnie rezygnacja z ich obu na rzecz Arthur, De Jong, Vidal. Rakieta z Busim są tak wolni i bezproduktywni, że to woła o pomstę do nieba.
1
Przynajmniej jeden, który nie gada bzdur na wzór Busiego i Barto
1
@19Riki20 Mi też wydaje się po tym co widzieliśmy w pierwszej połowie, ze tam jest jakiś mega konflikt personalny. W drugiej już jakoś to wyglądało. Ale w pierwszej było sporo sytuacji, że mieli pretensje do siebie.
Do Messiego mam natomiast pretensje o brak protekcji dla Fatiego. Widać, że chłopak mega chce. Ten najlepszy moment na początku przyjścia do zespołu wynikał z tego, że nie było oczekiwan tylko pozwolono mu grać. Od kiedy gra w pierwszym zespole praktycznie nie wykonał żadnej próby dryblingu będąc na lewej stronie. Inna sprawa, że kiedy dostaje piłkę jest prawie zawsze najwyżej wysuniętym graczem więc pójście na przebój ma mały sens.
1
@Bielik12345 po chorobie a trzecia zmiana wymuszona. A w podstawowym nie wyszedł bo mieli jednak inny plan. Gdyby wyszli standartowym 4-3-3 można by gdybać. Tu widać chcieli zagrać inaczej. Nie wyszło. W drugiej połowie ładnie zdominowali rywala. A bramka stracona w naszym stylu z tego sezonu. Jakiś kompletny farflocel po obcierce poza zasięgiem bramkarza. Ile w tym sezonie wpadło po jakiś rykoszetach, obcierkach, zmianach kierunku to głowa mała.
4
O Panie. Nadejdzie taki dzien, że w koncu znikniesz z tego klubu ze swoimi ludźmi. Człowiek honoru wział by odpowiedzialność za stan drużyny i oddał się do dyspozycji albo sam wywiózł się na taczce.
Sorry jak można mówić o tym, że zasługiwaliśmy na awans jak nie strzeliliśmy gola. Jeśli byśmy prowadzili to mógłbyś gadać dyrdymały, że zasługiwaliśmy na awans. ALe nie strzelając bramki nie mamy prawa być w półfinale.
2
@constantine16 no właśnie za Valverde cierpiał bo ten wymagał od niego podawania do przodu a on potrafi wszystko tylko nie podać do przodu. Tyły i bok ma opanowane do perfekcji. Natomiast dziś w pierwszej połowie pokazał klasę 3 razy dostając piłkę na 35 nie mając nikogo przed sobą i obok siebie....ani przeciwników ani kolegów......i genialny pomocnik.....stanął jak wryty. Po czym wycofał piłkę.
4
@jacek905 przeczytałeś jedną wypowiedź odnośnie przygotowania fizycznego i będziesz ciągle to poruszać? Ty myslisz, ze oni na treningach stali i się opalali? Valverde odpuścił mocne treningi fizyczne z uwagi zapewne na zajechanie zespołu. Z uwagi na CA, i reprezentacje. Kiedy oni mieli odpoczywać?
8
@Peciak Ja jako kibic jestem zajebiście zadowolony. Co to za holowanie nieudaczników? Nie umiesz grać nie graj w pucharach. Nie chcesz go zdobyć wystaw młodzików. Proste. Jeszcze im łaskę robią z tym od której rundy startują. Barcelona wygrała DWA mecze w tej edycji PK. Na tyle było ją stać i tyle. Przegrali i dowodzenia.
Ty myślisz, że nikt nie przyjedzie do Sevilli bo zagra tam Granada z Bilbao? W ANglii na 3 ligę przychodzi 2/3 kibiców które ogląda LaLigę a są tam Camp Nou, Bernabeu, Mestalla, Wanda. Wszędzie kibicują swoim. A sukces tylko podnosi prestiż. W koncu ktoś coś zrobił z tym żałosnym pucharem gdzie rok w rok w 4 grały te same klubiki i zaczęło się dziać.
A wspomniana przez ciebie Granda zasłużyła swoją grą na bycie tam gdzie jest. Real, Atle, Barca, Sevilla, Valencia nie.
2
Nie strzelasz nie wygrywasz. Bez względu jak dobrze grasz.
3
Akurat on nie powinien wypowiadać się o dobrej pracy bo był po prostu kolokwialnie mówiąc słaby. I dodatkowo odpowiada za bramkę.
0
@Tomek54321 to chyba inny mecz oglądmy. Kto wychodził skrzydłem i zagrywał do Anta. Kto brał realny udział w rozegraniu do przodu? Nawet specjalista Andrzej zauważył, że Semedo nie potrafił obiec na wyjście. I tak właśnie wygrała gra Roberto. Nie dość, że nie miał Semedo do grania to mu jeszcze w obronie pomagał.
0
HAHAHAH brawo my :( !!!