0

@wierbafcb Człowieku oglądasz mecz? Jak by się w jakimkolwiek wstrzelił w bramkę niech próbuje. Masz w drużynie Griezmanna który świetnie bije prawą nogą to nie! Z każdej możliwej pozycji.
Poza tym Sevilla byla LATA ŚWIETLNE. Może powinienem obejrzeć ciemniaku wolne za Guardioli jakie strzelał? To co się dzieje, dzieje się teraz i tu. A dzieje się to że koleś jest bez formy i nie istnieje. Dubluje pozycje. Swoim staniem zagęszcza środek. Niby gra na 9 a nie raczy wejść w pole karne więc po co taki Fati ma próbować grać do lini jeśli nie będzie na kogo dośrodkować. Możesz trzepać się Messim z youtube. Ale to jak gra jest widoczne teraz i tu.

0

Vidal ewidentnie zasługuje na grę. FDJ, Arthur, Vidal tak to powinno wyglądać.

2

4 minuty lol. Ten rożny zajął 4 minuty od 70 do 74

1

Messi niech się zdecyduje albo gra 9 albo za 9 której nie ma na boisku. Bo tak po prostu zagęszcza środek.

0

Tak to jest najlepszy moment by dyskutowac z sędzia zamiast się spieszyć

0

@viscajasiek Ale po co? Roberto realizjuje to co zalecił trener. Widać ma się nie włączać do ataku. Kiedy zaczął ruszać coś zaczeło się dziać. Ale co robi Fati na prawej to nie wiem. Kiedy grywał na lewej ładnie mu szło. To drugi mecz na prawej z niewidocznym Messim w środku ataku który nei wchodzi w pole karne. To co robić?

0

Koleś sobie przerzuca piłkę nad obronca a ten zamiast go masą pchnąć to se drepcze. Ja pier.....co można ugrać z takim obroncą? Co?

5

Podziękujcie Umtitiemu. Zajebiste podejście!!!

0

Serio z lewej nogi z takiej pozychji?

0

Umtitiego powinno się natychmiast zdjąc. CO ON W OGÓLE ROBI NA BOISKU? Za co gra? Po co?

0

A wystarczyło wybić do przodu Samuelu. Wystarczyło, ale ty nie jesteś obecnie na poziomie średniego obroncy

0

Brawo Umtiti. Ten człowiek nie wie co się dzieje w około. Główka w obronie do przeciwnika brak krycia. Ja pierdole co się dzieje z tą obroną

0

@Qru chodzi o kontrolę nad meczem. Ale dramatycznie wyglada to w obronie

2

Z Busim nic nie ugramy. Koles może fajnie gra dużo piłki ma ale podać 5 metrów w bok i ja potrafię. Zero kreatywności. Jak ma 20 metrów wolne to boi się ruszyc z piłką

0

Gra wyglada dobrze ale w obronie to jest dramat.

3

Nasza wspaniala obrona.

0

Szacun za linie pomocy. taka mi się mazyła. Arthur to kontrola rozegrania. Ale....karny ku.....za obronę. Umtiti jest cieniem samego siebie.

3

Skoro Griezmann byl prawo skrzydłowy to po co wystawiać na lewym. A Fati od zawsze był lepszy na lewej

2

Na prawdę. Odpuśćmy. To swietna okazja popracować nad Fatim, Perezem, Puigem.
Nie dziwne że będą przeplatać dobre ze słabymi występami. Bo ile grali. Ale jest szansa i trzeba zagtać vabank. Sprónował bym też ostatni raz z Dembele. Jeśli dostanie urazu mięśniowo-ścięgnowego próbować latem sprzedać. Choć przy jego zarobkach to hymmm....możemy nie dać rady. Grajmy tym co mam, bo skoro wypadniecie jednego zawodnika sprawia ze drużyna spisana jest na straty to zarząd powinno się na taczkach wywieźć.
I żadnych Rodrigo za 50mln. Bo to jakiś absurd.

