yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Zarząd to kompromitacja. Miejmy nadzieję, że to tylko plotki dziennikarskie a na takie wyglądają po info o Mauricio. Jeśli nie to jakiemu my klubowi kibicujemy? Bo na pewno nie jednemu z najlepszych. Bo jaki klub ośmiesza się publicznie szukając trenera przed zwolnieniem starego, a 2 dni wcześniej ogłasza, że Valverde dopracuje do końca sezonu aby spokojnie przeprowadzić zmianę. Bayern jak brał Guardiolę czekał sobie sezon, przygotował grunt. MC też wcześniej zakontraktowało. A tu nieudacznicy myślą, że ktoś się będzie na tonący okręt pchał drzwiami i nogami. Poza tym gdzie szacunek dla trenera? Ale o jakim szacunku można mówić w przypadku obecnych władz.
14
Klub natychmiast powinien wydać komunikat. Jeśli powiedzieli, że Valdek do końca sezonu to musi mieć wsparcie.
Jak nie to się bierze drugiego trenera.
0
@Gallaret ok a jak by zatrzymał piłkę ręką w ten sposób na linii bramkowej? Ręka, ręce nie równa. Wiem, że naturalna. I tez w meczu byłem za nie gwizdaniem karnego. Ale nie wiem na pewno miał bym nie smak jak by nam gwizdnęli takiej. Aczkolwiek po nerwie pewnie bym się zgodził. Ale to jeden z przypadków. W lidze Pique w powietrzu gwizdneli. A można było nie gwizdać. Dlatego powinni to usystematyzować. Nie powinno być dwóch różnych opinii do jeden sytuacji.
0
@syngoku1 jak napisałem, obawy mam przy grze Messiego bez piłki. Z piłką on sobie da radę. Natomiast bez piłki wygląda to źle nawet teraz. Niby jest najbardziej wysunięty ale jak idzie akcja bez podania mu piłki to zostaje za linią piłki i woli atakować z głębokiego pola. A tak nie da się rady grać w 4:4:2 bo to właśnie dwóch napastników ma nakręcać dynamikę i szukać wyjść do piłki. 5-6 lat temu może by wyszło. Teraz? Wątpię.
Z drugiej strony to była by ponownie szansa dla Fati/Perez. W końcu mogli by więcej pograć
0
@dominikm granie na 442 nie przejdzie imho. Griezmann da radę bo dużo biega. Ale Messi jest jest zbyt wolny i stateczny bez piłki. MOże by wyszło ja by on musiał by grać 4 ofensywnego pomocnika ustawionego w rąbie. A z przodu Fati Griez albo Perez i Antek.
Brak Suareza będzie dla nas dramatem coś czuje. Skończy się ściana i wolna przestrzeń Messiego przed polem karnym.
3
@Elvisek no serio? Messi, Busi, Rakitic, Pique, Suarez powoli i ALba.
Prawda jest taka, że trener który przyjdzie ma ostatnie 2-3 lata gry Messiego. I prawdopodobnie nasza gra się nie zmieni. On nadal będzie chodził z przodu i gra będzie pod niego. Chyba, że ktoś z jajami dotrze do niego i wyjaśni, że gramy dla Barcelony a nie dla ego naszej 10. Inaczej nadal będzie wolno, przewidywalnie. Wystraczy włączyć Youtuba i poparzeć na czym polegało tiki-taka Pepa, Tito nawet za Martino było to czego nie ma. Szybkie przejście do atakowania a w przypadku ataku pozycyjnego granie w uliczki do ruchliwych Pedro, Villi, Henrego. A teraz? Statystyka bramek Messiego pokazuje jak to wygląda. Wszystko z 14-20 metra. Każdy kto chce zobaczyć coś wiecej poza magią Messiego niech poogląda w meczu Griezmanna bez piłki jak jest w przedzie. Ile ten człowiek próbuje pokazać, żeby dać mu piłkę w uliczkę, na wybieg czy coś ale nikt nie gra. Bo Busi z Rakiticem tego już nie potrafią. I niestety każdy kto przyjdzie zmierzy się z tym samym. Co zrobić aby przyspieszyć naszą grę.
