0

Oj Leo Leo.....brawo Artek

3

Tylko Antek przyspiesza grając do Alby.

0

Ktoś mi powie co na boisku robi Semedo dla drużyny?

0

Będzie główka albo przewrotka Aduriza?

0

@Dani13 słuchaj, granie w ten sposób nie jest złe o ile grasz piłkę celnie i z odpowiednią mocą. Jak zagrasz za mocno gracz musi sią przyjąć zamiast oddać z pierwszej. A takie piłki gra o czym świadczy, ze po prostu przy przyjęciu im skaczą w górę. Ja rozumiem idee takiego rozegrania. Mats w kierunku pozycji DM, zwrotna i wybicie na skrzydło lub do przodu jak dwa razy wyszło. Ale jednak do tego trzeb zagrać celnie i odpowiednio tą piłkę. A dziś i w ostatnim meczu ma z tym problem. Dziś z tym podaniem do Raula Garcie przesadził. Jak mu nie wychodzi powinien zbastować. Bo zapłacimy za to.

0

@XaviHeart dlatego go sprzedali? Miał potencjał, ale teraz trafił na fajną ekipę. Ten nieuznany gol co był na spalonym to ruch ala Suarez z Messim z 2-3 lata temu. Odegard świetną piłę zagrał, jednak trzeba było do niej wyjść. Koleś ma ustawienie, z piłką radzi se nieźle. Co najważniejsze potrafi grać z piłką w kierunku bramki i przeciwnym. Na pewno opcja warta zastanowienia.

0

@Dani13 do środka się nie nadaje. I w sumie nigdy się by tam nie przebił. Był przecież przewidziany na sprzedaż. W obronie natomiast radzi sobie dużo lepiej niż Semedo, który nie dość, że nie istnieje to jeszcze słabo broni. Zdjąc Nelsona wpuścić Puiga albo Arthura. Zdjąć Busiego na jego pozycje Rakitic, który jednak radzi se lepiej w rozegraniu i dawać Griezmanna, póki jeszcze o coś gramy.

3

A co do Andrzeja S. komentującego nam mecz. Może nie jest błyskotliwy i ciężko go słuchać....ale czy powiedział cokolwiek o grze Barcy co by się nie zgadzało? Gra bez piłki nie istnieje. Ruch bez piłki nie istnieje. Rusza się najbliższy gracza z piłką. Alba nie ciągnie nic po skrzydle. Ter Stegen gra z uporem maniaka przez środek bez względu na konsekwencje. Gdzie Andrzej powiedzial coś źle?

0

@Dani13 co masz do Roberto to nie wiem. Swoje robi. We wszystkich ofensywnych akcjach z naszej strony brał udział. Ale to Busi z Rakiticem spowalniają grę. Busi na 35 metrze bez kolegi 3 metry obok staje i nie wie co ma zrobić. To jest dopiero dramat.

0

@LoTo11 akurat tak się chyba robi, że starasz się uciec gdy czujesz, ze nie jesteś w stanie opanować piłki z przeciwnikiem na plecach. Zagrywający też chyba to widzi. Sęk w tym, że oni w przodzie też tak grają (najczęściej Messiemu). Tylko tam nie ma takich konsekwencji. A wracając do rozegrania. Jeśli takie nie idzie przechodzimy na dalsze piłki. A Mats "tEMpo" obstaje przy swoim. Dziś 3 piłki, z Levante w kocówce 2. Masakra.

0

Kto nie oglądał meczu Realu z baskami niech zobaczy. W lidze już się mówiło wiele o tym Aleksandrze Isaku. To co dziś pokazał to szok. Naprawdę powinni nasi już zerkać w jego stronę.

0

Co robi Marc w rozegraniu woła o pomstę.

0

Ja jebie Mats człowieku co ty robisz od dwóch meczy z tym rozegranie. Najpierw Arthurowi na wysości klaty z Levante dziś już dwa podania do przeciwnika. Ogarnij się człowieku.

0

Wybicie MArca do De Joga pokazało czego brak. Jeden raz ruszył zawodnik na wolne pole i pięknie by było.

0

@pepulinho Raczej należy się tego spodziewać bardziej, niż tego, że coś zwojujemy. Też zgadzam się że pora zrobić czystkę i przygotowywać się pod zmiane stylu gry.

0

Busi dzisiaj bije sam siebie. Chyba postanowił być zawsze spóźniony :D

1

A Ter Stegena chyba ponosi już z tym rozgrywaniem.

0

Brawo NElson. Szybciutko po żółtku i później będzie alibi, na soft play

0

@Suzu ja wszędzie widziałem info o 15mln ale ok. Niech tak będzie. Zobaczymy.

0

@pepulinho oby nie....ale coś w tym jest.

0

@Suzu tylko, że przy transferze poza okienkiem wymaga on zgody na transfer. A musi dać go federacja...... I w tym wypadku Getafe. Klauzula tu nie działa. Dlatego mówią o tych 15 mln a nie 9 klauzuli.
I w sumie jest to logiczne. Problem Barcelony nie jest problemem Getafe. A po zamknięciu okna nagle stracić by mogli zawodnika którego nie mogą w żaden sposób zastąpić. Tak to nie zadziała. Jedyna opcja to dogadać się z klubem. Choć z tego co czytałem prezes Getafe nie widzi przeszkód jeśli oferta będzie korzystna dla klubu i zawodnika

0

Jestem ciekaw jak La Rambla zapatruje się na kwestię zakupu napastnika po kontuzji Dembele. Ciekawi mnie to szczególnie ze względu, że mówi się o próbie kupna najskuteczniejszego zawodnika Getafe (które jak i on gra świetny sezon). A więc cena będzie słono przepłacona. I nie wydaje mi się aby puścili go za 15 mln. Bo te 15 mln to jeśli uda im się załapać do LM to dostaną potrojone w zyskach.
Tak więc szukamy Princa Boatenga ver. 2.0 czy wydajemy grubą kasę.
Osobiście jestem jednak za odpuszczeniem jakiegokolwiek transferu.