2

@gutek321 to my na to ze Bayern nie ds 120 mln. Nie da nawet 90.
A fantazje w stylu dajemy wam zawodnika ktorego nie chcemy i bierzemy najlepszego to po prostu fantazje. To inter musial by chcie Cou i sprzedac Lautaro. A na to sie nie zapowiada.

1

@Remi1899 ma rację. Ty oceniasz tylko za bramki i asysty. On ocenił jego pracę na boisku i w defensywie. Czyli coś o czym u Messiego można zapomnieć. Gdyby to m10 zszedl z Espanyolem to byśmy dowieźli bo GrieZ cholernie pomaga w defensywie. A Messiemu zdaża się nie wrócić ze spalonego kiedy przeciwnik zrobił swoją akcje, a my lecimy z kontrą.
Ponadto prawda jest taka, że potrzebujemy stabilizacji w defensywie bo tracimy mase bramek przy relatywnie malej ilości akcji na naszą bramkę.

5

Powiedzmy sobie prawdę, bramki Grieza pokazują to na czym polegała kiedyś nasza Tiki-Taka. Senne klepanie i prostopadłe zagranie. Ale nie oszukujmy się, gdyby na boisku był Messi nikt takiej piłki do Antka by nie zagrał tylko wszyscy szukali by zbawienia u Leo.
Nasza gra powinna tak wlasnie wyglądać. Klepanie i zagrania w uliczke albo na skrzydło do wolnych Fatiego, Pereza, Alby, Semedo/Roberto. A nie stateczne. Mega żal Puiga. Bo go krytykowano a komu on miał grać jak zespół Barcy miał problem z wyjściem ze swojej połowy.

0

@sebcanvas do nikogo bo nie ma nikogo obok

1

Dla tych ktorzy najgłosniej krzyczeli przeciw Ernesto ten mecz powinien być wyznacznikiem. To nie trener był w rozkładzie. To upadła dużyna. Bo inaczej nie nazwiesz tego, że młodzi przed szansą a zupełnie sobie nie radzą.

5

Myślę, że Valverde siedzi i się uśmiecha do siebie.

1

@Gall dokładnie o to chodziło. Przyszedł ze średniaka do obecnego średniaka. Ale oni zyją historią i marzeniami o odbudowie potęgi. Kupują niezłych graczy. Po prostu nikt nie potrafi tego tam poskładać. A wypowiedź Piątka była niefortunna, aczkolwiek mocno komentowana. Zresztą wystarczy zobaczyć, że mówiło się że po pół roku już może odejść. I to zarówno o ruchach po stronie agenta jak i klubu który miał mieć problemy przez finansowe fair play. A kto przy zdrowych zmysłach chce tam sprzedać najskuteczniejszego zawodnika? No i przyszedł obecny sezon. Problem ze skuteczności i tyle.

1

@Midast serio? To wymień 5 typowych graczy pozycji 9, którzy są osiągalni.
Obecnie brak jest takich opcji. A myślenie, że znowu damy 150 mln za kogoś jest chyba jednak naciągane.
Bo kto? Kane? Vardy? Cavani? Firmino? Martinez? Kogo widzisz w miare perspektywicznego, kto zaakceptuje rezerwe. Bo Suareza przez sezon dwa nie odstawisz

0

@Gall Piątek zrobił błąd. Prz3chodząc po pół roku dobrej gry w jednym z wywiadów udzielił wypowiedzi wskazującej, że Milan jest dla niego drogą do dalszej kariery. Zostało to odebrane, że dobrą grą w Milanie chce się sprzedać do lepszego klubu. Od wtedy ma spore problemy w klubie i zerowe wsparcie kibiców. Dodatkowo prawdę mówią ci co wskazują, że wygoąda to tak jak by koledzy nie chcieli mu kompletnie grać piłki

7

Ma rację. To raczej nie był faul na żółtą. Ale dał i nic z tym się już nie zrobi

0

No grają słabo pod bramką przeciwnika. Może będzie lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?