0
@Gallaret albo się akceptuje var z jego zasadami albo nie. Spalony jest znany od lat. A że technologia pozwala go określić co do cm? To jest to teraz problem? Nie da się już decydować na korzyść atakującego. Dasz margines 5cm? A co jak będzie 6 cm? Zawsze będzie to "ale". Ja natomiast zrobił bym coś z rękami jak u Pique. Chyba poszedł bym w stronę tego, że bezpośrednia ręka nie przy ciele bez wzgledu na zamiar i przypadkowość jest ręką....czyli w tym wypadku karny. Nie oszukujmy się nawet komentujący sędziowie byli podzielni. Jeden by dał, drugi nie. Czyli co sędzia to decyzja. Należy spojrzeć na sprawę tak: Jak byśmy odpadli a to gracz Atle zrobił by tą rękę i byśmy nie mieli karnego to co? Wszyscy grzecznie by przyznali, że nie było zamiaru? Nie! Wbijano by sędziego na pal tyłkiem. W erze VAR gdzie można wszystko wychwycić to po prostu tworzy problemy. Bo jeden sędzia cofnie akcje drugi nie. Także przywoływanie varu w każdej sytuacji jest kretynizmem. Zasady kiedy on zostaje użyty są jasno określone. I teraz sytuacja z dzisiejszego Totki : Liverpool. Aut dla Tottkow ale sędzia się myli, bo nie widział. Daje Liverpoolowi i pada gol. Niby powinno się użyć Varu i cofnąć akcje. Ale przecież on nie służy do sprawdzania czyj jest aut. I wiele innych sytuacji typu braka dla PSG na BErnabeu ale jednak cofany akcje bo był jakiś faul 45sekund wcześniej. ALbo puszczamy grę albo gwiżdżemy faul od razu. Co innego jak jest zagranie ręką drużyny zdobywającej gola. Ale to tylko moje dywagacje
1
@dominikm niech gra tym co ma Perez/Fati i przynajmniej będzie ogranie
0
Można próbować wziąć Ten Haaga to nie. Lepiej trenera/zawodnika z doświadczenie = praktycznie zero. Powiedzmy sobie szczerze. On nie będzie trenował swojego pokolenia. Musi stworzyć coś nowego. Może wyjdzie ale na to na pewno są mniejsze sznase niż na wynik
0
@Gallaret zabrał, BO MIAŁ ZABRAĆ. Zabrał uczciwie. Spalony był? Był. Ręka Messiego była? Była. Dlatego nie rozumiem kompletnie tego lamentu. Przy golu Messiego, obrońca którego minął od razu sygnalizował rękę. Przy Vidalu nikt nie reagował , ale po to wprowadzono var. A że przydażyło się nam. No cóż.
12
Sorry ale pier.....że coś w tym meczyu jest winą trenera to jakiś żart. graliśmy bardzo dobrze. Kontrolowaliśmy mecz. Czy to wina Valda, że Umtiti nie wiedział gdzie jest? Czy to wina trenera, że koles wjechał w 4 obrońców jak w masło (akurat bramkarz obronił). Czy to wina trenera, że Pique przy golu na 2:3 poszedł jako przedostatni obrońca na przepychankę zamiast wybić piłkę z całej siły? Ten mecz w pomocy i w ataku był dobry. Ale to co robi nasza obrona to jest po prostu skandal. To samo działo się z Espanyolem. Powiedzmy sobie wprost nie jest ok jeśli Atle ma 6 akcji z czego 5 to są setki. A do takich dopuszczali nasi obrońcy. Tam jest totalny brak koncentracji. W pierwszej połowie. Wyrzut z autu Atle cross w pole karne i nikt nawet nie zauważył. Umtiti 4 metry za wbiegającym drugim napastikiem. Po prostu jesteśmy tragiczni. A tu ludzi cisną po trenerze jak piłkarsko to jeden z lepszych meczy jakie rozegraliśmy. Wpuści Busiego. Źle. Rakitić. Źle. Tak naprawdę w tym meczu nawet zmian nie trzeba było robić tak gra dobrze wyglądała. Tu przegraliśmy mecz walki (przez samych siebie) ale nie ma co płakać, bo jeśli przegrywać to po walce. A taka w końcu była.
0
@Gallaret to było kierowane do tych co narzekają ciągle na var. Strzeliliśmy 2 gole ze spalonych a tu płacz. Jednocześnie po varze można było dać karnego? Można było. Ale ocenił wg nie prawidłowo.
3
Co robi nasza obrona hahaha to aż jest niewiarygodne. Serio naprawdę ktoś uważa ze to wszystko jest winą Valverde? Napraedę. To że pique zabiera nogi i przegrywa przebitke jako ostatni przedostani obrońca.
0
I mamy Ivana. Czyżby Vidal?
1
A teraz podziękujcie Varowi
0
Ludzie nie płaczcie na Var. Jak by w naszą strone tak było też byśmy się cieszyli. Nasza defensywa to dno.
0
@jeff182 100procen powaga. Wolę widzieć Messiego w mniejszej ilości meczy albo minut ale grającego na poważnie.
0
@Scross ktoś mu pozwala na człapanie. A rolą trenera jest też zobaczenie kto bardziej się przyda przy grze w 10. Sorry ale ślepy widzi, że na Griezmnana można liczyć i w kontrze i w obronie. Natomiast Messiego nie uświadczymy w obronie. Więc kogo lepiej zdjąć? Można tez było Suareza zastępując go Messim. Paradoksem jest, że Urugwajczyk grał niżej niż Messi choć obaj nie wracali.
0
Wpisanie takiej klauzuli na pewno zmniejszyło jego zarobki. Ale inteligentny piłkarz myśli przyszłościowo.