2

@Oskar00 Oni 3 lata temu już grali w półfinale CdR więc to powtórka z historii dla nich.

0

@yaki głupotą jesteś chyba ty z gimbazowym XD. Może wypowiedz swoje zdanie w temacie "eskpercie", po odpowiedzeniu sobie na pytanie: Czy oglądałem Cou w choć jednym meczu Bayernu poza tymi w LM.

0

@Marko121 to już czysta fantazja. Chyba ciężko jednak oczekiwać, że zawodnikom na rękę jest słabe granie i słabe wyniki? Mogę zarzucać Messiemu, że w meczu z Livepoolem nie chciało mu się biegać, a swoim chodzeniem miał negatywny wpływ na drużynę. Co zresztą trwa do teraz. Ale jestem daleki od stwierdzenia, że chciał przegrać i celowo grał słabo. Dziwnym jest też, to że każdy kto się wypowiada chwali jednak warsztat, pracę Valverde. A raczej ludzie mają w zwyczaju odcinanie się od przegranego.
Naszym problemem od kilku lat są triumfy Realu w LM. Gdyby ich nie było hegemonię ligi, półfinał LM i finał CdR okrzyknięto by dobrym sezonem tym bardziej, że wyszliśmy na czoło względem przychodów (paradokslanie przy tak "słabym" sezonie). Sezon wcześniej Liga i CdR ale tu ale. Real zdobył 3x LM. I tu Zarząd dostał białej gorączyki. Zamiast budować zespół na kolejny sukces. Sukces miał być teraz, już, natychmiast!! Po to zamknięto klapki i wydawano miliony na CoU, Dembele, Griezmanna nie zastanawiając się chyba czy są potrzebni za aż takie kwoty. Paradoksalnie w opozycji do tego co się działo najlepsze transfery okazały się w zakresie walczaków: Paulinhio, Vidal. Zawodników którzy mieli być wzmocnieniem, a nie stanowić o sile zespołu. Może własnie tędy droga. Może zbudujmy zespół z z Messim, a nie zespół dla Messiego.

0

@Stanio87 to, że moje zdanie różni się od twojego tzn że jest głupie? Równie dobrze działa to w drugą stronę. A co konstruktywnego ty napisałeś? Zajrzyj sobie na zdjęcia Lukaku z Evertonu w dredach i porównaj masę ciała z obecnymi zdjęciami. Później zrób to samo z Adamą Traore wpisując Trore barca i Wolves. Tu już możesz doznać szoku wizyjnego względem co było i jest. Później poczytaj trochę o kontuzjach mięśniowych, to może dowiesz się jak się często z nimi postępuje......a jedną z podstaw jest zwiększenie masy mięśniowej. I dopiero później zacznij komentować czyjeś słowa swoimi głupotami.
Również pozdrawiam.

2

@SzahMatt na wymienioe przez ciebie transfery wydali 400 mln ;). Takie szczegół w graniach 100 :D. Choć prawdą jest, że Cou jeszcze nie spłacili.

0

Ludzie czego wy oczekujecie. Koleś 2 sezony grał w klubie którego system mu nie pasował. Teraz dobre mecze przeplata słabymi ale ewidentnie widać, że system Bayernu dużo lepiej mu pasuje. Dodatkowo Bayern nękany kontuzjami nie ma obecnie wirtuozów na skrzydłach więc i gra Cou siadła, bo do gry został mu w sumie Lewy i Muller.
A że go nie wykupią to było jasne już praktycznie od razu. Na jakim poziomie musiał by odpalić by ktoś dał za niego obecnie 120 mln.

1

@rk Widzisz różnice w walce o tytuł będąc na prowadzeniu a mając matemtyczne szanse? Valverde w tym sezonie przegrał jedynie SPH, paradoksalnie po najlepszym ofensywnym meczu drużyny. A zwolniono go raczej za formę i styl grania drużyny niż za wyniki. Wg mnie piłkarze wiedzieli, że są odpowiedzialni za to.
No ale to już prehistoria. Dlatego można o tym zapomnieć. Kibicujemy dalej.

0

@Stanio87 Lukaku był za drobny do swojego wzrostu. Na pewien czas w ogóle nie widziałem jego osoby. I nagle bummm jak by chodowany na anabolikach. Traore też wygląda całkowicie inaczej niż chudziak odchodzący z Barcelony. Wiadomo, że to jest u nich kontrolowane ale ktoś tam musiał podjąć wg mnie decyzje aby zwiększyć ich fizyczność. Wiadomo, że dynamika ucierpiała ale mają inne walory. Ale mniejsza o nich. CHodzi o to, że jeśli jesteś wątły (a taki jest Osman) i ciągle ma kontuzje polegające na zrywaniu mięśni to trzeba je rozbudować. Albo po prostu coś z tym zrobią albo można wróżyć naprawdę koniec kariery. On nawet nie doznaje tych kontuzji w walce meczowej więc o czym tu mowa.
W Barcie są ludzie od tego i nie myślą. Ale jak pokazuje przykład Vermy mogą nic nie wymyśleć. Dlatego ja bym optował za zwiększeniem jego masy. Lukaku z niego nie zrobią ale może właśnie rozbudowa tkanek mięśniowych pomoże.....albo będzie gwoździem do trumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?