1
@FLYP ludzie i opinie go zepsóły. Geniusz bo oszczędza się. Odpoczywa. Ok. Niech tak robi ale nie kiedy nie idzie. Jak jest padaka niech bierze ciężar na siebie przez 50-70 min i zejdzie. Ktoś inny pociągnie ten wózek. Z Messim gramy inaczej niż bez. A tak 90 min dreptania i moze coś wyczaruje. Wczorajsza strata 2 pkt to w duzej czesci jego wina. Bo trener bal sie go zdjac. Powinien zejac on albo Suarez i Messi zostaje w przedzie. Griezman pracowal w obronie caly mecz. I byl bardziej potrzebny. A jak pokazala sytuacja Suarez mial akcje na 3.1 co swiadczy ae zostawienie go bylo trafne. No ale wiadomo, ze zaden trener go nie zdejmuje bo sie boja. Lucho probowal to doszlo do konfliktu. A VV nie ma obecnie pozycji zeby sprobowwc eksperymentować.
0
@Scross może źle się wyraźiłem. Jego rozdmuchane ego i głaskanie z opiewaniem za to że oddycha jest problemem. Messi chce dociągnąć do Kataru i MŚ ale ktoś mu chyba źle podpowiada. Bo jest totalnie bez formy i pimysłu na siebie. Ma 32 lata a zachowuje się jak 40 letni zawodnik. Tu powinien brać przykład z Tottiego. Daje ile mogę i inni muszą po mnie dokończyć. Lepiej mieć Messiego na pełnym gazie przez 50-60min niż oglądać to co teraz. Bo to już nawet nie jest slabe to jest żałosne jak sobie chodzi. Dramt
1
@misiek4st brawo za celna uwage. To co pokazal Messi po czerwonej kartce powinno sie zakonczyc odsunięciem od skladu na 2-3 mecze. Jak mozna nie ruszyc dupy do pomocy jak koledzy biegają bo jest nas miej. Czym twn geniusz sie tak meczybw kazdym meczu ze musi dreptac oszczedzac sie. To jest po prostu skandal. Moze porcja gwizdow calwgo CN by go sciagnela z kosmosu bo koles zyje w swoim wyimaginowanym swiecie a ciągnie drużyne w dol. Moze wlasnie zrozymienie ze to on jest przyczyna wielu problemów w klubie pomoglo by paru osobom. Bo jak wytlumaczyc zdjecie charujacego w obronie francuza i pozostawienie na boisku leniwego argentynczyka?
1
@nadachu zdarza sie. Natomiast ocenia -10 należy sie Messiemu. Nie moze byc tak ze gramy w 10 a on kurwa sobie ciagle i wciaz odpoczywa. Czym ta namiastka zawodnika sie zmeczyla w tym meczu. Dwoma rajdami? Jwgo zachowaniw tak wplywa na druzyne ze szok. Bo skoro on se moze dreptac to czemu niw inni. Zdjecie Griezmana to blad bo zasuwal do obroby az milo. A nasza gwiazdeczka nie zdazyla wrocil ze spalonego jak Espanyol poszedl z kontra a Neto wybil na 60 metrow w przod. Dramat i sabotaz morale druzyny. Trener powinien Mwssiego za cos takiego posadzic na 2 tygodnie na lawie. Nie chce ci sie biegac to siedz leniu smierdzacy na lawie. I nie zmienia tu nic ze wykreowal 100 Suarezowi. Jwgo nie pomaganie w destrukcji i rozgrywaniu od bramki a w zasadzie niw robienie nic jak mu nie podadza pilka jest po prostu skandalem!
1
@FLYP i to jest wlasnie klucz. Gramy w 10 a koles sobie drepcze. Idzie kontra nasz bramkarz kopie 60 metrów w przod a ksieciunio sobie nie zdazyl ze spalonego wroci. Czym ten zawodnik sie tak zmeczyl w tym meczu ze musi ciaglw i wciaz odpoczywać? No czym?
4
Brawo. Lepiej bylo zdjąć Grizmana który wracał na tym skrzydle niz Messiego ktory dupy ze spalonego nawet nie raczy ruszyc. Po co wraca jak się gra w 10mbede stal i mial wyjebane w cały zespół bo jestem Messi! Ludzie to co on robi to skandal.
1
Teraz też Messi będzie sobie chodzic? Ja pier..... Zdejmij go czlowieki bo bedziemy w 9
1
Teraz też Messi kur.... Bedzie se odpoczywał?
0
Trenerze pokaż jaja. Nie może być że 10 biega a jeden stoi i se patrzy nawet jak piłka jest 2 metry dalej. Nie ważne, że robi jakieś akcje. Nie zasluguje aby być na murawie
1
Co robi terwz Messi. Broni, atakuje, nie istnieje?
0
To pokazuje ze tej druzynie brak ambicni i woli walki! Wczesniej Paulinhio teraz Vidal. Trzeba walczakow do techników.